Najväčší výber GPS navigácii na Slovensku!

LOWRANCE Hook-9 Chirp/DSI sonar/GPS

Sonar Lowrance HOOK-9 kombinuje výhody sonaru CHIRP so vstavanou technológiou Fishfinder Broadband a DownScan Imaging, aby poskytol jasný a úplný pohľad na prostredie pod vašou loďou. Séria HOOK lepšie oddelí ciele vo väčších hĺbkach a zreteľne označí ryby aj pri vyšších rýchlostiach lodí.

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 1 078,80 € bez DPH: 899,00 €
s DPH: 1 078,80 € bez DPH: 899,00 €

Popis

Detaily

Sonar HOOK-9 CHIRP s GPS
Ponúka vylepšenú citlivosť sonaru, excelentné odlíšenie cieľov a vynikajúce potlačenie šumu. Zabudovaná GPS anténa a skvelé navigačné možnosti, môžete sa jednoducho a opakovane vrátiť na vaše obľúbené lovné miesta, či používate základnú mapu pozadia, doplnkové detailné mapy, alebo vaše vlastné mapy Insight Genesis®


Parametre sonaru:
uhlopriečka obrazovky 22,9cm
displej: LED plnofarebný
rozlíšenie 800x480
dosah: 305m (60°-120°)
dosah: 91m (30°-55°)
odporúčané použitie: sladká voda
kompeltné GPS
nahrávanie sonarových dát na mikro SD karty
ovládanie v slovenčine

HOOK 9 zahŕňa všetky osvedčené funkcie predstavené v úspešnej sérii Elite HDI s doplnenou sonarovou technológiou CHIRP, čím poskytujú vyššiu citlivosť, vylepšené rozlíšenie rýb a skvelé zobrazenie nástrah a rýb. Keďže CHIRP sonary používajú viacero frekvencií naraz, môžete vidieť ryby lepšie ako kedykoľvek predtým Jednotlivé veľké ryby sú jednoducho identifikovateľné medzi, alebo okolo malých rýb a tiež sú ryby lepšie viditeľné v blízkosti prekážok alebo dna.

Viacfrekvenčné nastavenia CHIRP
Pretože Lowrance sonary vám poskytujú možnosť použitia viacerých signálov CHIRP Sonaru, je dôležité pochopiť, ktorý je správny pre konkrétnu situáciu.

HIGH CHIRP - výber frekvencie
Používa sa najčastejšie na sladkej vode ako aj na väčšine plytkých morských pobrežných oblastiach. Poskytuje najlepšie detaily pre sledovanie menších objektov, ako sú vaša nástraha alebo identifikácia rýb v kŕdli malých rýb, alebov blízkosti prekážok a dna.

MEDIUM CHIRP - výber frekvencie
Široké pokrytie tejto frekvencie je najlepšie na pokrytie veľkej plochy pri vyhľadávaní prekážok alebo rýb. Toto nastavenie nie je až tak detailné ako High CHIRP a nepreniká tak hlboko ako Low CHIRP.

LOW CHIRP - výber frekvencie
Poskytuje najväčší prienik do hĺbky pri zobrazení rýb v celom vodnom stĺpci.

Parametre

Parametre

Výrobca Lowrance

Obsah balenia

Obsah balenia

- sonar
- sonda
- napájací kábel
- konzolu k sonde
- návod v slovenskom jazyku