Najväčší výber GPS navigácii na Slovensku!

MIO MiVue 752 WiFi DUAL, LCD 2,7"

Záznamová kamera do auta MiVue 752 nahráva priestor vpredu i za vašim vozidlom v rozlíšení 2560 × 1440p Quad HD. Uhol záberu 140° a GPS modul pre presný záznam polohy, 3osý G-senzor. Zadná kamera A20+ súčasťou balenia.

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 239,00 € bez DPH: 199,17 €
s DPH: 239,00 € bez DPH: 199,17 €

Popis

Detaily

Záznamová kamera do auta MiVue 752 nahráva priestor vpredu i za vašim vozidlom v rozlíšení 2560 × 1440p Quad HD. Uhol záberu 140° a GPS modul pre presný záznam polohy, 3osý G-senzor. Zadná kamera A20+ súčasťou balenia.

 • Nahrávanie v rozlíšení 2560 × 1440p QUAD HD rýchlosťou 30 snímok za sekundu
 • H.264 technológia zaisťujúca vysoko kvalitné video pri menšej veľkosti súboru
 • Sklenená optika F1.8 pre skvelé snímky aj v šere a v tme
 • Záznamový uhol 140° s technológiou dynamického rozsahu
 • WIFI pripojenie pre jednoduché zdieľanie nahrávok, aktualizáciu firmvéru kamery
 • 2,7" obrazovka 16: 9
 • GPS čip, zobrazenie trasy na Google mapách
 • 3osý G-senzor
 • Parkovací režim s detektorom pohybu – vyžaduje trvalé napájanie
 • Upozornenie na rýchlostné radary s bezplatnou aktualizáciou a možnosťou pridania ďalších miest
 • Podpora inteligentného systému ADAS (Advanced Driver Assistance System) – systém varovania pred čelným stretom, náhlym vybočením z jazdného pruhu, mikrospánkom vodiča
 • Automatické nahrávanie a fotografický režim (zábery obsahujú súradnice GPS)
 • Súčasťou balenia je zadná kamera MiVue A20+ pre duálne nahrávanie
 • Automatická detekcia nehody
 • Malý držiak na sklo otočný o 360°

Slot pre MicroSD kartu až do kapacity 128 GB (až pre 20 hod nepretržitého nahrávania)

 • Rýchlostný alarm
 • Nový, moderný dizajn a vysoká kvalita spracovania
 • 240mAh vstavaná batéria
 • České menu

Váš očitý svedok pri cestovaní

Kamera MiVue 752 je ideálny spolujazdec pre každého vodiča. Veľký displej a jednoduché ovládanie vám doprajú nerušený zážitok z ciest. Intuitívny senzor nečakaných udalostí a vysoká kvalita nahrávania vám potom pomôžu pri riešení kolízií, dopravných kontrol a ďalších zásadných momentov na ceste. Vstavaná GPS navyše poskytne profesionálnym i rekreačným cestovateľom jasný prehľad o prejdených trasách. Všetky nahrávky nečakaných situácií aj pekných spomienok na cestu možné jednoducho triediť, analyzovať a archivovať v programe MiVue Manager na počítačoch v pohodlí domova. Okrem programu pre správu záznamov a aktualizácií zadarmo získate pri nákupe kamery MiVue 752 tiež flexibilný otočný držiak a nabíjačku do auta.

Vysokokvalitný objektív zachytí každý detail za každej situácie

Kamera MiVue 752 je navrhnutá tak, aby zachytila každý detail pomocou záznamu so širokým 140° zorným uhlom vo vysokom rozlíšení 2560*1440p QUAD HD a s clonou F1.8. Táto veľmi kvalitná kamera zachytí všetko potrebné vrátane ŠPZ a zadných svetiel, bez ohľadu na to, či je deň alebo noc. Vysoká kvalita obrazu a videa je kľúčová pri dokazovaní okolností nehody. Záznamy z kamery MiVue 752 sú nespochybniteľne presné.

