Najväčší výber GPS navigácii na Slovensku!

Navigácia pre kamióny

Položiek: 3

Nastaviť zostupne
na stránku

Zoznam  Tabuľku 

 • Garmin dezl 580LMT-D Lifetime

  Ak je jazdenie vaše podnikanie, dôverujte navigácii, ktorá je tu pre vás na dlhé trasy. Nový navigátor Garmin dezl™ 580LMT-D pre nákladné automobily obsahuje 5" sklenený displej, doživotnú aktualizáciu máp, doživotný príjem dopravných správ, prispôsobiteľný režimu výpočtu trasy pre veľkosť a hmotnosť nákladného auta, varovanie na trase (napr. nebezpečné zákruty, strmé stúpania, obmedzenia hmotnosti a výšky mostov a iné).

  Dozvedieť sa viac
  s DPH: 368,00 € bez DPH: 306,67 €

 • Garmin dezl 780 LMT-D

  Ak je jazdenie vaše podnikanie, dôverujte navigácii, ktorá je tu pre vás na dlhé trasy. Nový navigátor Garmin dezl™ 780 pre nákladné automobily obsahuje 7.0" sklenený displej, doživotnú aktualizáciu máp, voľný a doživotný príjem dopravných správ, prispôsobiteľný režimu výpočtu trasy pre veľkosť a hmotnosť nákladného auta, varovanie na trase (napr. obmedzenia hmotnosti a výšky mostov).

  Dozvedieť sa viac
  s DPH: 479,00 € bez DPH: 399,17 €

 • Garmin dezlCam 785 LMT-D

  Garmin dezlCam™ 785 je náš all-in-one prémiový TIR navigátor so vstavanou náhrávacou kamerou, ktorá slúži ako palubný svedok a ukladá video súbory pri náraze. dezlCam™ 785 má veľký 7,0 "displej s podrobnými mapami Európy vrátane doživotnej aktualizácie a doživotného predplatného dopravných správ.

  Dozvedieť sa viac
  s DPH: 529,00 € bez DPH: 440,83 €

Položiek: 3

Nastaviť zostupne
na stránku

Zoznam  Tabuľku