Najväčší výber GPS navigácii na Slovensku!

Lowrance HDS7 GEN3 bez sondy

Farebný sonar HDS GEN 3 bez sondy. Uhlopriečka širokoúhleho LED displeja 178mm (16:9) rozlíšenie 800x480 pixelov, 2 zásuvky na micro SD karty, presná 10Hz GPS anténa, WiFi, sonarové pokrytie do 180°alebo až 360° dosah až 1000m a viac podľa typu sondy

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 1 558,80 € bez DPH: 1 299,00 €
s DPH: 1 558,80 € bez DPH: 1 299,00 €

Popis

Detaily

Farebný sonar HDS GEN 3 bez sondy. Uhlopriečka širokoúhleho LED displeja 178mm (16:9) rozlíšenie 800x480 pixelov, 2 zásuvky na micro SD karty, presná 10Hz GPS anténa, WiFi, sonarové pokrytie do 180°alebo až 360° dosah až 1000m a viac podľa typu sondy

Sonar LOWRANCE HDS-7 Gen3 (bez sond - potrebné dokúpiť)

Fishfinder s dotykovým displejom / Chartplotter
Lowrance High Definition System, ktorý integruje špičkové technológie fishfinderu a najnovšie pokroky v navigácii do jedného ľahkopoužitľného zariadenia.
Lowrance High Definition System (HDS) zahŕňa jasnejší, multidotykový displej a lepší procesor s špičkovou fishfinderovou technológiou, vrátanie CHIRP sonaru, Broadband Sounder™, StructureScan® HD, DownScan Imaging ™ a Trackback ™. Navyše najnovšie pokroky v navigácii a v užívateľskom rozhraní, obsahuje aj 10Hz GPS, dualny microSD slot, vstavanú pripojiteľnosť na WiFi – to všetko v jednom ľahkopoužiteľnom zariadení.
Kľúčové prvky:
Prehľadný. 7 palcový, LED podsvietený, multi dotykový a širokouhlý displej.
Jednoduchý na používanie. Vylepšené Lowrance rozhranie s dotykovým displejom, alebo klávesnicou poskytuje bleskurýchly prístup ku všetkým prvkom HDS
Najpokročilejšia fishfinder technológia. Zobrazenie CHIRP sonarovou technológiou a technológiou StructureScan® HD v rovnakom čase pre čo najlepšie zobrazenie rýb a štruktúry dna či už pod loďou, alebo po jej boku.
Rýchle vykonávanie úprav: Rozšírený, rýchlejší procesor a intuitívne užívateľské rozhranie obsahuje rolovacie menu, asistent kurzora, prichytenie na nastavenie rôznych značiek a inovatívny náhľad na dotkykový posuvník.
Zostaňte v spojení: Integrované bezdrôtové pripojenie s Lowrance GoFree App a ostatnými palubnými zariadeniami – zobrazenie a ovládanie HDS Gen3 prostredníctvom vášho mobilu, alebo tabletu cez WiFi.
Čím viac, tým lepšie: Plud-and-play kompatibilita s modulmi LORWANCE - Broadband Radar, SonicHub Marine Audio, SiriusXM® Marine Weather and audio, Class B AIS a DSC VHF, taktiež s vedúcimi technológiami ako je SmartSteer Control pre MotorGuide PinpointGPS a Lowrance Outboard Pilot.
Je možné ho využívať s HDS Gen2 Touch a HDS Gen2 multifunkčnými displejmi.
Ethernetový sieťový porty
Micro-C pripojenie pre NMEA 2000 zariadenia
Video vstup cez voliteľný káblový adaptér (možnosť pripojiť podvodnú kameru)
Rovnaký vstavaný výrez a držiak ako pre HDS Gen2 Touch jednotky
Podporené programom Lowrance Advantage Service

