Najväčší výber GPS navigácii na Slovensku!

Paby GPS tracker a monitor aktivity - Black sign

   Paby umožňuje majiteľom sledovať a zaznamenávať pohyby ich domácich miláčikov v reálnom čase. Tento unikátny GPS systém je vodotesný, výnimočne ľahký a miniatúrny. S Paby môžete cez mobilnú aplikáciu kontrolovať pohyb a aktivity až 20 domácich miláčikov naraz. Komunikácie so psom je samozrejme bezdrôtová, použitie je pohodlné a bezpečné ako pre vás, tak aj pre vášho miláčika.

  

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 115,00 € bez DPH: 95,83 €
s DPH: 115,00 € bez DPH: 95,83 €

Popis

Detaily

Paby GPS tracker a monitor aktivity

Paby je miniatúrne, ľahké, vodotesné a navyše mimoriadne štýlové sledovacie zariadenie, ktoré jednoducho pripavníte na krk zvieraťa, či už ide o psíka alebo o mačičku. Pokiaľ vás trápi strach o neposedného miláčika, už tomu môže byť koniec. Systém dokáže určiť polohu zvieraťa s presnosťou na 10 metrov. To samozrejme ocenia nie len majitelia psích útekárov alebo neustále zatúlaných mačiek, ale aj tí, ktorí chcú skrátka len dopriať svojmu mazníčikovi starostlivosť, akú si zaslúži.

Sledujte pohyb vášho zvieraťa a zaznamenajte, ako dlho a kde sa váš pes hrá a behá. Systém vám sám odporučí, akým spôsobom s psíkom cvičiť s ohľadom na jeho váhu a kondíciu. Nezáleží na tom, kde sa práve nachádzate. Paby funguje vo viac ako 70 krajinách sveta!

Prepojenie s mobilnou aplikáciou

Ak chcete byť so svojim psom neustále v spojení, nie je nič jednoduchšie, než využívať mobilnú aplikáciu pre zariadenie Paby. Prostredníctvom smartphonu máte možnosť sledovať pohyb svojho psa a vytvárať virtuálne ploty, na ktorých prekročenie vás aplikácia upozorní. Systém zaznamenáva psíkove kroky, jeho spánok aj aktivity a vytvára pre vás odporúčania na základe jeho veku, váhy a rasy.

 

 

Hlavné výhody a funkcie

 • Luxusný design GPS aj balenia - zvoľte si z mnohých farebných variánt. Paby je nie len odolný a kvalitný, ale tiež skvelo vyzerá. Určite z neho budete mať radosť nie len vy.
 • Ide o najľahšiu GPS na svete. Je miniatúrna, váži len 31,6 g, takže nemusíte mať obavy, že zariadenie vášmu psíkovi bude prekážať.
 • Vydáva zvukový a svetelný signál, čo je veľkou výhodou predovšetkým počas pohybu v noci. Vďaka kvalitnému LED svetlu sú prechádzky so psom a výcvik po zotmení len samá radosť.
 • Systém LBS (Location Based Services), GPS a Wi-Fi umožňuje lokalizáciu s presnosťou na 10 metrov. Zaznamenáva históriu pohybu vášho zvieraťa. Kde všade sa ten štvornohý nezbedník potuloval? To už pre vás viac nebude žiadnym tajomstvom.
 • Meria aktivity vášho psa - mobilná aplikácia vás informuje o tom, kedy váš psík spí, behá alebo vyvádza. Následne vám na mieru vytvorí odporúčania pre konkrétne zviera.
 • Funguje vo viac než 70 krajinách! Nech už sa zviera nachádza kdekoľvek na svete, vonku alebo vnútri, nestratíte ho.
 • Je kompletne vodotesná. Táto GPS sa môže bez problémov dostať do kontaktu s vodou.
 • Funkcie GEO fence umožňuje nastavenie virtuálnych plotov. Akonáhle takýto plot zviera prekročí, aplikácia vás na to upozorní.

 

 

 

 

 

Meranie aktivity pohybu vášho psa

Až 70 % psov trpí obezitou, takže je úplne v poriadku zaujímať sa o jeho životosprávu. S Paby máte prehľad o tom, či sa váš pes hýbe. Paby vyhodnocuje dĺžku prechádzky a vytvára odporúčania pre zlepšenie jeho životného štýlu.

