Najväčší výber GPS navigácii na Slovensku!

Apple Watch Series 3, 38mm puzdro zo strieborného hliníka – hmlovo sivý športový remienok

Apple Watch Series 3 • dvojjadrový procesor • GPS/GLONASS • barometrický výškomer • vodoodolnosť do 50 m • snímač tepovej frekvencie • akcelerometer • gyroskop • snímač okolitého osvetlenia • interná pamäť 8 GB • kompozitná zadná strana • Wi-Fi • Bluetooth 4.2 • displej OLED Retina 272 x 340 pixlov (38 mm) • Ion-X sklíčko (tvrdené) • Li-Ion batéria (až 18 hod na jedno nabitie) • magnetický nabíjací kábel • USB napájací adaptér


 

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 228,00 € bez DPH: 190,00 €
s DPH: 228,00 € bez DPH: 190,00 €
Apple

Popis

Detaily

Apple Watch Series 3, 38mm čierny športový remienok, puzdro z vesmírne sivého hliníka

Ultimátne športové hodinky

Apple Watch Series 3 so zabudovaným GPS a novým výškomerom presne zaznamenávajú tréningy vonku. Aktualizovaná aplikácia Cvičenia si poradí aj s vysoko intenzívnym intervalovým tréningom a pri plávaní automaticky počíta bazény. A pretože sa do vašich hodiniek vojde ešte viac hudby, môžete si vždy pustiť niečo iné.

 


GPS a výškomer. Schválne, ako ďaleko to dotiahnete. A ako vysoko.

Pri cvičení vonku vstavaný GPS zaznamenáva vzdialenosť, rýchlosť a trasu. Výškomer meria každý kopec, ktorý cestou vybehnete alebo vyšliapete. A ak máte záujem o podrobnejšie štatistiky, nájdete ich vo vašom iPhone, keď sa vrátite domov.

 

Pridaj playlisty. A pridaj.

S Apple Watch Series 3 máte viac hudby v zásobe. Vaše obľúbené playlisty z Apple Music sa automaticky synchronizujú do vašich hodiniek, takže každý tréning bude mať náboj.

 

Viac údajov, viac motivácie.

Merajte si bežné indoorové aj outdoorové aktivity ako behania, jazdu na bicykli, plávanie a novo aj vysoko intenzívny intervalový tréning. Ak rýchlo striedate medzi rôznymi disciplínami, môžete medzi nimi jednoducho prepínať a na konci zobraziť komplexný prehľad.

 

Spáruj hodinky s fitkom.

Môžete ľahko spárovať hodinky s kompatibilnými tréningovými strojmi. Všetky dôležité indikátory, ako je srdcová frekvencia, rýchlosť alebo kalórie, budú presne zaznamenané.

 

Nevyšplechnú ťa v bazéne ani v mori.

Apple Watch Series 3 sú vodeodolné pre plávanie a merajú cvičenie v bazéne a na otvorenej vode. Keď tam doplávate, zbavíte sa vody v reproduktore zvukovými vibráciami.

 

Budete pozerať, ako sa zlepšujete.

Všetka vaša aktivita, vrátane tréningu, sa počíta do krúžkou Stánie, Pohyb a Cvičenie. Pozrite sa na históriu krúžkov a tréningov na iPhone a zistite, aký pokrok ste urobili.

 

 

 


 

Obľúbené aplikácie nedáte z ruky.

Bez ohľadu na to, či robíte kruhový tréning, zdvíhate činky alebo cvičíte jódu, môžete naďalej používať osvedčené tréningové aplikácie. Ich výsledky sa počítajú aj do krúžkov Aktivity.

 

Podrobné merania a priebežné stimuly ti pomôžu behať ešte častejšie a lepšie. Navigačné pokyny a živé trekové štatistiky pre tisíce turistických chodníkov po celom svete. Počítaj si, koľko pri surfovaní chytíš vĺn, merajte ich výšku a sledujte svoje osobné rekordy.

 

Dostaň z každého tréningu maximum. Nastav si cieľ a cvič podľa osobné tréningového plánu. Nepotrebuješ žiadne vybavenie. Na základe zaznamenaných charakteristík náprahu a švihu vylepšuj silu a rýchlosť svojho podania.
  
Individuálne tréningy s koučovaním ti pomôžu plávať ešte lepšie.

 

Inteligentné sledovanie aktivity

Apple Watch Series 3 sleduje váš pohyb vo všetkých smeroch v priebehu dňa. Či už idete do práce na bicykli, robíte kotrmelce s deťmi alebo cvičíte v posilňovni.

