Najväčší výber GPS navigácii na Slovensku!

Garmin cityXplorer™ karta

Garmin cityXplorer™ karta je produkt, prostredníctvom ktorého si budete vedieť stiahnuť do svojej kompatibilnej navigácie plnohodnotnú mapu jedného mesta alebo metropoly. S týmto plohodlným spôsobom sa vyhnete platbe kreditnými kartmi.

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 7,00 € bez DPH: 5,83 €
s DPH: 7,00 € bez DPH: 5,83 €

Popis

Detaily

cityXplorer™ karta je produkt, prostredníctvom ktorého si budete vedieť stiahnuť do svojej kompatibilnej navigácie plnohodnotnú mapu jedného mesta alebo metropoly. S týmto plohodlným spôsobom sa vyhnete platbe kreditnými kartmi.

Navigácia mestom 

Vďaka svojej schopnosti rozšírenej pešej navigácie, sú súčasné zariadenia Garmin série nüvi ideálny spoločník pre cestovanie mestom. Po stiahnutí voliteľného obsahu máp cityXplorer™, ktoré vám pomôžu orientovať sa v mestskej hromadnej doprave. Viem, kde a kam to chodí, kde chytiť autobus, metro, električku alebo iné dopravné prostriedky a ako dlho bude trvať, než sa tam dostanem. cityXplorer™ - sú voliteľné mapy metropol a miest v rámci celého sveta, ktoré vám okrem iného pomôžu orientovať sa aj v mestskej verejnej doprave (autobus, metro, električka a pod.). S cenami od 11,99,-€/mesto, vám ostanú peniaze na utrácanie vo veľkom meste.

Parametre

Parametre

Výrobca Garmin

Obsah balenia

Obsah balenia

- cityXplorer™ karta