Najväčší výber GPS navigácii na Slovensku!

GPS navigácie

Položiek: 3

Nastaviť zostupne
na stránku

Zoznam  Tabuľku 

 • Garmin Montana 610 + SK TOPO

     Montana 610 je univerzálny GPS navigátor, ktorý prekoná vaše očakávania. Robustnosť a všestrannosť dostávajú v tomto bezkonkurenčnom spojení nový význam. Odolný dizajn a vodotesnosť ho predurčujú na pohyb v prírode. Možnosti napájania a voliteľné montážne sety z našej ponuky mu vytvoria miesto v akomkoľvek vozidle, na motocykli, ATV prípadne plavidle.

  Dozvedieť sa viac
  s DPH: 499,00 € bez DPH: 415,83 €

 • Garmin Montana 680 + SK TOPO

      Montana 650 je univerzálny GPS navigátor, ktorý prekoná vaše očakávania. Robustnosť a všestrannosť dostávajú v tomto bezkonkurenčnom spojení nový význam. Odolný dizajn a vodotesnosť ho predurčujú na pohyb v prírode. Možnosti napájania a voliteľné montážne sety z našej ponuky mu vytvoria miesto v akomkoľvek vozidle, na motocykli, ATV prípadne plavidle. Na rozdiel od modelu Montana 610 ponúka Montana 680 v základnej výbave integrovaný 5 megapixlový fotoaparát s autofokusom a automatickým geotagovaním.

  Dozvedieť sa viac
  s DPH: 557,00 € bez DPH: 464,17 €

 • Garmin Montana 680t Europe + SK TOPO

      Montana 680t Europe je univerzálny GPS navigátor, ktorý prekoná vaše očakávania. Robustnosť a všestrannosť dostávajú v tomto bezkonkurenčnom spojení nový význam. Odolný dizajn a vodotesnosť ho predurčujú na pohyb v prírode. Možnosti napájania a montážne sety mu vytvoria miesto na akomkoľvek vozidle alebo plavidle. Na rozdiel od modelu Montana 680 ponúka Montana 680t Europe okrem fotoaparátu aj predinštalovanú topografickú mapu Európy.

  Dozvedieť sa viac
  s DPH: 599,00 € bez DPH: 499,17 €

Položiek: 3

Nastaviť zostupne
na stránku

Zoznam  Tabuľku