Najväčší výber GPS navigácii na Slovensku!

MIO Spirit 7700 Lifetime

GPS MIO 7700 LM patrí medzi obľúbené navigácie pre osobné vozidlá. Prehľadný farebný displej má uhlopriečku 5“, ktorá umožní komfortné ovládanie. V pamäti sú dostupné mapy 44 európskych krajín. S touto GPS budete pohotovo informovaný o dopravnej situácii na cestách. Funkcia IQ Routes získava aktuálne informácie o premávke od ostatných zúčastnených vodičov, vďaka čomu navigácia okamžite poskytne informáciu o optimálnej trase.

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 149,00 € bez DPH: 124,17 €
s DPH: 149,00 € bez DPH: 124,17 €

Popis

Detaily

MIO Spirit 7700 LM

Nová navigácia Mio Spirit 7700 LM je nabitá praktickými funkciami a je dodávaná s doživotnou aktualizáciou máp, takže sa nikdy nebudete musieť starať o nové mapy alebo zmeny cestnej siete. Navigácia Mio Spirit 7700 LM je optimálne navrhnutá pre komfortné a jednoduché ovládanie. Jasný, veľký 5" displej zaistí, že nikdy neminiete odbočku či iné inštrukcie.

Doživotná mapové aktualizácie od spoločnosti TomTom
Vďaka integrovaným mapám s doživotnou aktualizáciou sa nikdy nebudete musieť starať o zmeny cestnej siete alebo cestné uzávierky. Pripojte zariadenie k počítaču, nainštalujte softvér MioMore a vždy sa dozviete o dostupnej aktualizácii, takže sa nikdy nestratíte.

Aktívny magnetický držiak
Navrhnutý pre užívateľsky prívetivé použitie. Spirit 7700 LM s praktickým magnetickým držiakom umožňuje jednoduché odpojenie od magnetického držiaka na čelnom skle. Navigácia je napájaná cez pripojený držiak.

Reálne informácie zaistia optimalizované trasy: IQ Routes ™
IQ Routes ™ zbiera reálne informácie o prevádzke od ostatných vodičov a optimalizuje na základe týchto informácií vašu trasu, takže sa vyhnete zatvoreným cestám a dopravným zápcham.
 
Parkovací asistent uľahčuje parkovanie
Navigácia bola navrhnutá tak, aby vám maximálne uľahčila nájdenie parkovacích miest. Zariadenie je vybavené funkciou Parkovací asistent, takže keď sa priblížite do vzdialenosti 1 km od cieľa, budete presne vedieť, kde máte zaparkovať a ako sa tam dostanete.

3D náhľady a sprievodca jazdnými pruhmi
Vďaka funkcii Lane Guidance budete pri odbočovaní vždy v správnom jazdnom pruhu. Trojrozmerné zobrazenie vám umožní pochopiť situáciu pred vami, takže budete mať dostatok času, aby ste sa včas zaradili do správneho jazdného pruhu. Pretože jazda má byť zábavná, nie stresujúca.

Hovorené názvy ulíc - aby ste nikdy nestratili cestu
S hovorením názvov ulíc vám navigácia Spirit ™ 7700 LM vždy pomôže, nech ste kdekoľvek. Zariadenie je dodávané s integrovaným hlasovým navádzaním a technológiou "Text to Speech" (TTS).

Vy jazdíte, vaše zariadenie sa učí Learn Pro ™
Čím viac jazdíte, tým viac sa navigácia učí pomocou funkcie Learn Pro. Nástroj sa učí a monitoruje váš štýl jazdy, takže vám poskytne prispôsobené trasy podľa vašich preferencií.

Špecifikácie
Rozmery: 134 x 88.5 x 17.25 (mm)
Váha: 178 g
Procesor: ARM Cortex A7 800MHz
GPS prijímač: MSR2112-LF
Veľkosť a typ displeja: 5" dotykový displej
Rozlíšenie displeja: 800 * 480 pixelov

Parametre

Parametre

Výrobca Mio
Uhlopriečka displeja 6,2
Aktualizácia máp Doživotná
Integrovaná kamera Nie

Obsah balenia

Obsah balenia

Mio Spirit 7700, Držiak, Autonabíjačka