Najväčší výber GPS navigácii na Slovensku!

Výpredaj

Garmin Striker 4cv

   Nová séria sonarov zo série STRIKER prináša nový štandard výbavy. Okrem výkonného sonaru a 4-pin sondy s podporou (CHIRP + Traditional: 50/77/200 kHz + DownVü: 260/455/800 kHz ) pre skenovanie vo vysokom rozlíšení je dodatočne vybavený integrovaným GPS pre jednoduché využitie počas plavby.

Dostupnosť: Na sklade

Bežná cena: 239,00 €

Špeciálna cena s DPH: 194,00 € bez DPH: 161,67 €

Bežná cena: 239,00 €

Špeciálna cena s DPH: 194,00 € bez DPH: 161,67 €

Popis

Detaily

Hlavné prednosti

STRIKER 4cv je vybavený farebným HVGA 4" displejom s rozlíšením 480 x 320 bodov. Dostupný výkon 200W (RMS) s podporou CHIRP a trojicou frekvencíí 50/77/200 kHz - DownVü pre skenovanie pod vodou a následne zobrazenie výstupov vo vysokom rozlíšení.

Integrované GPS

Vstavané GPS ponúka základné funkcie pre navigáciu (bez mapových podkladov) medzi uloženými bodmi - napríklad pre označenie miesta zakrmovania, kotvenia a pod. Takto uložené body (WAIPOINTY) viete využiť ako orientačnú "mapu", ktorú dokážete ďalej zdielať. GPS o.i. tiež poskytuje informácie o rýchlosti a vzdialenosti.

Široké spektrum voliteľných typov sónd pre špecifické použitie

Garmin > > sonarové technológie < < < sonarové technológie umožňujú rozšírenie dostupných parametrov sonaru prípadne okrem štandardnej montáže (na zrkadlo) môžete zvoliť sondu s vnútrotrupovou resp. ceztrupovou montážou. Stačí si dodatočné vybrať vhodnú sondu z našej širokej ponuka podľa požiadavky. Prehľad dostupných nájdete v katalógu na odkaze > > > > > > >

Vyhotovenie sonaru

Striker 4dv má pogumovaný povrch a je kompletne vodotesný, aby odolal poveternostným vplyvom. Kompaktné prevedenie zobrazovacej jednotky je doplnené o zjednodušené používateľské rozhranie pre jednoduchú obsluhu sonaru. Ovládanie uľahčuje české menu ovládania sonaru. Dokonalý pre použitie na akomkoľvek plavidle s obmedzeným priestorom.

Smooth Scaling™

Nová funkcia, ktorá zabezpečí hladký prechod zobrazenia profilu pri náhlej zmene hĺbky. Na displeji tak neprídete o zobrazenie dát.

Kompatibilný s integrovanými sondami v motoroch Minn Kota® a MotorGuide®

Využite vašu integrovanú sondu a po prepojení STRIKER sonaru s vašim Minn Kota® alebo MotorGuide® motorom ju môžete naplno využiť.  


Zvýhodnená ponuka pre kompletné prenosné riešenie sonaru

Pri záväznej objednávke sonaru máte možnosť si zakúpiť za zvýhodnenú cenu akumulátor 12V/7,2 Ah za 24,-EUR s DPH (Pôvodná cena 29,9,-EUR) alebo sieťovú nabíjačku 220V tiež za 24,-EUR s DPH (Pôvodná cena 39,9,-EUR). Rovnako pri kúpe tohto sonaru v prípade záujmu môžete získať Prenosný KIT pre sériu sonarov echo (s príslušenstvom) len za 119,9,-EUR s DPH (Pôvodná cena 145,-EUR s DPH). Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať priamo telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu: obchod@gps-navigacie.sk.

Parametre

Parametre

Výrobca Garmin
Napájanie 10 - 20 V
Typ batérie externý zdroj (AKU 12V/7,2Ah)
Vodotesnosť Áno (IPX7)
Plávanie na hladine Nie
Senzor teploty vody Áno
PC prepojenie N/A

Obsah balenia

Obsah balenia

STRIKER 4cv, montážny držiak (otočno-výklopný), napájací kábel, montážna sada (na zrkadlo / telo elektromotora pre sondu GT20-TM transducer (CHIRP 77/200kHz/DownVü, 4-pin)  s 9m napájacím káblom,  dokumentácia