Najväčší výber GPS navigácii na Slovensku!

MIO MiVue 792 WiFi Pro, LCD 2,7"

   Záznamová kamera do auta MiVue 792 WiFi s Full HD rozlíšením, 2,7" obrazovkou. GPS záznamom trasy, upozornenie na rýchlostné radary s doživotnou aktualizáciou. Špičková optika Sony s uhlom záberu 140°, automatické spustenie po naštartovaní.

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 183,00 € bez DPH: 152,50 €
s DPH: 183,00 € bez DPH: 152,50 €

Popis

Detaily

Váš osobný očitý svedok na cestách.

Kamera MiVue 792 WIFI Pro je ideálny spolujazdec pre každého vodiča. Veľký displej a jednoduché ovládanie vám doprajú nerušený zážitok z ciest. Intuitívne senzor nečakaných udalostí a vysoká kvalita nahrávania vám potom pomôžu pri riešení kolízií, dopravných kontrol a ďalších zásadných momentov na ceste. Vstavané GPS navyše poskytne profesionálnym i rekreačným cestovateľom jasný prehľad o prejdených trasách.

Všetky nahrávky nečakaných situácií aj pekných spomienok na cestu možné jednoducho triediť, analyzovať a archivovať v programe MiVue Manager na počítačoch v pohodlí domova. Okrem programu pre správu záznamov a aktualizácií zadarmo získate pri nákupe kamery MiVue 792 WIFI tiež flexibilný otočný držiak a nabíjačku do auta.

Vysoko kvalitný objektív Sony Starvis ™ zachytí každý detail za každej situácie
Kamera MiVue má vysokú svetelnosť 1.8F, a preto vie zaznamenať detaily z ciest aj pri horších svetelných podmienkach. Širokouhlý objektív s rozsahom 140 ° dokáže zaobstarať nahrávky v kvalite Full HD s rozlíšením 1080p, a to aj v oblasti mŕtveho uhla. Okrem videozáznamu možno vďaka vstavanej batérii MiVue použiť aj ako fotoaparát mimo kabíny automobilu. Okamžite tak máte po ruke spoľahlivé zariadenie, ktoré môžete využiť pre dokumentáciu stavu automobilu po nehode. Veľký displej kamery navyše umožňuje okamžité prehranie videa i fotografií, čo urýchľuje riešenie dopravných situácií priamo na ceste.
 

Integrovaná WIFI
jednoducho pošlite video do Vášho smartphone, alebo zdieľajte svoje zážitky z ciest na Facebooku s využitím MiVue aplikácie.
 
ADAS (Advanced Driver Assistance System)
To znamená, že vás pri jazde podporí dve bezpečnostné funkcie: varovanie pri opustení jazdného pruhu LDWS (Lane Departure Warning System) a varovanie pred čelným stretom FCWS (Forward Collision Warning System). Tieto dve funkcie pridávajú do zariadenia vysokú hodnotu z hľadiska bezpečnosti, pretože LDWS vás upozorní v prípade, že vychádzate vozidlom z jazdného pruhu, čím potenciálne zabráni priamemu stretu. A ak sa zmenší vzdialenosť medzi vaším vozidlom a vozidlom pred vami, napríklad keď vodič pred vami prudko šliapne na brzdy, funkcia FCWS vás tiež upozorní.

Ostražitý spolujazdec postráži automobil bez dozoru a pomôže s riešením nehôd
Kamera MiVue 792 WIFI je vybavená G senzorom, ktorý rýchlo reaguje na náhlu zmenu smeru jazdy a preťaženia. Integrovaný snímač zaznamenáva smer jazdy v troch osiach. Vďaka tomu možno zistiť, odkiaľ prišiel náraz a ako k nemu došlo. V momente, keď G senzor zaznamená razantnú zmenu pohybu, kamera automaticky uloží záznamy o udalosti.
 
