Najväčší výber GPS navigácii na Slovensku!

TomTom GO 520 WiFi

Navigačný systém Tomtom Go 520 s doživotnou bezplatnou aktualizáciou máp celého sveta a 5" dotykovým displejom s rozlíšením 480×272 px. Navigácia ďalej obsahuje Wi-Fi, upozornenia na rýchlostné radary, Bluetooth, podporu handsfree, aplikáciu TomTom MyDrive a doživotý prístup zadarmo k službe TomTom Traffic.

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 258,00 € bez DPH: 215,00 €
s DPH: 258,00 € bez DPH: 215,00 €

Popis

Detaily

TomTom Go 520 je presná a zároveň neuveriteľne vyspelá navigácia s výborným pomerom cena/výbava. Ponúka totiž celosvetové mapy s doživotnými aktualizáciami zadarmo. Navyše potom pridáva aj doživotný prístup k aktuálnym dopravným informáciám na cestách, aby ste sa mohli vyhnúť uzávierkam či kolónam a technológiu upozornenia na rýchlostné radary, ktorá vám najmä v zahraničí môže ušetriť nemalé peniaze. Navigovanie pritom prebieha prostredníctvom 5palcového dotykového displeja s hlasom.

Navigácia obsahuje tiež Wi-Fi pre komfortné stiahnutie aktualizácií bez nutnosti pripojenia k internetu a Bluetooth. V kombinácii s integrovaným mikrofónom a reproduktormi tak nahradí aj handsfree. Nadštandardným prvkom v príslušenstve je potom dodávaný aktívny magnetický držiak.

Aktualizácia cez Wi-Fi
Navigácia disponuje integrovanou Wi-Fi, takže nie je potrebné ju prepájať káblom s PC. Po pripojení k sieti vás automaticky upozorní na updaty.


Správy z telefónu
Prišla vám správa na telefón? Vďaka navigácii si ju môžete nechať bezpečne prečítať a jednoducho zavolať späť tomu, kto vám písal. To všetko bez toho, aby ste museli telefón vytiahnuť z vrecka.

Siri a Google Now
TomTom podporuje aj funkcie Siri a Google Now, ktoré umožňujú kliknutím na tlačidlo zariadení zadávať inštrukcie prostredníctvom mikrofónu. Šikovný asistent vám pomôže a poradí, zatiaľ čo vy budete mať telefón vo vrecku.

Predpoveď cieľa
Navigácia je tak múdra, že sa učí z vašich návykov a napríklad dokáže predvídať, že sa v istý čas necháte navigovať do cieľov v časti "Moje miesta". To vám výrazne uľahčuje jej ovládanie.

Nahradí handsfree
Keďže navigácia podporuje technológiu Bluetooth, umožňuje prevádzkovať handsfree hovory pomocou integrovaného reproduktoru a mikrofónu navigácie.

Vylepšený výkon
TomTom siahlo po výkonnejšom procesore, vďaka čomu je rýchlejšie nielen spúšťanie, ale aj vyhľadávanie cieľov, výpočet trás a ďalšie. Už vás nič nebude zdržiavať.

Doživotný prístup k TomTom Traffic
Presné dopravné informácie umožňujú navigáciu vašej cesty plánovať bez zbytočného zdržiavania a nervov. Informácie od miliónov vodičov z celého sveta totiž umožnia vždy vybrať tú najlepšiu možnú trasu.

Precestujte celý svet
Prístroj je pripravený na potreby najnáročnejších užívateľov. Obsahuje totiž doživotne aktualizované mapy celého sveta. Je jedno, či chcete navigovať cez Severnú Ameriku alebo v Afrike. Presné mapové podklady sú k dispozícii všade.

Ponáhľajte sa pomaly
Služba Rýchlostné radary, ktorá je dostupná doživotne zadarmo, vás upozorní, keď sa blížite k rýchlostnému radaru a pripomenie rýchlostný limit.

TomTom MyDrive
Plánovať trasy, ukladať obľúbené miesta alebo kontrolovať dopravnú situáciu - to všetko možno nielen z navigácie, ale aj pomocou smartfónu, počítača či tabletu. Stačí, aby sa následne v automobile mobilný telefón spároval s navigáciou a všetko bude zosynchronizované.

