Najväčší výber GPS navigácii na Slovensku!

Invoxia GPS Tracker

Máte obavy zo straty batožiny na dovolenke? Ste nervózny, keď nechávate bicykel alebo skúter v centre mesta? Potrebujete dohliadať na deti alebo starých ľudí?


Máme pre vás elegantné riešenie v podobe prémiového GPS lokátora Invoxia GPS TRACKER. Nastavte si bezpečné zóny a získajte upozornenia vo svojom telefóne keď vaše auto, batožina, deti alebo starí ľudia vstúpia do tejto zóny alebo ju opustia. Nepotrebuje žiadnu SIM kartu. Životnosť batérie až 8 mesiacov!

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 99,00 € bez DPH: 82,50 €
s DPH: 99,00 € bez DPH: 82,50 €

Popis

Detaily

Prijímač Invoxia GPS Tracker využijete v mnohých situáciách. Bez použitia mobilnej siete, spárovaný s aplikáciou sa stane strážcom vašich vozidiel, batožiny, detí aj starých ľudí. Detaily o polohe predmetu uvidíte, aj keď sa bude tracker pohybovať v uzatvorenej budove. Všetko uvidíte na detailnej mape.

Invoxia GPS Tracker sleduje auta a motorky

V aplikácii si môžete nadefinovať bezpečnostné zóny a súvisiace oznámenia pri prekročení hraníc týchto zón. Zároveň môžete naživo sledovať trasu lokátora, vrátane podrobných detailov, ako je napríklad čas, rýchlosť alebo spôsob dopravy. Dosah vo voľnom teréne je až 40 km. V prímestskom prostredí 15 km a v meste 2,5 km a samozrejmosťou je plne zabezpečený komunikačný kanál.

Diskrétne tracker sa hodí do akýchkoľvek situácií. Využijete ho počas cestovania vo vašej taške, môžete ho umiestniť pod sedadlo skútra, do auta, kabelky alebo detského batohu.

GPS Tracker vydrží na jedno nabitie až 8 mesiacov v závislosti na intenzite používania. Akonáhle klesne nabitia batérie pod 20% objaví sa notifikácia v aplikácii. Tracker sa nabíja menej ako hodinu cez microUSB kábel, ktorý je súčasťou balenia.

GPS Tracker – lokalizace zavazadel

Na rozdiel od iných GPS lokátorov k prevádzke nepotrebujete sieť mobilného operátora - k dispozícii je vám nízkonapäťová IoT sieť Sigfox s plným pokrytím na Slovensku a v Českej republike (informácie o pokrytí v ďalších krajinách nájdete na stránkach poskytovateľa Sigfox).

Cena zahŕňa bezplatné využívanie siete Sigfox po dobu 3 rokov. Následne stojí prístup k službe 9.99 ročne, teda iba 83 centov mesačne. Predplatné si zaistíte prostredníctvom aplikácie.

       Iba 30g vážiaci a diskrétny systém GPS Tracker spoločnosti Invoxia s výdržou batérie až 8 mesiacov

Špecifikácie
Nevyužíva mobilné siete
Bez obmedzenia vzdialenosti v závislosti na pokrytí
Bezplatné fungovanie v sieti Sigfox po dobu 3 rokov
Rozmery 105 x 27 x 9.5 mm, váha 30 g
Dosah 40 km, v prímestskom prostredí 15 km, v meste 2,5 km
Frekvencia sledovania od 3 minút v závislosti od nastavenia
Využíva zabezpečený komunikačný kanál
Lokalizácia v exteriéri aj v interiéroch vďaka kombinácii GPS a WiFi lokalizácii siete
Elegantný dizajn - hliníkové puzdro s koženým pútkom
Výdrž na jedno nabitie až 8 mesiacov
Nabitie do 1 hodiny

Parametre

Parametre

Výrobca Invoxia

Obsah balenia

Obsah balenia

Invoxia GPS Tracker
Nabíjací microUSB kábel
Manuál