Najväčší výber GPS navigácii na Slovensku!

TomTom Start 25 Regional Lifetime

Jazdite vždy s najnovšou mapou. Dorazte do cieľa rýchlejšie s LIFETIME mapami - doživotná aktualizácia máp ZADARMO.  V priebehu životnosti produktu môžete do svojho zariadenia každý rok stiahnuť najmenej 4 plné aktualizácie máp. Získate všetky aktualizácie cestnej siete a adries.

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 139,00 € bez DPH: 115,83 €
s DPH: 139,00 € bez DPH: 115,83 €

Popis

Detaily

LIFETIME mapy - doživotná aktualizácia máp ZADARMO
Jazdite vždy s najnovšou mapou. Dorazte do cieľa rýchlejšie s LIFETIME mapami - doživotná aktualizácia máp ZADARMO.  V priebehu životnosti produktu môžete do svojho zariadenia každý rok stiahnuť najmenej 4 plné aktualizácie máp. Získate všetky aktualizácie cestnej siete a adries.

Mapy: Rakúsko,Bulharsko, Chorvatsko, Česká republika, Estonsko, Nemecko, Maďarsko, Taliansko, Lotyšsko, Lichtenštajnsko, Litva, Malta, Polsko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Švajčiarsko

Hlavné cesty: Albánsko, Bielorusko, Bosna-Hercegovina, Macedónsko, Moldavsko, Čierna Hora, Rumunsko, Srbsko, Ukrajina

Rýchlostné radary TomTom
Vaše zariadenie obsahuje pozície rýchlostných radarov, vrátane hlásenia od ostatných užívateľov. Poskytuje aj ďalšie upozornenia, napríklad na pevné rýchlostné radary a kontroly priemernej rýchlosti na ceste pred vami. Ušetrí vám peniaze za pokuty za prekročenie rýchlosti a pomôže vám cestovať bezpečne a v pokoji .

Hovorené názvy ulíc
Hovorené pokyny najnovšie zahŕňajú aj názvy ulíc a umožňujú sústrediť sa plne na riadenie, aby ste s istotou poznali správnu odbočku .

časté ciele
Môžete si zvoliť ikony pre svoje najčastejšie destinácie a priradiť k nim vlastný text. Môžete si tak navigáciu prispôsobiť skutočne podľa seba a navigovať do miest, kam jazdíte najčastejšie.


Integrovaný držiak
Praktický sklopný držiak je integrovaný do zariadenia, takže ho budete mať vždy po ruke. Možno jednoducho pripojiť k čelnému sklu. A pri použití voliteľného upevňovacieho disku môžete zariadenie otočiť hore nohami a tiež ho umiestniť na palubnú dosku, kde sa obrazovka automaticky preklopí do normálnej polohy.

Mapy s 3 úrovňami
Do cieľa sa dostanete rýchlejšie, pretože vám poskytneme viac ako len základnú mapu. K dispozícii máte 3 úrovne navigačnej technológie : základom je najaktuálnejšia mapa a k tomu služba TomTom IQ Routes , ktorá vám ponúkne najrýchlejšie trasy a najpresnejšie časy príchodu . Tretia vrstva, aplikácia TomTom Map Share, vám pomôže vyhnúť sa obchádzkam a dostať sa do cieľa ešte rýchlejšie .


Parkovací asistent
Vyhľadajte si blízko miesto pre zaparkovanie pomocou zariadenia TomTom. Pretože je funkcia Parkovací asistent k dispozícii po celú dobu cesty, môžete si vybrať či chcete pri plánovaní trasy navigovať priamo k najbližšiemu parkovisku alebo nájsť parkovanie na trase - buď v blízkosti cieľového miesta alebo blízko aktuálnej polohy .

BEZPLATNÉ denné opravy máp
BEZPLATNÉ denné opravy máp od komunity TomTom Map Share . Staňte sa súčasťou komunity 21 miliónov vodičov a budete vždy cestovať podľa máp s najnovšími opravami. Pripojte sa k webovej stránke tomtom.com/getstarted a získavajte BEZPLATNÉ opravy máp každý deň.

Body záujmu
Predinštalovaná mapa obsahuje najrôznejšie body záujmu - od čerpacích staníc až po hotely - a prináša tak istotu, že vždy nájdete, čo práve potrebujete.


Technológia TomTom IQ Routes
Každé zariadenie TomTom obsahuje najväčšiu svetovú databázu skutočného trvania ciest . To znamená , že získate najrýchlejší trasy a najpresnejší časy príchodu .

Upozornenie na neprimeranú rýchlosť
Upozornenie na neprimeranú rýchlosť funguje aj keď nie je aktívny režim navigácie.

Záruka najnovšie mapy
Ak sa do 90 dní od prvého použitia zariadenia objaví nová mapa, môžete si ju bezplatne stiahnuť prostredníctvom aplikácie MyTomTom. Menu pre prípad núdze

Pomoc!
Vďaka informáciám o miestnych tiesňových službách budete mať pomoc vždy na dosah ruky. Od nemocníc po cestnú asistenčnú službu - informácie, ktoré oceníte v každej lokalite.


Dokonalé navádzanie jazdnými pruhmi
Prehľadne ukazuje do ktorého jazdného pruhu sa máte pred križovatkou zaradiť aby ste nepriel odbočku. Aj na tých najzložitejších diaľničných uzloch budete vďaka realistickému 3D znázornenie križovatky v pokoji a bezpečí.

Bezpečnostné predvoľby
Odporúčania prestávok v jazde; varovanie v blízkosti chrámov a škôl; upozornenie na nespevnené cesty; varovanie pred zabudnutím zariadenia vo vozidle; skrytie máp pri prekročení zvolenej rýchlosti; upozornenie na správnu stranu cesty v zahraničí.

QuickGPSfix
QuickGPSfix skracuje čas potrebný na lokalizáciu vašej pozície GPS , takže na cestu môžete vyraziť omnoho rýchlejšie . Rýchle plánovanie trás
Už žiadne čakanie - vaša trasa sa vypočíta počas niekoľkých sekúnd a na cestu tak vyrazíte omnoho rýchlejšie než kedykoľvek predtým .

Bohaté mapy
Ste pripravení vyraziť s pomocou bohatých máp. Technológia IQ Routes vám prináša časy príchodu, na ktoré sa môžete spoľahnúť. A pomocou širokej ponuky  napr telefónnych čísiel a otváracích hodín, máte na dosah ruky ešte viac informácií .

ekologické trasy
Ak sa po týchto palivovo úsporných trasách vydáte, ušetríte peniaze a znížite svoj negativny vplyv na životné prostredie.

Parametre

Parametre

Výrobca TomTom
Uhlopriečka displeja 5,0
Aktualizácia máp Doživotná
Integrovaná kamera Nie

Obsah balenia

- TomTom Start 25
- Integrovaný držiak
- USB kábel a nabíjačka do automobilu
- Inštalačný návod