Najväčší výber GPS navigácii na Slovensku!

MIO Spirit 8500 Lifetime


Navigácia Mio Spirit 8500 patrí medzi najmodernejšie zariadenia svojho druhu, ktoré vám vždy spríjemnia cestovanie. Vďaka tomu, že navigácia je plná praktických funkcií, sa nebudete musieť obávať, že by ste nedošli na miesto určenia včas.


Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 151,00 € bez DPH: 125,83 €
s DPH: 151,00 € bez DPH: 125,83 €

Popis

Detaily

Navigácia MIO 8500 Full EU bude skvelým spoločníkom i pomocníkom na cestách. Ak často cestujete na nové miesta, určite si ju zaobstarajte. Na dohodnuté miesto prídete včas a bez stresu. Navyše Vám s parkovacím asistentom pomôže nájsť rýchlejšie a komfortnejšie parkovacie miesto a to už od jedného kilometra od Vášho cieľa. Obsluha je skutočne veľmi jednoduchá, preto z nej nemusíte mať žiadne obavy. Vyznačuje sa doživotnou navigáciou máp, ale aj integrovaným upozornením na rýchlostné radary. Na ceste Vás tak nič neprekvapí. Vybavená je 6,2 palcovým, jasným displejom s rozlíšením 800 x 480 pixelov i realistickým, trojrozmerným zobrazením križovatky.

Skvelý spoločník

Vybavte svoje vozidlo práve touto autonavigáciou MIO 8500 Full EU, ktorá si získa Vaše sympatie prijateľnou cenou, ale aj mnohými skvelými funkciami. Vyznačuje sa doživotnou navigáciou máp, čím je jej používanie neobmedzené, ale aj integrovaným upozornením na rýchlostné radary. Vždy tak budete informovaný o tom, na ktorých miestach si treba dať pozor a kde upustiť nohu z pedálu. Použitie tejto navigácie však nie je obmedzené len na auto. Pokojne ju využite aj pri chôdzi, kedy ju len stačí prepnúť do režimu chodca. 

Dizajn

Jednoduchým a nadčasovo pôsobiacim prevedením dokonale vynikne v každom interiéri. 6 palcový displej ponúka dostatočne veľkú plochu pre pohodlnú obsluhu aj počas dlhých ciest. Je jasný, vďaka čomu Vám neunikne žiadny detail, informácia či odbočka. Z ovládania nemusíte mať žiadne obavy, to je skutočne veľmi jednoduché. Všetky ovládacie prvky máte na dosah. 

Funkcie

Pomocou IQ Routes navigácia zhŕňa informácie od mnohých vodičov v reálnom čase a optimalizuje vypočítanú trasu. LearnMe Pro funkcia zase sleduje štýl Vašej jazdy, následne na čo individualizuje trasu podľa Vašich preferencií. Parkovanie bude s parkovacím asistentom konečne jednoduché. K dispozícii budete mať zoznam parkovacích miest v okolí jedného kilometra od Vášho cieľa.


Základná charakteristika:

    
6,2 "dotykový displej
    
Mapy celej Európy (44 krajín) + doživotná aktualizácia máp (maximálne 4x ročne)
    
Slot pre MicroSD kartu, nie je súčasťou balenia !!
    
Možnosť zapožičiavanie máp na 3, 7 alebo 30dní
    
"Nájdi moje auto" - uložením súradníc ľahko nájdete svoje vozidlo
    
Parkovací asistent - igaceecumí vyhľadať v okruhu 1km parkovacie plochy
    
IQ Routes - trasa vypočítaná na základe reálnych informácií od iných vodičov
    
Plánovač výletov - nastavením bodov na trase a pridaním priorít navigácia vytvorí optimálnu trasu
    
Náhľad na odbočenie a križovatky + navádzanie jazdnými pruhmi
    
Režim pre chodcov - choďte pešo aj na miesta, ktoré sú pre autá neprístupné
    
Výber z trasy na jednej obrazovke
    
Navigácia v tuneli - simulácia pohybu na základe vstupnej rýchlosti auta pri vchádzaní do tunala, vás ním prevedie i po dočasnej strate GPS signálu
    
TTS - hlasová navigácia vrátane ulíc
    
SmartRoutes ™ - vďaka informacícm od miliónov vodičov navigácie navrhne najefektívnejšiu a najrýchlejšiu trasu do cieľa
    
Ovládací softvér MioMore Desktop

 

 

 


   

Parametre

Parametre

Výrobca Mio
Uhlopriečka displeja 6,2
Aktualizácia máp Doživotná
Integrovaná kamera nedostupné

Obsah balenia

Obsah balenia

Mio Spirit 5670, DVD so softwarom, Držiak, Autonabíjačka