Aktívny magnetický držiak
Magnetický držiak, ktorý je súčasťou balenia, umožňuje navigáciu ľahko pripraviť pred každou jazdou. Môžete ho pripevniť na čelné sklo či palubnú dosku a navigáciu z neho kedykoľvek ľahko vybrať.

Služby prostredníctvom telefónu
Po prepojení smartfónu a navigácie prostredníctvom Bluetooth môžete dostávať na základe dátového pripojenia aktuálne informácie o doprave v reálnom čase, aktualizácie rýchlostných radarov a obsah aplikácie MyDrive. Za mesiac používania pritom v priemere spotrebuje menej ako 10 MB dát.

Technické parametre:

Veľkosť displeja: Dotykový displej s uhlopriečkou 5 "(13 cm)
Rozlíšenie obrazovky: WVGA, 480 x 272 pixelov, 109 ppi
Písanie pomocou dotykového displeja: Kapacitný displej
Vnútorná pamäť: 16 GB
podpora kariet micro SD: Áno, až 32 GB
Výdrž batérie: Až 1 hodinu
Montáž do vozidla: Aktívny magnetický držiak
Bluetooth (pre volania, správy, služby Siri a Google now)
Hlasové ovládanie: Áno
Služby TomTom prostredníctvom smartfónu
3D stavby
Zabudovaná Wi-Fi

Mapové pokrytie
Podrobné pokrytie: Albánsko 70%, Andorra, Belgicko, Bulharsko 75%, Chorvátsko, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Gibraltár, Írsko, Island, Taliansko, Cyprus, Lichtenštajnsko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Madeira, Malta, Maďarsko, Moldavsko , Monako, Holandsko, Nórsko, Nemecko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko 98%, Rusko 75%, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Spojené kráľovstvo (vrátane Normanských ostrovov), Srbsko, Turecko 92%, Ukrajina 45%, Vatikán, čierna Hora, Česká republika, Grécko, Španielsko (vrátane Kanárskych ostrovov), Švédsko, Švajčiarsko

Spojovacie komunikácie / vidiek: Bosna a Hercegovina, Macedónska republika

Informácie o doprave
Podrobné pokrytie dopravy: Andorra, Belgicko, Dánsko, Fínsko, Francúzsko, Gibraltár, Írsko, Taliansko, Lichtenštajnsko, Luxembursko, Maďarsko, Monako, Holandsko, Nórsko, Nemecko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Spojené kráľovstvo, Turecko, Vatikán, Česká republika, Grécko, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko

Pokrytie služby Rýchlostné radary
Dostupné pre :Andorra, Belgicko, Bulharsko, Chorvátsko, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Gibraltar, Írsko, Taliansko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Malta, Maďarsko, Monako, Holandsko, Nórsko, Nemecko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, Rusko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Spojené kráľovstvo, Srbsko, Ukrajina, Vatikán, Česká republika, Grécko, Španielsko, Švédsko

Podporované jazyky

Užívateľské rozhranie: Americká angličtina, Britská angličtina, bulharčina, chorvátčina, Dánčina, Estónčina, Fínčina, Francúzština, Holandčina, Taliančina, Juhoafrická angličtina, Katalánsky, Litovčina, Lotyština, Maďarčina, Nórčina, Nemčina, Poľština, Portugalčina, Slovenčina, Slovinčina, Turečtina,
Čeština, Gréčtina, Španielčina, Španielčina (Latinská Amerika), Švédčina

Hlasové pokyny:
Afrikánčina, Americká angličtina, Arabčina, Austrálska angličtina, Britská angličtina, bulharčina, chorvátčina, Dánčina, Fínčina, Francúzština, Holandčina, Holandsky (Belgicko), Írska angličtina, Taliančina, Katalánsky, Litovčina, Maďarčina, Nórčina, Novozélandské angličtina, Nemčina
, Poľština, Portugalčina, Portugalčina (Brazília), Slovinský, Srbčina, Turečtina, Čeština, Gréčtina, Španielčina, Španielčina (Argentína / latinská), Španielsky (Chile), Španielsky (Latinská Amerika), Švédčina

Parametre

Parametre

Výrobca TomTom
Uhlopriečka displeja 5,0
Aktualizácia máp Doživotná
Integrovaná kamera Nie

Obsah balenia

Obsah balenia

- TomTom GO 520 Wifi
- aktívny magnetický držiak
- USB kábel a nabíjačka do automobilu
- dokumentácia