 

 

 

 

 

 

Neobmedzené množstvo psov aj užívateľov

Máte viac, než jedného psa? Paby ich zvládne hneď niekoľko. Navyše má zdieľanú aplikáciu, takže jednoducho povolíte prístup inému užívateľovi. Jedno zariadenie tak môže sledovať celá vaša rodina.

 

 

Lokalizácia psa s presnosťou až na 10 metrov

Už nemusíte mať strach, že sa váš miláčik stratí. Túto funkciu ocenia predovšetkým majitelia psích útekárov. Majte prehľad o tom, kde sa pes alebo mačka zrovna nachádza s presnosťou na 10 metrov.

 

 

Pokiaľ sa pes vráti, upozorní vás notifikácia

Sledujte pohyb svojho psa vo dne i v noci. Ak sa váš pes vzdiali, dostanete upozornenie. Paby vydáva zvukový a svetelný signál, takže výcvik psa je bezpečný aj po zotmení. 

 

 

 

 

 

Možnosť sledovania histórie pohybu vášho psa

Čo všetko váš psík vyvádzal a kde sa pohyboval? To, čo pre vás pred tým zostávalo tajomstvom, môžete mať stopercentne pod kontrolou vďaka možnosti zaznamenania histórie jeho pohybu.

 

 

 

 

 

 

Pomocou 2G/3G GPS, LBS a WiFi sledujte svojho miláčika kdekoľvek na svete, či už sa nachádza vonku v teréne alebo vnútri budovy. Paby funguje vo viac než 70 krajinách.

Vytvorte na mape virtuálny plot a sledujte psa v reálnom čase. Pri prekročení jeho hranice obdržíte upozornenie, že sa pes dostává na zakázané územie.

Monitorujte všetky psíkove aktivity. Aplikácia vám prináša špeciálne odporúčania na mieru podľa hmotnosti a plemena vášho miláčika.

GPS zariadenie Paby je kompletne vodotesné a môže sa bez problémov dostať do kontaktu s vodou. Zariadenie disponuje vodotesnosťou IPX67.

Pokiaľ sa rozhodnete naplno využívať systém Paby so všetkými jeho vymoženosťami, zaplatíte od cca 4,5 € do 7 € za mesiac, pričom prvých 30 dní je zdarma.

Sim karta Paby je zabudovaná v GPS zariadení a je potrebné ju aktivovať. Potom môžete naplno využiť všetky funkcie, ktoré Paby ponúka.

 

Ceny a používanie

Paby má v sebe zabudovanú dátovú sim kartu, ktorá funguje vo viac ako 70 krajinách. S Paby sim kartou máte k dispozícii všetky prémiové funkcie, ktoré tento GPS obojok ponúka. Musíte ale platiť mesačný poplatok, ktorý predstavuje cca 4,5 € pri platbe za rok, 6 € pri platbe za pol roka a 7 € pri platbe za jeden mesiac.

Výhody produktuNevýhody produktu
 • miniatúrne rozmery a váha iba 31g
 • meranie aktivity pohybu psa
 • presnosť až na 10 metrov
 • jednoduchá aplikácia
 • kompletne vodotesný
 • výdrž batérie až 3 dni
 • vyššia cena
 • obojok nie je súčasťou balenia

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy          Stredné psy          Veľké psy          Pre mačky

Technické parametre

Výdrž v provozu 3 dny
Přesnost polohy 2 metry
GEO Fence Ano
Aplikace iOS, Android
Baterie 3,8V 460mAh
Doba nabíjení 120 minut
Funkce GPS + měření aktivity
Dosah obojku neomezeně
Počet psů až 20
Navigační systém 3G GSM + Wifi + LBS
Zobrazení mapové
Vodotěsnost vodotěsný
Napájení nabíjecí
Rozměry přijímače 5.85 x 3.23 x 1.74 cm
Hmotnost přijímače 31,6 g

Parametre

Parametre

Výrobca Paby

Obsah balenia

Obsah balenia

 • 1x GPS obojok
 • 1x nabíjačka
 • 1x cestovná miska
 • 3x gumičky na upevnenie
 • 1x CZ návod
 • 1x EN návod