Najväčší výber GPS navigácii na Slovensku!

Osobné váhy

Položiek: 3

Nastaviť zostupne
na stránku

Zoznam  Tabuľku 

 1. Garmin Index Smart váha, Black

  Garmin Index Smart váha, Black

  s DPH: 165,50 € bez DPH: 137,92 €

  Nastavte sa na svoje zdravšie ja s Garmin Index Smart váhou s metrikami, na ktorých záleží.

      Garmin prichádza na trh so smart osobnou váhou s možnosťou pripojenia cez Wi-Fi a automatickou synchronizáciou nameraných údajov do vášho profilu na Garmin Connect. Vaše údaje sa detailnejšie zobrazia vo vašom profile na Garmin Connect alebo v mobilnej aplikácii Garmin Connect Mobile app., môžete sledovať svoj pokrok v dosahovaní vašich cieľov. Index dokáže rozpoznať až 16 rôznych používateľov a údaje o ich telesnej kompozícii automaticky odošle priamo do ich profilov na Garmin Connect.

  Dozvedieť sa viac
 2. Garmin Index Smart váha, White

  Garmin Index Smart váha, White

  s DPH: 165,50 € bez DPH: 137,92 €

  Garmin Index je smart váha, ktorá sa synchronizuje s profilom Garmin Connect. Takto získate najpresnejšie údaje o priebehu svojho chudnutia. Garmin Index je prepojiteľná cez WIFI a dokáže pracovať až so 16 profilmi Garmin Connect.
     

  Dozvedieť sa viac
 3. Tanita BC 545N

  Tanita BC 545N

  s DPH: 170,00 € bez DPH: 141,67 €

  Tanita BC 545N je smart osobná váha. Je to vylepšený nástupca modelu BC-545. Nový model je oproti pôvodnému vybavený dvoma displejmi, jeden je numerický, druhý je grafický, ukazuje rizikovú stupnicu hodnôt pre telesný tuk a svalovú hmotu jednotlivých častí tela.  Dozvedieť sa viac

Položiek: 3

Nastaviť zostupne
na stránku

Zoznam  Tabuľku