Výhody navigácie Lowrance HDS-7 Gen 3:
Interná GPS anténa s 10Hz aktualizátorom pozície poskytuje mimoriadne presné trasy a maximálnu presnosť polohy. Podporuje WAAS/EGNOS/MSAS.
Široké možnosti mapovania – HDS Gen3 obsahuje vstavaný náhľad amerických námorníckych trás pre pobrežné a vnútrozemské americké vody a referenčnú mapu sveta. Je kompatibilný s najlepším výberom máp na trhu. Možnosti zahŕňajú Insight™ HD, Insight™ PRO, Insight Genesis™, Navionics®, C-MAP MAX-N+, Insight™ TOPO a ostatné. Všetky možnosti trás môžu byť použité s plánovacím softvérom Insight Planner ™. Pre viac informácií navštívte webstránku GoFreeMarine.com.
Insight Genesis ™ - personalizované mapy. Vytvorte si vlasné mapy pomocou zaznamenaných sonarových protokolov, uploadujte dáta na Insight Genesis ™ účet, zobrazte si bezpečné detaily trasy online, pridajte prekážky, stihanite si ich na SD kartu a používajte na vode. Navyše máte možnosť zdieľať mapy v komunite Insight Genesis Social Map.
Multi prehľad a zdielanie trás. Sledujte až dve trasy súčasne v dvojrozmernej, alebo trojrozmernej perspektíve s nezávislou kontrolou, rozsahom a schopnosťou prekrytia. Navyše dostante maximum z vašich nákupov z karty trás. Zakúpte si len jednu mapu a sledujte ju na ethernetovo pripojených zariadeniach HDS Gen3, HDS Gen2 alebo Gen2 Touch chartplotter.
Duálne sloty pre microSD karty

Výhody sonaru Lowrance HDS-7 Gen 3:
Vstavaná CHIRP sonar dominuje väčšou citlivosťou, vylepšeným rozlíšením a vynikajúcim potlačením šumu pre jasnejšie zobrazenie rýb.
Vstavané StructureScan® sonarové zobrazovanie. Užite si 180 stupnový pohľad na štrutkúru dna a ryby pod vašou loďou. Vyžaduje StructureScan® HD snímač.
Vstavaný Broadband Sounder™ - zobrazuje a označuje ryby, nástrahové ryby a štruktúru dna pri vyšších rýchlostiach a väčších hĺbkach (od 0,3m - 900m)
StructureMap™ HD – Použite živé, alebo reprodukované protokoly StructureMap™ HD na vytvorenie úžasných podvodných záberov z jazier, riek, alebo morského. StructureMap™ HD môže byť použitý aj ako prekrytie, tiež zapnutý, alebo vypnutý podľa danej trasy, alebo detailu dna.
DownScan Overlay ™ - táto tecnológia prekrýva zobrazovanie do CHIRP sonaru, alebo BroadBand Sounder.
Posuňte sa späť a nikdy neminiete dobré lovné miesto. Taktiež môžete použiť funkciu TrackBack™ pre prehliadanie nahrávok sonaru, označovanie lovných miest a ukladanie pozícií dôležitých miest do pamäte – dno, ryby, miesta na potápanie -- všetko bez straty sonarových údajov pretože HDS® Gen3 nahráva aj počas vytvárania vašich obľúbených miest.

Špecifikácia:
Prehľad:
Displej: 7 palcov / 178 mm, 16:9 – širokouhlý
Rozlíšenie: WVGA farby TFT LCD 800 x 480
Podsvietenie: nastaviteľné LED podsvietenie pre displej a klávesnicu
Výkon RMS (PTP): maximálne 500W (RMS)
Jazyky: Slovenčina po inštalácii firmou SPORTS s.r.o. na túto činnosť poverenou LOWRANCE INC.
Záruka: 2 roky
Displej:
Rozlíšenie: WVGA farby TFT LCD 800 x 480
Typ: 7 palcov / 178 mm, 16:9 – širokouhlý
Podsvietenie displeja: nastaviteľné pre displej a klávesnicu
Typ podsvietenia: LED
Prekrývanie dát zo sonaru a GPS: áno
Rozdelenie displeja: Maximálne na 4 časti

Sonar:
Hĺbkový alarm: Áno
Frekvencie echolotu: 455/800 kHz (StructureScan® HD), 40-60kHz, 85-145kHz, 130-210kHz (CHIRP), 50 kHz / 83 kHz / 200kHz
Alarm plytčiny: Áno
Meranie teploty: Áno
Typ príjmača: výber Lowrance a Airmar®
Sieťové pripojenia:
NMEA výstup: NMEA 0183 a NMEA 2000®
Napájanie: 12 vDC ( 10-17 vDC – min.-max.)
GPS Navigácia:
Pamať na 200 trás a 5000 cieľových bodov
Typ GPS antény: interná 10Hz ultra vysoko citlivá WAAS + EGNOS +MSAS
Vlastné mapovanie: Navionics® Gold, Navionics+ a Platinum, taktiež aj Jeppessen C-MAP MAX-N+
Mapovanie pozadia: vstavané celosvetové referenčné mapovanie pozadia
Ostatné:
Výstupný vyýkon (KW): 500 W RMS

Parametre

Parametre

Výrobca Lowrance

Obsah balenia

Obsah balenia

sonar