Späť na predchádzajúcu stránku

GPS navigácie

Nastaviť zostupne

Zoznam Tabuľku

Strana:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
na stránku
 1. SportDOG TEK 1.0 GPS a výcvikový systém

  SportDOG TEK 1.0 GPS a výcvikový systém

  Vreckové zariadenie / vysielačka / obdrží svoju polohu pomocou zabudovanej GPS antény a prijíma miesto aktualizácie z GPS antény, ktorá je súčasťou elektronického obojku psa. Vreckové zariadenie /vysielačka/ vysiela signál a aktivuje modul elektronického obojku, ktorý vydá psovi neškodnú stimuláciu do vzdialenosti až 11 kilometrov.

  Pri správnom výcviku sa pes naučí spojiť signál s príkazom. Rovnako ako všetky SportDog ™ produkty, tento model je vybavený nastaviteľnou úrovňou stimulácie, takže si môžete prispôsobiť úroveň stimulácie na vášho psa a jeho temperament, čo eliminuje riziko nadmernej korekcie.

  Dozvedieť sa viac
  820,00 € 683,33 € bez DPH

 2. Elektronické rádiové oplotenie pre mačky PetSafe Deluxe In-Ground Cat Fence - PCF-1000-20

  Elektronické rádiové oplotenie pre mačky PetSafe Deluxe In-Ground Cat Fence - PCF-1000-20

  Rádiové oplotenie zabezpečuje , aby mačka neprekročila Vami stanovené hranice voľného pohybu. Rádiové oplotenie nepredstavuje pevný plot. Systém pracuje na báze varovných signálov, ktoré mačku upozornia ak prekročí Vami stanovené hranice. Vymedzená oblasť sa ohradí drôtom, ktorý môže byť zakopaný do zeme alebo upevnený na pevnom bode nad zemou - napr. na plote, strome a pod. Vysielač v rámci tejto oblasti vysiela veľmi nízke frekvencie, ktoré sú zachytávané špeciálnym obojkom - prijímačom.
  Dozvedieť sa viac
  233,90 € 194,92 € bez DPH

 3. TEK 1.0 - GPS Lokalizačný systém

  TEK 1.0 - GPS Lokalizačný systém

  SportDOG Brand® TEK™ Series Location System  je overený ako bezpečný a efektívny pre zvieratá s váhou od 3.6kg alebo veľkosti obvodu krku od 34cm. Systém vám pomôže lokalizovať psa/psov bez použitia vodítka do vzdialenosti 11 kilometrov.

  Dozvedieť sa viac
  611,00 € 509,17 € bez DPH

 4. TEK 2.0 - GPS Lokalizačný systém

  TEK 2.0 - GPS Lokalizačný systém

  TEK 2.0L-E GPS lokalizačný systém ponúka tie isté lokalizačné schopnosti ako GPS lokalizačný a výcvikový systém TEK V2LT-E.

  Kompaktné ovládacie zariadenie - vysielačka ponúka instantné zaznamenanie bodu kde sa pes práve nachádza a aktuálnu rýchlosť pohybu až 21psov zároveň* do vzdialenosti 16 km. Topografické mapy presne zaznamenávajú pohyb psa v aj v členitom teréne pomocou novodobej technológie HopTek™, ktorá využíva na lokalizáciu dva satelity (GPS a GLONASS).

  Dozvedieť sa viac
  749,00 € 624,17 € bez DPH

 5. DOGTRACE d-control easy mini

  DOGTRACE d-control easy mini

     Elektronický výcvikový obojok d-control easy mini je vďaka slabším impulzom, malým rozmerom a nízkej váhe prijímača vhodný aj pre malé plemená psov. Vyznačuje sa jednoduchosťou ovládania, disponuje šiestimi pevne nastavenými úrovňami korekčných impulzov a akustickým signálom s dosahom až 200 m. Intenzita korekčných impulzov u modelov mini je v porovnaní s obojky d-control slabšie, ale postačujúce aj pre stredné a veľké plemená s priemernou citlivosťou za štandardných situácií. Neodporúča sa pre riešenie krízových situácií u odolných plemien. (Nie je kompatibilné s modelmi základnej rady d-control.)

  Dozvedieť sa viac
  103,00 € 85,83 € bez DPH

 6. DOGTRACE d-control easy

  DOGTRACE d-control easy

     Elektronický výcvikový obojok d-control easy je vďaka veľkosti korekčných impulzov vhodný pre stredné a veľké plemená psov. Vyznačuje sa jednoduchosťou ovládania, disponuje šiestimi pevne nastavenými úrovňami korekčných impulzov a akustickým signálom s dosahom až 200 m. (Nie je kompatibilný s modelmi základnej rady d-control mini.)

