Najväčší výber GPS navigácii na Slovensku!

Lowrance ELITE-7 HDI s GPS 4 lúč more 90°/60°/55°/30°

Vyhľadaj. Naviguj. Dominuj. Dvojitý pohľad - jednoduché ovládanie je Elite-7 HDI. Exkluzívne zobrazenie DSI + klasickej sondy. Širokoúhle zobrazenie ponúka súčasne tri samostatné okná sonaru, mapy a snímania DSI + navigácia GPS, zabudovaná anténa


Sonary Elite-7 s GPS snímanie pre slanú vodu: 4 lúčové snímanie sonaru 60° - 90° a 30° - 55°, s kompletným GPS, 2 zobrazenia klasické 2D a DSI (panoramatické)

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 844,90 € bez DPH: 704,08 €
s DPH: 844,90 € bez DPH: 704,08 €

Popis

Detaily

Vyhľadaj. Naviguj. Dominuj. Dvojitý pohľad - jednoduché ovládanie je Elite-7 HDI. Exkluzívne zobrazenie DSI + klasickej sondy. Širokoúhle zobrazenie ponúka súčasne tri samostatné okná sonaru, mapy a snímania DSI + navigácia GPS, zabudovaná anténa

Sonary Elite-7 s GPS snímanie pre sladkú vodu: 4 lúčové snímanie sonaru 60° - 120° a 30° - 55°, s kompletným GPS, 2 zobrazenia klasické 2D a DSI (panoramatické)

Unikátne nové automatické sonarové zobrazenie podobné fotografii, vykresľujúce vaše lovné miesta pod loďou.
Zjednodušené ovládanie v slovenčine pre jednoduchý a rýchly výber funkcií.

Sonary ELITE 7 s GPS: Perfektne vybavený pre vodu.
Taktiež môžete využívať dvojitý pohľad s novým, jednoduchým Elite-7 HDI. Práve tak ako rybárik môžete aj vy mať dva rôzne pohľady na rovnaký cieľ - kombinácia ocenenia získavajúceho snímania klasickej sondy Broadband Sounder™ a exkluzívneho zobrazenia DownScan Imaging™ vás vybaví dvomi odlišnými pohľadmi pre vyhľadanie viacerých rýb. Úplne nový široký formát obrazovky poskytuje až tri samostatné okná sonaru, mapy a snímania DownScan Imaging™ naraz. Zabudované GPS umožňuje presnú navigáciu a exkluzívnee funkcie ako posun obrazu späť TrackBack™ a prekrývanie sonaru detailným snímaním DownScan Overlay™ vám umožňuje využiť váš čas produktívnym rybárčením na atraktívnom mieste. Vyhľadaj. Naviguj. Dominuj.

NÁJDI
NOVINKA! Hybrid Dual Imaging™ (HDI) – sila dvoch ocenenia získavajúcich technológií -- Broadband Sounder PLUS exkluzívny DownScan Imaging™ -- v kombinácii pre poskytnutie najlepšieho možného pohľadu pod vašu loď.

NAVIGUJ
Spoľahlivá navigácia s jednoduchým ovládaním - vysoko presná zabudovaná GPS anténa, zabudovaná mapa na pozadí s možnosťou použitia detailných máp na mikro SD kartách.

DOMINUJ
70% širší farebný displej – Brilantné, širokoúhle zobrazenie umožňuje detailný pohľad za všetkých podmienok.

Prekývvanie obrazu DownScan Imaging - Exkluzívna technológia DownScan Imaging môže prekrývať obraz klasického sonaru Broadband Sounder pre ohromujúci pohľad, ktorý oddeľuje a jasne odhaluje ryby od dna a prekážok. Priehladnosť prekrývajúceho obrazu a farebná paleta sú plne nastaviteľné.
Absolútne nový spôsob výberu stránok – systém ponuky jednoduchý na používanie s rýchlym prístupom ku všetkým funkciám pri ovládaní jedným prstom.
Zobrazenie viacerých okien – výber až troch stránok pri delenom zobrazení pre sledovanie mapy, sonaru a snímania DownScan Imaging -- všetko naraz na jednej obrazovke.
Pokročilá kompatibilita siete NMEA 2000® – umožňuje zdielanie zastávok medzi zriadeniami na sieti plus možnosť pripojenia externej GPS antény v prípde potreby inštalácie na kajutovanú loď.

Vlastnosti série Elite
Dve navzájom oddelené zobrazenia klasické 2D a DSI (panoramatické snímanie)
Jasnejšie zobrazenie: Maximálna viditeľnosť a zobrazenie detailov za všetkých podmienok
Funkcia Trackback™ : jednoducho sa pohybujte späť v sonarovej histórii pre opakované skúmanie a priblíženie pohľadu na dno, prekážky a ryby.
Ukladanie obľúbených miest u modelov s navigáciou pre rýchle opakované vyhľadanie lovného miesta.
Rýchle ponuky: rýchly a jednoduchý prístup ku všetkým funkciám ktoré potrebuje s ovládaním jedným prstom.
Advanced Signal Processing™ : modely so sonarom automaticky zobrazia ryby, prekážky a detaily dna oveľa jasnejšie.
Jednoduchá inštalácia: pripojnie Plug-and-play šetrí váš čas a pracuje s existujúcimi káblami Lowrance or Eagle®.
Navigačné možnosti: modely s navigáciou majú zabudovanú presnú GPS anténu a zásuvku na mikro SD kartu.

Parametre

Parametre

Výrobca Lowrance

Obsah balenia

Obsah balenia

uchytenie obrazovky

poistkové púzdro + poistka + nasvorkované konektory na pripojenie k akumulátoru

inštruktážne DVD v Slovenčine

návod v slovenskom jazyku