 


Menej seď. Viac sa hýb. Trochu cvič.

Tri krúžky každý deň jasne ukazujú, aký ste aktívny a povzbudzujú vás, aby ste sa pohybovali. Pozrite sa, či nesedíte príliš dlho. Sledujte nachodené kroky a spálené kalórie. A venujte aspoň 30 minút denne fyzickej aktivite. Pokojne aj po troškách.

 

Koučovanie. Keď je treba, popostrčia vás.

Apple Watch Series 3 je osobný tréner, ktorý vás povzbudzuje, keď ho potrebujete. Ráno vám ukážu, aký pokrok robíte, a večer vám poradia, ako uzavrieť krúžky. A každý mesiac vám na základe histórie aktivít a cvičení pripravia individuálnu výzvu.

 

Zdieľajte svoje krúžky Aktivity s kamarátmi.

Porovnajte svoje krúžky Aktivity s priateľmi a rodinou. Môžete sa navzájom motivovať, posielať si oznámenia, ako vám to ide, a rovno reagovať – napríklad pochvalou alebo vtipnou narážkou.

 

Apple Watch oslávi každé tvoje víťazstvo.

Zakaždým, keď zatvoríte krúžok alebo dosiahnete ciele, vaše hodinky vám urobia radosť efektom cez celú obrazovku. Môžete tiež sledovať vaše osobné rekordy, série a hlavné míľniky.

 

Cvičenie na vozíčku. Tréning pre každého.

Apple Watch Series 3 zohľadňujú rôzne techniky odrážania terénu a odlišnosti terénu, aby vozíčkari mali presné údaje o svojej aktivite. V hodinkách sú aj dve cvičenia priamo pre vozíčkarov.

 

 

 


 

Účinná zdravotná pomôcka

Apple Watch Series 3 je stále vo vašich rukách, takže môžete mať lepšiu predstavu o vašom zdraví. Pomáhajú sledovať srdcový tep a lepšie zvládnuť každodenný stres. Môžete tiež pridať zdravotné aplikácie, ktoré potrebujete.

 


Sleduj svoju tepovú frekvenciu. Nech viete, ktorá bije.

Apple Watch Series 3 merajú vašu srdcovú frekvenciu po celý deň – keď odpočívate, bežíte aj keď sa zotavujete po tréningu. Ak sa vaša srdcová frekvencia zvýši nad určitú prahovú hodnotu, aj keď sa nebudete pohybovať dlhšie ako 10 minút, aplikácia Srdcový tep vás upozorní.

 

Pomoc, keď ju potrebuješ.

Ak sa niečo stane, funkcia SOS rýchlo upozorní vaše tiesňové kontakty a pošle im vašu polohu. Vaši záchranári budú vidieť vaše Zdravotné ID.

 

Aplikácia Dýchanie. Stíš myseľ. Uvoľni telo.

Krásne animácie a jemné kliknutia robia sériu hlbokých dychov, ktoré vám pomôžu upokojiť sa. Pripomienky vám dajú vedieť, že je čas na cvičenie mindfulness. A keď skončíte, môžete sa pozrieť, ako sa vám zvoľnil tep.

 

 


 

Zdravotné aplikácie iných vývojárov.

Vybrané aplikácie vám môžu aktívne pomôcť udržať si zdravé návyky a tréningový plán. Nezáleží na tom, či sa chcete naučiť piť viac vody, zlepšiť spánok alebo potrebujete poznať závažnejšie veci, ako je cukrovka. V aplikácii Apple Watch Series 3 môžete jednoducho pridávať aplikácie, ktoré vám pomôžu.

 

Nastavte si rozpočet kalórií a následne zaznamenávajte jedlo a cvičenie, nech viete či sa do nich zmestíte. Osvojte si lepšie stravovacie návyky a zvyknite si pravidelne cvičiť a starať sa o svoje zdravie. Sledujte a zdieľajte hladinu glukózy a ďalšie osobné údaje, ktoré vám pomôžu mať cukrovku pod kontrolou.

Urobte si zoznamy zdravých návykov, vďaka ktorým sa budete lepšie stravovať alebo viac cvičiť. WaterMinder stráži dodržovanie pitného režimu a pripomína, že je čas na ďalší pohár vody. Zkvalitnite si svoj spánok na základe údajov o fázach spánku, pokojovom tempe, dýchaní a pohyboch.