  Dozvedieť sa viac
  95,00 € 79,17 € bez DPH

 7. DOGTRACE d-control 902 mini pre dvoch psov

  DOGTRACE d-control 902 mini pre dvoch psov

     Elektronický výcvikový obojok d-control 902 mini je vďaka slabším impulzom, malým rozmerom a nízkej váhe prijímača vhodný aj pre malé plemená psov s dosahom až 900 m. Sada pre 2 psov. Vysielač disponuje funkciou zvuk, korekčný impulz s úrovňou 0 - 30 a nastaviteľný trvalý impulz (funkcia booster), kde si môžete ľubovoľnú intenzitu korekčného impulzu, ako je nastavená pri tlačidla korekčný impulz. Vysielanie a vybitie batérie sú zobrazované na podsvietenom displeji. Intenzita korekčných impulzov u modelov mini je v porovnaní s obojky d-control slabšie, ale postačujúce aj pre stredné a veľké plemená s priemernou citlivosťou za štandardných situácií. Nemusí byť dostačujúca pre riešenie krízových situácií u odolných plemien. (Nie je kompatibilné s modelmi základnej rady d-control.)

  Dozvedieť sa viac
  258,00 € 215,00 € bez DPH

 8. DOGTRACE d-control 900 mini

  DOGTRACE d-control 900 mini

     Elektronický výcvikový obojok s menším prijímačom je vhodný aj pre veľmi malé plemená psov. Intenzita korekčných impulzov u modelov mini je v porovnaní s obojky d-control slabšie, ale postačujúce aj pre stredné a veľké plemená s priemernou citlivosťou za štandardných situácií. Neodporúča sa pre riešenie krízových situácií u odolných plemien. Dosah až 900m. Vysielač disponuje funkciou zvuk, impulz a nastaviteľný trvalý impulz (funkcia booster). Možnosť nastavenia úrovne korekčných impulzov (0-30), vysielanie a vybitie batérie sú zobrazované na podsvietenom LCD. (Nie je kompatibilné s modelmi základnej rady d-control.)

  Dozvedieť sa viac
  185,00 € 154,17 € bez DPH

 9. DOGTRACE d-control 642 pre dvoch psov

  DOGTRACE d-control 642 pre dvoch psov

     Elektronický výcvikový obojok d-control 642 je vhodný pre všetky plemená psov a je určený predovšetkým pre výcvik základných povelov, s dosahom až 600 m. Sada pre 2 psov. Vysielač disponuje funkciou zvuk, svetlo (8 módov) a 5 režimov vibrácie. Vysielanie a vybitie batérie sú zobrazované na podsvietenom displeji. Funkcia svetlo umožňuje nastavenie 8 režimov svetelnej signalizácie v transparentnej krabičke prijímača, ktorá slúži na jednoduché lokalizáciu Vášho psa vo tme. Funkcia vibrácie bola navrhnutá ako alternatívny spôsob komunikácie pre výcvik psov citlivých na stimulačný impulz alebo pre výcvik psov s poruchami sluchu. (Nie je kompatibilné s modelmi základnej rady d-control mini.)

  Dozvedieť sa viac
  215,00 € 179,17 € bez DPH

 10. DOGTRACE d-control 640

  DOGTRACE d-control 640

     Elektronický výcvikový obojok d-control 640 je vhodný pre všetky plemená psov a je určený predovšetkým pre výcvik základných povelov, s dosahom až 600 m. Vysielač disponuje funkciou zvuk, svetlo (8 módov) a 5 režimov vibrácie. Vysielanie a vybitie batérie sú zobrazované na podsvietenom displeji. Funkcia svetlo umožňuje nastavenie 8 režimov svetelnej signalizácie v transparentnej krabičke prijímača, ktorá slúži na jednoduché lokalizáciu Vášho psa vo tme. Funkcia vibrácie bola navrhnutá ako alternatívny spôsob komunikácie pre výcvik psov citlivých na stimulačný impulz alebo pre výcvik psov s poruchami sluchu.
  (Nie je kompatibilné s modelmi základnej rady d-control mini.)

  Dozvedieť sa viac
  155,00 € 129,17 € bez DPH

Nastaviť zostupne

Zoznam Tabuľku

Strana:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
na stránku