Najväčší výber GPS navigácii na Slovensku!

GPS na bicykel

Položiek: 3

Nastaviť zostupne
na stránku

Zoznam  Tabuľku 

 • Garmin Edge 25

  Edge® 25 na rozdiel od modelu Edge® 20 navyše podporuje pripojenie ANT+® snímačov ( pulzomer, snímač rýchlosti & kadenie) - nie sú v balení. Bluetooth® konektivita Edge 25 umožňuje pripojenie na kompatibilný smartfón pre využitie pokročilej smart funkcionality - notifikácie (z pripojeného smartfónu), livetracking (živé sledovanie aktivity), nahravánie aktivity na Garmin Connect™ , ihneď po dokončení a uložení jazdy.

  Dozvedieť sa viac

  Bežná cena: 164,00 €

  Špeciálna cena s DPH: 139,00 € bez DPH: 115,83 €

 • Garmin Edge 25 HR

  Edge® 25 na rozdiel od modelu Edge® 20 navyše podporuje pripojenie ANT+® snímačov ( pulzomer, snímač rýchlosti & kadenie) - pulzomer štandard v balení. Bluetooth® konektivita Edge 25 umožňuje pripojenie na kompatibilný smartfón pre využitie pokročilej smart funkcionality - notifikácie (z pripojeného smartfónu), livetracking (živé sledovanie aktivity), nahravánie aktivity na Garmin Connect™ , ihneď po dokončení a uložení jazdy.

  Dozvedieť sa viac

  Bežná cena: 188,00 €

  Špeciálna cena s DPH: 159,00 € bez DPH: 132,50 €

 • Garmin Forerunner 935 Black & Gray

  Nový model prémiových multišportových hodiniek s GPS pre náročných! Forerunner 935 je novou generáciou športtesterov, určených pre široké spektrum aktivít. Vďaka svojej výbave poskytuje detailné analýzy, ktoré sú dostupné a neustále aktualizované v reálnom čase počas použitia.

  Dozvedieť sa viac
  s DPH: 449,00 € bez DPH: 374,17 €

Položiek: 3

Nastaviť zostupne
na stránku

Zoznam  Tabuľku