Najväčší výber GPS navigácii na Slovensku!

Monterra Europe + SK TOPO + City Navigator Eastern Europe NT na microSD/SD

   Monterra™ je univerzálny GPS navigátor nielen pre profesionálov s jadrom na operačnom systéme Android™ OS (4.0.4) vybavený 4" dotykovým (kapacitným) displejom z minerálneho skla s podporou multi-dotykového ovládania. Integrovaný vysokocitlivý GPS/GLONASS prijímač pre simultánny príjem signálu s vysokou presnosťou. Cez dostupné komunikačné rozhrania Wi-Fi, Bluetooth, NFC a ANT+ si zabezpečíte nielen pripojenie k internetu, ale aj pripojenie voliteľných snímačov (pulzomer, snímač kadencie, tempe a iné). Monterra™ poskytuje plnú podporu používania aplikácií Android, ktoré sú dostupné cez Google Play™.

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 649,00 € bez DPH: 540,83 €
s DPH: 649,00 € bez DPH: 540,83 €

Popis

Detaily

+City Navigator Eastern Europe NT, microSD/SD
 
 
 
 

   Monterra™ je univerzálny GPS navigátor nielen pre profesionálov s jadrom na operačnom systéme Android™ OS (4.0.4) vybavený 4" dotykovým (kapacitným) displejom z minerálneho skla s podporou multi-dotykového ovládania. Integrovaný vysokocitlivý GPS/GLONASS prijímač pre simultánny príjem signálu s vysokou presnosťou. Cez dostupné komunikačné rozhrania Wi-Fi, Bluetooth, NFC a ANT+ si zabezpečíte nielen pripojenie k internetu, ale aj pripojenie voliteľných snímačov (pulzomer, snímač kadencie, tempe a iné). Monterra™ poskytuje plnú podporu používania aplikácií Android, ktoré sú dostupné cez Google Play™.

   Garmin zabezpečil aj dostupné (vlastné) natívne používateľské rozhranie, ktoré poznáte z iných navigátorov rovnakej značky (mapy, navigácia a pod.). Integrovaný 8 megapix. fotoaparát s autofokusom s podporou záznamu videa v rozlíšení 1080p HD. Zabudované LED osvetlenie / blesk, keď budete potrebovať nasvietiť snímku prípadne využiť zariadenie ako baterku. Unikátne je tiež vybavená UV senzorom pre odporúčanú ochranu pred slnečným žiarením tak, aby ste mohli zvoliť ten správny stupeň ochrany. O príjem a počúvanie rozhlasových staníc sa postará intergrované rádio. Všetko je elegantne "ukryté" v púzdre, ktoré je odolné voči nárazom i vode (IPX7).

