Najväčší výber GPS navigácii na Slovensku!

Kippy Vita green eye

Kedykoľvek má váš domáci miláčik na sebe GPS obojok Kippy Vita, môžete jeho pohyb sledovať priamo z vášho smartfónu, tabletu alebo počítača. Sloboda pre Vášho domáceho miláčika, pokoj pre Vás.

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 97,00 € bez DPH: 80,83 €
s DPH: 97,00 € bez DPH: 80,83 €

Popis

Detaily

Kippy Vita je GPS lokalizátor a monitor aktivity pre psy, mačky a všetky domáce zvieratá.

Kedykoľvek má váš domáci miláčik na sebe GPS obojok Kippy Vita, môžete jeho pohyb sledovať priamo z vášho smartfónu, tabletu alebo počítača. Sloboda pre Vášho domáceho miláčika, pokoj pre Vás.

Kippy Vita je kompletný nástroj ktorý obsahuje:

» GPS obojok
» webové a telefónne aplikácie
» kompletné služby na sledovanie, ktoré fungujú aj v zahraničí (zariadenie už obsahuje SIM kartu). Nie je potrebné zakúpiť si akékoľvek ďalšie služby u mobilného operátora. Zákazník si u výrobcu musí uhradiť len poplatok za dátové služby na obdobie, aké si sám vyberie.
»Zariadenie je funkčné bez ďalších príplatkov v celej Európe (viď detail servisu)

Monitor aktivity

Okrem sledovania pozície zvieraťa, dokáže nové Kippy Vita sledovať aj celkovú či detailnú aktivitu vášho domáceho zvieraťa. Kippy Vita dáva „hlas“ zvieraťu a predáva pokyny majiteľovi vo forme správ ako napr.: „Tento týždeň som behal dosť“, "Potrebujem viac kalórií“...“Zajtra mám isť k veterinárovi“ a pod.

Funkcie monitoru aktivity:

  • POHYB (celková aktivita alebo detailný náhlad jednotlivých aktivít psa)
  • CIEĽ: Nastavenie cieľa pre každé zviera – čo má dosiahnuť každý: Deň / Týždeň / Mesiac
  • VITA: Zobrazuje celkový stav zvieraťa a jeho aktivitu spolu s počtom spotrebovaných kalórií.
  • TIP: Na základe profilu zvieraťa, táto časť aplikácie ukazuje  zaujímavosti  zo sveta domácich miláčikov.
  • KALENDÁR: V kalendári sa zaznamenávajú všetky dôležité udalosti ohľadom zvieraťa (napr. návšteva veterinára, narodeniny a pod.)
  • UPOZORNENIA: Aplikácia oznamuje všetky dôležité informácie ohľadom zvieraťa.

Zameraný na technológiu

Systém sledovania Kippy používa nie menej ako 3 rôzne technológie, pre väčšiu bezpečnosť a pokoj v duši pre vás a vašich miláčikov. GPS technológia lokalizuje polohu Vášho psa pomocou satelitov s neobmedzeným dosahom. V prípade, že zariadenie nezachytáva GPS signál, Kippy lokalizuje polohu pomocou LBS modulu, ktorý využíva sledovanie pomocou vysielačov pre mobilné telefóny.

Kde chcete a kedy chcete

Skontrolujte pohyb vášho domáceho maznáčika, kedykoľvek budete chcieť na svojom smartfóne, tablete alebo počítači cez stránku http://vita.kippy.eu/

trit_pag_app


Stiahnite si zadarmo špeciálne aplikácie pre Apple iPhone a iPad, Android ™, alebo cez webovú stránku my Kippy a objavte všetky ich funkcie.

 

Skontrolujte pohyb vášho domáceho maznáčika, kedykoľvek budete chcieť na svojom smartfóne, tablete alebo počítači.

 

app_google appstore_app app_web_Kippy

app_Windows

 

Lokalizujte Vášho domáceho miláčika

Stiahnite si aplikáciu Kippy vo Vašom app store, prihláste sa do nej pomocou personálneho kódu, ktorý je uvedený na obale produktu Kippy a začnite používať Kippy.

mobil_map mobil_proximity mobil_geofence
Skontrolujte aktuálnu pozíciu Kippy obojku priamo na mape. Zistite vzdialenosť Kippy obojku od vás a zistite tiež smer, ako ho máte nájsť. Nastavte si virtuálny plot, ktorý vás upozorní, ak Kippy opustí oblasť ktorú ste zadali.

 

Náklady na servis

Kippy VITA sa dodáva spolu so SIM kartou a po zakúpenia produktu si zákazník musí na základne vlastného zváženia zakúpiť servisný balíček na prenos dát na stránke výrobcu tu /  https://www.kippy.eu/en-gb/service-kippy
 

Servis sa dá momentálne uhradiť na:

BASIC: 4 týždne / 7,99 EUR
PREMIUM: 12 mes. / 59,99 Eur
ULTIMATE: 24 mes. /99,99 Eur

Technická špecifikácia

  • Váha: 50g
  • Veľkosť: 6x2x3.5 cm
  • Vodeodolné: voči dažďu  a krátkemu ponoreniu
  • Dobíjateľná batéria: typ 1150 mAh (vydrží v základnom nastavení zariadenia až 16 dní

 

Výdrž batérie je závislá na spôsobe použitia zariadenia:

v pohotovostnom režime: 15 dní (kde nie je aktivované oplotenie ani FastTracking : kedy sa pozícia zaznamenáva každé 2-3 sekundy a tým sa spotrebúva viac energie.)

v GeoFence režime (virtuálne oplotenie): 7 dní  (funkcia GeoFence kontroluje automaticky pozíciu každých 10 minút. Ak systém zistí, že zviera opustilo oplotenie, automaticky notifikuje majiteľa a spustí sa Live Tracking t.z. navádzanie majiteľa priamo k zvieraťu)

vo FastTracking režime: 10 hodín   (FastTracking si majiteľ môže kedykoľvek aktivovať na sledovanie aktuálnej aktivity zvieraťa, avšak batériu to bude zaťažovať.  Inak je Kippy nastavené na zaznamenávanie pozície každú 1hod, 2 hod.....až 24hod., podľa voľby majiteľa.)

Parametre

Parametre

Výrobca Kippy

Obsah balenia

Obsah balenia

Kippy Vita