Bezpečnostné funkcie – pre jazdu bez obáv

Kamera MiVue 752 obsahuje vopred nainštalované bezpečnostné funkcie, ktoré zvýšia vašu bezpečnosť na cestách. Pokročilé asistenčné systémy pre vodiča vrátane systému varovania pred čelným nárazom, systému výstrahy pred vybočením z jazdného pruhu a systému varovania pred mikrospánkom vodiča. Kamera MiVue 752 je vybavená upozornením pred rýchlostnými radarmi, ktoré sa aktualizujú po celú dobu životnosti zariadenia. Môžete tiež doplniť nové radary, ktoré ešte doposiaľ neboli pridané do databázy.Pomocou kamery MiVue 752 budete vždy v obraze a v rozmedzí povolenej rýchlosti.

Kompletné balenie – obsahuje zadnú kameru MiVue™ A20+

Súčasťou zariadenia MiVue 752 WIFI Dual je aj zadná kamera MiVue A20+. Zadná kamera A20+ je doplnkom hlavnej kamery a zachytáva situáciu za vozidlom a poskytuje tak dodatočnú ochranu.

Ostražitý spolujazdec postráži automobil bez dozoru a pomôže s riešením nehôd

 • Kamera MiVue 752 je vybavená G senzorom, ktorý rýchlo reaguje na náhlu zmenu smeru jazdy a preťaženia. Integrovaný snímač zaznamenáva smer jazdy v troch osiach. Vďaka tomu možno zistiť, odkiaľ prišiel náraz a ako k nemu došlo. V momente, keď G senzor zaznamená razantnú zmenu pohybu, kamera automaticky uloží záznamy o udalosti.
 • GPS prijímač zaznamená trasy vašich ciest – Vstavaná GPS umožnuje zaznamenať všetky absolvované cesty do mapových podkladov. Po synchronizácii kamery a programu MiVue Manager tak vodič získa podrobný prehľad o všetkých jazdách vo forme videa, smeru jazdy, rýchlosti i grafického znázornenia ciest na Google mapách.
 • Aktuálna databáza radarov zaistí pohodovú jazdu bez pokút – Prístroj je vybavený GPS lokátorom, ktorý priebežne sleduje súradnice automobilu. Vďaka tomu dokáže kamera odhadnúť rýchlosť jazdy aj jej smer. MiVue 752 tiež vie porovnať dáta s polohou a smerom jazdy vozidla so vstavanou databázou radarov. Počas ciest vás tak prístroj upozorní zvukovým signálom na výskyt radaru a vždy budete vedieť, kde ísť zvlášť opatrne a zložiť nohu z plynu. Databáza pre model 752 je navyše po dobu životnosti zariadenia bezplatne aktualizovaná.
 • WIFI – Rýchla a jednoduchá cesta zálohy a zdieľania vašich nahrávok cez pripojený smartphone s aplikáciou MiVue. Aktualizácie softvéru kamery.
 • Základná obrazovka – Počas jazdy zobrazuje aktuálny čas, rýchlosť a nahrávanie. Rovnako tak aj varovanie, vrátane zostávajúcej vzdialenosti, k rýchlostnému radaru.

MiVue Manager – ideálny nástroj na sledovanie, zdieľanie a archiváciu ciest

MiVue Manager je počítačový program pre správu, analýzu a archiváciu nahraných dát. Program je kompatibilný s operačnými systémami Windows i Mac. Vďaka G senzoru v kamere dokáže MiVue Manager analyzovať udalosti pred nehodou a pomôcť tak aj s určením smeru jazdy vinníkov kolízií. Za pomoci dát z integrovanej GPS dokáže program zobraziť aj grafické znázornenie prejdených trás v Google mapách. Obľúbenou funkciou programu je tiež zdieľanie nahratých videí na YouTube a Facebooku.

 

Parametre

Parametre

Výrobca Mio

Obsah balenia

Obsah balenia

- kamera MiVue 752
- dlhý napájací kábel do auta
- prídavná zadná kamera A20+
- otočný držiak na sklo