3D kompas Monterra je vybavená elektronickým 3D kompasom, čo z neho robí spoľahlivého spoločníka aj v neznámom teréne. Už nie je potrebné držať kompas vodorovne, aby ukazoval správny smer. Jednoduché a presné ovládanie je zabezpečené cez niekoľko funkčných tlačidiel. Spoľahlivo ho tak dokážete ovládať aj za extrémnych podmienok.
ANT+ bezdrôtové rozhranie ANT+ bezdrôtové komunikačné rozhranie pre pripojenie voliteľných externých snímačov (pulzomer, snímač kadencie GSC 10, tempe, chirp)
Bluetooth konektivita Integrovaný Bluetooth 4.0 (smart) umožňuje bezdrôtovo zdieľať waypointy, trasy, kešky s kompatibilnými zariadeniami Garmin alebo po spárovaní s vaším smartfónom prenášajú informácie do bezplatnej mobilnej aplikácie >>>BaseCamp Mobile<<< .
citlivé GPS Vďaka vysokocitlivému GPS signálu s podporou HotFix® máte spoľahlivé informácie o vzdialenosti, rýchlosti, čase aj v náročnejších podmienkach (pri stromoch, budovách ...) ihneď zobrazené na displeji.
Displej Farebný dotykový displej (65 000 farieb TFT) s podporou multidotykového ovládania. Uhlopriečka 4”; rozlíšenie 272 x 480 bodov.
Dobíjateľná batéria Napájanie je zabezpečené nabíjateľnou lítium - iónovou batériou (v balení).
Dobrodružstvá Aplikácia >>>Adventures<<< poskytuje bezplatný a interaktívny spôsob, ako si môžete vymieňať jednotlivé príbehy s komunitou ostatných cestovateľov, chváliť sa so svojimi cestami či zdieľať svoje obľúbené miesta s priateľmi a rodinou.
Fotografie Integrovaný 8 MPx fotoaparát s autofokusom a LED bleskom. Každá fotka môže byť "otagovaná" súradnicami miesta, kde bola odfotená, a tak uľahčí návrat k tomuto miestu.
GPS+Glonass Vďaka simultánnemu príjmu signálu zo satelitov Gps a Glonass máte istotu, že vaša poloha bude lokalizovaná presne aj v náročných podmienkach.
Mapová navigácia Zariadenie je vybavené mapou Slovakia Topo a TOPO EURO. TOPO Euro je digitálna (vektorová) mapa s pokrytím 42 štátov Európy. Vychádza zo zdrojov v mierke 1:100 000, obsahuje dáta digitálneho modelu terénu (DMT). Pokrytie zahŕňa o.i. cestnú sieť s uličnou podrobnosťou. Nepodporuje však funkciu pre automatický výpočet optimálnej trasy (autorouting). Skvele poslúži na základnú aj dôkladnejšiu orientáciu v mestách, ale i v teréne prevažne vo všetkých štátoch Európy. * úroveň pokrytia jednotlivých krajín sa môže líšiť, pokrytie Cyprusu neobsahuje cestnú sieť. © EEA, Copenhagen, 2007. Takže sa v neznámom teréne nestratíte... Exkluzívne Vám tiež pribalíme plnohodnotnú cestnú mapu Východnej Európy City Navigator Eastern Europe NT, microSD/SD .
NFC (Near Field Communication) Near Field Communication alebo NFC je krátkodosahové, vysokofrekvenčné, bezdotykové spojenie, umožňujúce výmenu dát medzi zariadeniami do vzdialenosti okolo 10 cm.
Pamäť - SD karta Zariadenie je vybavené slotom na micro SD s podporou SDHC do veľkosti 16GB.
Porty mini USB port s priloženým mini USB káblom, 3.5 mm stereo jack pre pripojenie slúchadiel
Používareľské profily Je len na vás, aký profil si zvolíte. Či už idete bicyklovať alebo turistiku, stačí zvoliť vhodný používateľký profil. Chystáte sa na cestu autom alebo na motorke, tak zvoľte auto-moto. Či skôr preferujete dobrodružstvo na mori? Tak potom je to profil Marine. Alebo idete s priateľmi hľadať kešky? Profil Geocaching je ten správny.
SK menu Na slovenský trh je zariadenie dodávané s plnou podporou - ovládanie v slovenčine, používateľská príručka v slovenskom jazyku.
Trasový počítač Monterra™ umožňuje označovať trasové body, navigáciu na štart - TracBack™, takže späť sa bezpečne vrátite, alebo zvolenú pozíciu, prípadne vytvárať a archivovať vlastné zemepisné body. Podporuje 1000 Waypoinov a 10.000 trasových bodov pre navigáciu.
Video Podpora záznamu videa v rozlíšení max. 1080p HD
Vodotesnost IPX7 Použitie môže prebiehať aj v nepriaznivom počasí. Dážď, sneh, blato už nie sú nijakou prekážkou, nakoľko zariadenie je vodotesné - odolné voči namočeniu, postriekaniu vodou.
Vymeniteľná batéria Napájanie je možné 3 batériami typu AA (nie sú súčasťou balenia), ktoré môžte v prípade potreby jednoducho a rýchlo vymeniť.
WiFi Intergrované WI-FI (802.11gbn) pre pripojenie zariadenia k domácej / pracovnej sieti a použitie internetu pre komunikáciu, zdieľanie, aktualizáciu a hlavne pre pripojenie a sťahovanie aplikácií z Google Play. Cez nakonfigurovanú Wi-Fi si tiež jednoducho nahráte vždy aktuálny softvér.

Parametre

Parametre

Výrobca Garmin
Uhlopriečka displeja 4,0
Fotoaparát Áno, 8 megapix. s autofocusom / LED blesk
Napájanie Li-ion batéria alebo 3 x AA
Typ batérie lithium - ion
Vodotesnosť Áno (IPX7)
Plávanie na hladine Nie
HotFix (rýchly výpočet pozície) Áno
Vysoko-citlivý prijímač Áno
Podpora externej antény Nie
Basemapa Áno
Predinštalované mapy TOPO EURO + SK TOPO
Možnosť dohrávania máp Áno
Používanie pamäťových kariet microSD/ microSDHC (max. 16 GB)
Záznam trás/ciest Áno
Správa trás/ciest Áno
Tras. počítač (rýchlosti, vzdialenosti a pod.) Áno
Snímač srdcovej frekvencie Áno, voliteľný
Snímač rýchlosti/kadencie Áno, voliteľný
Garmin Connect™ kompatibilita Áno
Úprava vzhľadu obrazoviek Áno
Hlasová navigácia Áno
Prispôsobenie hlavného menu Áno
3D zobrazenie mapy Áno
Zobrazenie DMT (digitálny model terénu) Áno
Možnosť doplniť body záujmu POI Áno
Multi-mód (jazda, túra, bicykel, loď) Áno
Prehliadač obrázkov Áno
Dotyková obrazovka Áno (multi-touch)
Qwerty alebo ABC klávesnica Nie
Elektronický kompas Áno
Elektronický kompas 3D Áno
Barometrický výškomer Áno
Automobil (užívateľský profil) Áno
Fitness (užívateľský profil) Áno
Geocaching (užívateľský profil) Áno
Recreational (turistický užívateľský profil) Áno
Marine (námorný užívateľský profil) Áno
Outdoor GPS hry Nie
Hry a zábava Áno
Lov/ryby kalendár Áno
Slnko a Mesiac informácie Áno
Tabuľky príliv/odliv Áno
Výpočet plochy Áno
Kompatibilita s externými zariadeniami (ANT) Áno
NMEA vstup/výstup Áno
PC prepojenie Bluetooth® Smart / Wi Fi® / ANT+ / NFC

Obsah balenia

Obsah balenia

Monterra, Lithium-ion batéria, USB cable, AC sieťová nabíjačka, predinštalovaná Slovakia Topo v internej pamäti, anti-reflexná fólia, manuál v slovenčine, iná dokumentácia