Najväčší výber GPS navigácii na Slovensku!

PetSafe 250m Tréner

Ak Váš pes nereaguje na Vaše volanie a ak naviac má pes tendenciu prenasledovať autá, vtáčiky či dokonca ľudí, Petsafe 250m tréner je elektronický obojok, ktorý si s tým iste poradí. Naviac pomocou tohto tréningového zariadenia dokážete aj staršieho psa odnaučiť už naučeným zlozvykom, ako je napríklad vyskakovanie na ľudí, hrabanie sa v odpadkoch (alebo alternatívne "rýľovania záhrady"), nadmerného štekania, ležania na Vašom oblúbenom kresle a pod.

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 137,52 € bez DPH: 114,60 €
s DPH: 137,52 € bez DPH: 114,60 €

Popis

Detaily

Elektronické tréningové zariadenia pomáhajú majiteľom psov k rýchlemu a efektívnemu výcviku psa. Pomocou týchto spoľahlivých, novodobých zariadení môže majiteľ vycvičiť šteniatka od 6 mesiacov veku základným aj náročnejším povelom, tak isto ako aj majiteľ staršieho psíka, ktorý dokáže zvládnuť množstvo náročných situácií v bežnom živote či už ide o zdokonalenie povelu “ku mne, k nohe”, alebo odnaučenia rôznym zlozvykom ako je vyskakovanie, prenasledovanie či štekanie.

Ako tréningové zariadenie funguje?

Elektronický diaľkový tréner vám pomôže pri kontrole psa bez vodítka v dosahu, na ktoré je dané zariadenie určené.

Po stlačení tlačidla, vaša vysielačka vysiela signál k aktivácii psieho obojku - prijímača. Obojok následne vysiela nepríjemnú, ale napriek tomu bezpečnú stimulácia. Stimulácia môže byť rôzneho druhu - zvukom, statická korekcia, ultrazvukom, sprejom alebo vibráciou. Pes sa rýchlo naučí súvislosť medzi jeho správaním a stimuláciou.

Takto psovi viete dať najavo vašu spokojnosť, prípadne nespokojnosť s jeho správaním presne v momente, kedy je to potrebné a najúčinnejšie.

Základné otázky pri výbere vhodného zariadenia:
* akú má môj pes váhu?
* aký má mať zariadenie dosah?
* potrebujem ponoriteľné zariadenie alebo mi stačí iba vodeodolné zariadenie?
* chcem, aby jedna vysielačka mohla ovládať aj viac elektronických obojkov?
* aký typ korekcie správania si prajem používať?
** statická korekcia/ zvuk
** statická korekcia/ zvuk / vibrácia
** sprej

 

Systém Vám pomôže trénovať psa bez použitia vodítka do vzdialenosti 250 metrov. Pri stlačení ovládacieho tlačidla, vysielačka vyšle signál, ktorý aktivuje obojok na krku psa. Pri správnom použití tréningového zariadenia bude tréning Vášho psa jednoduchý a efektívny. Pes sa naučí rôznym povelom, ktoré je niekedy bez vodítka veľmi obtiažne naučiť (napr. povel "ku mne" a pod.). Jedným z najdôležiteších povelov je naučiť psa aby na zavolanie prišiel k majiteľovi. Ak Váš pes nereaguje na Vaše volanie a ak naviac má pes tendenciu prenasledovať autá, vtáčiky či dokonca ľudí, 250m tréner je tréningové zariadenie, ktoré si s tým iste poradí.ilustracia

Naviac pomocou tohto tréningového zariadenia dokážete aj staršieho psa odnaučiť už naučeným zlozvykom, ako je napríklad vyskakovanie na ľudí, hrabanie sa v odpadkoch (alebo alternatívne "rýľovania záhrady"), nadmerného štekania, ležania na Vašom oblúbenom kresle a pod. Zariadenie je napríklad vynikajúcim pomocníkom aj pri kontrolovaní psa ak má tendenciu "zbierať odpadky". Budete schopný na diaľku psovi zadať povel "pusť" a on či ona Vás určite poslúchne ešte pred "prehltnutím sústa" a po istom čase sa k danému zlozvyku už nevráti.

tien
Základná charakteristika zariadenia
  • - 250 m tréner má dosah do 250 metrov
  • - možnosť použitia iba tónu pri tréningu
  • - 2+ Boost funkcia
  • - vodeodolný obojok nie však ponoriteľný
  • - dobíjateľný obojok aj vysielačka
  • - zariadenie poskytuje 8 úrovní pre nastavenie impulzov korekcie
  • - rozšíriteľné pre tréning 3 psov po zakúpení extra obojkov pre každého psa
  • - odolné zariadenie- v minulosti sa predávalo podobné zariadenie s dosahom 400 metrov a bolo veľmi obľúbené. Obe zariadenia sú momntálne vzájomne kompatibilné.
  • - vymeniteľné kolíky korekcie (dlhé, krátke)
  • - nastaviteľný obojok do veľkosti 66 cm

Sada obsahuje: obojok, tréningová vysielačka, nabíjačka na vysielačku a obojok, šnúrka na zavesenie vysielačky, vymeniteľné dlhé kolíky korekcie, manuál.

tien
Obojok:
 - používa dobíjateľnú baterku NiMH
- Váha: 79,4 g
- Veľkosť: 6.4cm x 3.8 cm x 2.5 cm (hrúbka)
- Veľkosť nastaviteľného remienka: 15-71 cm
tien
Vysielačka:
- používa dobíjateľnú baterku NiMH

- Váha: 90.7 g
- Veľkosť: 12.7 cm x 4,4 cm x 2.5 cm

-Veľkosť antény: 4.8 cm

Parametre

Parametre

Výrobca PetSafe

Obsah balenia

Obsah balenia

obojok, tréningová vysielačka, nabíjačka na vysielačku a obojok, šnúrka na zavesenie vysielačky, vymeniteľné dlhé kolíky korekcie, manuál.