 

Aplikácia Zdravie na iPhone. Tvoje telo od hlavy až po päty.

Aplikácia Zdravie ukladá informácie zo všetkých zdravotníckych a tréningových aplikácií, takže máte všetko krásne pohromade. Určite, aké ukazovatele sa majú zobraziť vo vašom prehľade a sledujte ich priebeh v priebehu času. V novom zobrazení Heart nájdete podrobné údaje z aplikácie Srdcový tep.

 


 

Asistent na celý deň

Odpovedzte na zmeškaný hovor. Skontrolujte si svoj let. Dovoľte mi ukázať svoju cestu. S Apple Watch Series 3 máte prehľad o všetkých dôležitých a potrebných veciach, ktoré môžete robiť rýchlo a pohodlne.

 


 

Telefón a správy. Zostaňte na príjme.

Dokonca aj v prípade, že ste v pokluse, môžete posielať správy, pomocou praktického číselníka volať a robiť audiohovory FaceTime alebo si napríklad vypočuť záznamník. A keby niečo, funkciou Tieseň SOS rýchlo zavoláš pomoc.

 


 

Toľko ciferníkov. A toľko možností, ako si ich upraviť.

Upravte si ciferníky. Pridajte informácie, ktoré potrebujete mať na očiach. Fotografie, ktoré vás vždy potešia. Alebo aplikácie, ktoré chcete spustiť jedným kliknutím. Ciferník meníte posunutím prsta. Začnite deň s dynamickým ciferníkom Siri a keď vyzdvihnite deti, prejdite na Toy Story.

 

Ciferník Buzz Rakeťák Ciferník Siri Ciferník Kaleidoskop

Ciferník Analogová aktivita (deliace číselníky) Ciferník Pohyb Ciferník Modulárny

Ciferník Číslice Ciferník Praktický Ciferník Foto

 

Nič dôležité vám neutečie.

S Apple Watch Series 3 máte prehľad o všetkom, čo je dôležité, a ste v kontakte so všetkými, na ktorých vám záleží. S výkonnejším dvojjadrovým procesorom pracuje aplikácia dvakrát rýchlejšie. A keď si ich pridáš do Docku, ich dáta sa priebežne aktualizujú.

Pozrieť sa, kde sú vaši kamaráti alebo im pošlite svoju polohu. Nájdite si najbližšie potraviny, parkovisko alebo benzínovú pumpu. Apple Watch vás výrazným klopaním upozorní, či je potrebné odbočiť doprava alebo doľava. Nemusíte sa stále pozerať na hodinky. Sledujte na hodinkách výber hlavných správ a prehľady aktuálneho diania.

 

Nastavte si pripomienku, ktorá vás upozorní na blížiaci sa termín alebo vám vyskočí po príjazde na konkrétne miesto. Až úlohu splníte, klepnite na Dokončené. Alebo ho odložte na neskôr. Odosielateľa a predmet uvidíte hneď a následne sa vám zobrazí celá správa. Odpoveď môžete jednoducho nadiktovať. Nechajte si predpoveď počasie ozvláštniť cynickými komentármi.

 

Buď v kontakte so svojimi blízkymi, aj keď sme každý v inej krajine. Nech už chcete volať alebo posielať SMS, alebo napríklad chattovať, všetko máte v jednej aplikácii. Každý nápad si poznamenáte alebo načrtnete ako nič. Bear je úžasná aplikácia na všetko od rýchlych poznámok až po rozsiahle články. Technické parametre:

Materiál puzdra Anodizovaný hliník
Predná strana Ion-X sklo
Displej OLED Retina displej druhej generácie s Force Touch
2× jasnejšie (1 000 nitov)
Ion‑X sklíčko (tvrdené)
272 × 340 pixelov (38mm)
Zadná strana Kompozit
Remienok Športový s nerezovým pinom
Napájanie a batéria Vstavaná nabíjateľná lítium-iónová batéria
Výdrž až 18 hodín
Magnetický nabíjací kábel
USB napájací adaptér
Kompatibilita s iOS iOS 11 alebo vyšším
Kompatibilita iPhone 5s alebo novší

Parametre

Parametre

Výrobca Apple

Obsah balenia

Obsah balenia

- Apple Watch Edition
- Magnetický nabíjací kábel (1 m)
- USB napájací adaptér (5 W)
- USB/Lightning kábel a magnetická nabíjacia dokovacia stanica
- Športový remienok (nastaviteľný na veľkosť S/M aj M/L)
- Stručná príručka