GPS prijímač zaznamená trasy vašich ciest
Vstavaná GPS umožnuje zaznamenať všetky absolvované cesty do mapových podkladov. Po synchronizácii kamery a programu MiVue Manager tak vodič získa podrobný prehľad o všetkých jazdách vo forme videa, smeru jazdy, rýchlosti i grafického znázornenia ciest na Google mapách.

Aktuálne databázy radarov zaistí pohodovú jazdu bez pokút
Prístroj je vybavený GPS lokátorom, ktorý priebežne sleduje súradnice automobilu. Vďaka tomu dokáže kamera odhadnúť rýchlosť jazdy aj jej smer. MiVue 792 WIFI tiež vie porovnať dáta o polohe a smere jazdy vozidla s vstavanou databázou radarov. Počas ciest vás tak prístroj upozorní zvukovým signálom na výskyt radaru a vždy budete vedieť, kde ísť zvlášť opatrne a zložiť nohu z plynu. Databáza pre model 792 WIFI je navyše po dobu životnosti zariadenia bezplatne aktualizovaná.

MiVue Manager - ideálny nástroj pre sledovanie, zdieľanie a archiváciu ciest
MiVue Manager je počítačový program pre správu, analýzu a archiváciu nahraných dát. Program je kompatibilný s operačnými systémami Windows i Mac. Vďaka G senzoru v kamere dokáže MiVue Manager analyzovať udalosti pred nehodou a pomôcť tak aj s určením smeru jazdy vinníkov kolízií. Za pomocou dát z integrovanej GPS dokáže program zobraziť aj grafické znázornenie prejdených trás v Google mapách. Obľúbenou funkciou programu je tiež zdieľanie nahratých videí na YouTube a Facebooku.

K čomu možno kameru využiť?
- Dôkaz v prípade nehody.
- MIO kamery zaznamenávajú každú vašej jazdu, vrátane momentu nárazu. Máte teda dôkaz, čo sa dialo pred nehodou, v jej priebehu a po nehode.
- Chráňte sa pred neoprávnenými nárokmi
- záznam z kamery môžete použiť ako dôkaz, ktorý Vám pomôže v rokovaní o zodpovednosti za nehodu, neplaťte neoprávnené finančné nároky a chráňte si svoje bonusy u Vašej poisťovne.


základné vlastnosti

- Full HD záznam - 1080p pri 30 fps
- H.264 technológia zaisťujúca vysoko kvalitné video pri menšej veľkosti súboru
- Integrované WIFI pripojenie pre pripojenie k smartphone a rýchle zdieľanie nahrávok
- Sklenená optika F1.8 pre skvelé snímky aj v šere a v tme
- Starvis Sensor od spoločnosti Sony
- Záznamový uhol 140 °
- 2,7 "obrazovka
- GPS čip, zobrazenie trasy na Google mapách
- 3 osý G- senzor
- Upozornenie na rýchlostné radary s bezplatnou aktualizáciou
- Podpora inteligentného systému ADAS (Advanced Driver Assistance System)
- Automatické nahrávanie a fotografický režim
- Automatická detekcia nehody
- Malý držiak na sklo otočný o 360 °
- Slot pre MicroSD kartu
- rýchlostný alarm
- Možnosť pripojenia zadnej kamery MiVue A20 + (voliteľne) pre duálne nahrávanie
240mAh vstavaná batéria

Parametre

Parametre

Výrobca Mio
Akumulátor typ vstavaný 240mAh
Displej - uhlopriečka, "; cm 2.7" (16:9)

Obsah balenia

Obsah balenia

- Predná kamera
- Napájací kábel
- O
točný držiak na sklo

   Kamera podporuje MicroSD kartu až do kapacity 128GB, čomu odpovedá 20 hod nepretržitého nahrávania.

   Výrobca nedodáva mikroSD kartu ako súčasť balenia. Túto je potrebné si dokúpiť !!!


Možno Vás budú zaujímať aj nasledovné produkty

DOD LS470W+ Prémiový model autokamery

DOD LS470W+ Prémiový model autokamery

s DPH: 289,00 € bez DPH: 240,83 €