Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

4K kamera do auta - DOD UHD10 s GPS + 170° záber + 2,5" displej

4K palubná kamera do auta DOD UHD 10 s uhlom záberu 170°, GPS, G-senzorom, Sony objektívom a širokouhlým 2,45" farebným displejom + magnetickým držiakom.

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 298,00 € bez DPH: 248,33 €
s DPH: 298,00 € bez DPH: 248,33 €

Popis

Detaily

   Táto kompaktná autokamera natáča 4K video záznam v rozlíšení 3840x2160 pixelov pri 30 snímkach za sekundu. Má pekný štýlový dizajn, naozaj veľmi malé rozmery a širokouhlý 2,45" displej, na ktorom sa zobrazuje všetko potrebné. Je užívateľsky veľmi priateľská s prehľadnou obsluhou jednotlivých tlačidiel.  Kamera zaznamenáva video v ultraširokom 170° uhle pohľadu, takže vám nič pred vozidlom neunikne. Vaše zábery z jazdy môžete zaznamenávať vo dne, aj v noci a vďaka objektívu s clonou F/1.6 a snímaču Sony budú naozaj v špičkovej kvalite. 

   V prípade havárie, prudkého zabrzdenia, alebo naklonenia auta, má funkciu G senzor, ktorá slúži ako ochrana súborov pri náraze a zároveň meria silu preťaženia a ukladá údaje s GPS. Takisto v prípade potreby umožňuje používateľom chrániť existujúci súbor dlhým stlačením tlačidla "SOS". Kamera do auta UHD10 s pokročilou technológiou WDR a podporou Micro SDXC pamäťovej karty až do 128 GB je váš spoločník na cestách. Medzi ďalšie pokročilé fukcie, ktorými disponuje táto ľahká mikro kamera, patria napríklad aj funkcie ako automatické zaznamenávanie, nahrávanie v slučke a vypínanie. Vďaka snímaču SONY a s automatickou schopnosťou úpravy svetlosti ISO, nasnímate nočné videá rovnako jasne, ako za denného svetla. 

Najlepšia kamera do auta s rozlíšením 4K - DOD UHD 10
Kamera vytvára 4K video záznam vo vysokej kvalite v rozlíšení 3840x2160 pixelov

170° ultra široký uhol záberu kamery do auta 
Kamera disponuje záberovým uhlom až 170°

Ovládanie gestami - Funkcia uloženia foto pohybom ruky
Jednoduchým pohybom ruky pod kamerou, môžete uložiť foto bez toho aby ste sa dotkli kamery.

Ľahká váha a malé rozmery
Vďaka svojim malým rozmerom 72,8x43,3x35,8 mm, zanecháva pohľad cez čelné sklo voľný a jasný, bez blokovania výhľadu lepšie ako kedykoľvek predtým. Vďaka obrazovke s uhlopriečkou 2,45" vám umožní pohodlné nastavenie či prezeranie záznamov. 

Magnetický držiak
Nadčasové je aj uchytenie na čelné sklo, a to pomocou magnetického držiaka s 3M samolepkou. To umožňuje jednoduché zakladanie a skladanie kamery. Môžete tak kameru v prípade potreby zložiť z už nalepeného držiaka, napríklad ak chcete stiahnuť požadované videá z pamäťovej karty.

4K rozlíšenie - brilantná kvalita obrazu
Na rozdiel od bežných kamier, DOD UHD 10 palubná auto kamera do auta dosahuje kvalitu videa až 4K pri rozlíšení 3840x2160 (30 snímkov za sekundu) a pomocou technológie WDR nahráva obraz jasný a bez zahmlenia.

Parkovací dozor
S použitím funkcie (detekcia pohybu) sa spustí automatické nahrávanie videa pri pohybe bez stlačenia akéhokoľvek tlačidla. Ideálny na monitoring a ochranu Vášho vozidla v čase Vašej neprítomnosti.

Pokročilá technológia WDR
Ohromujúce video v akomkoľvek osvetlení a vyvážená expozícia v každých podmienkach. Vytvára nočné zábery jasnejšie, a znižuje silnú expozíciu svetla (v prípade oslnenia) na dosiahnutie čo najkrajšieho obrazu.

Sony starvis objektív
Kamera je vybavená novým senzorom SONY STARVIS, ktorý ponúka revolučný nočný režim. Vďaka tomuto objektívu budú nahrané videá v špičkovej kvalite aj v horších svetelných podmienkach.

GPS data
Súčasne s videom sa na pamäťovú kartu ukladajú aj GPS dáta, ako sú rýchlosť a poloha. V prípade potreby tak máte údaje, ktoré sú potrebné na identifikáciu miesta, alebo rýchlosti akou sa vozidlo pohybovalo.

Nahrávanie v slučke - Cyklický záznam
Keď je úložný priestor na vloženej micro SD karte plný, môže automaticky prepísať staršie súbory novšími, teda súbory sa neustále premazávajú.

G-senzor ochrana dát pri náraze
Pri náraze, núdzovom brzdení, alebo naklonení automobilu, bude automaticky chrániť všetky uložené a aktuálne záznamy. Prostredníctvom tejto funkcie nebudú dôležité súbory odstránené či prepísané a to ani pri nahrávaní v časovej slučke.

 

Základné funkcie:

Nahrávanie videa v 4K rozlíšení
Pokročilá technológia WDR - ohromujúce video za každého svetla
2,45“ IPS LCD Displej
170° ultraširoký uhol
G-Senzor - ochrana dát pri náraze
Manuálne uzamknutie súborov proti premazaniu
Automatické zaznamenávanie a vypínanie
Nahrávanie v slučke (staré zábery sú automaticky nahradené novými)
Podpora Micro SDXC pamäťovej karty až do 128 GB (nie je súčasťou balenia)

 

Špecifikácie:

Obrazovka: 2,45“ LCD Displej
Rozlíšenie videa: 3840x2160@30fps
Senzor: Sony
Širokouhlý objektív: 170°
Clona: f/1.6
Citlivosť ISO : Automatická
Video Formát: H.265 MP4
Audio: Mikrofón a mono reproduktor
Záznam: Micro SDHC/SDXC podpora až do 128 GB (trieda nahrávania 10)
Batéria: Super kapacitor
Napájanie:  5V 1,5A
Rozmery: 72,8x43,3x35,8 mm
Hmotnosť : 90,4 g
Prevádzková teplota: -20 °C  ~ 65 °C

Parametre

Parametre

Výrobca DOD

Obsah balenia

Obsah balenia

  • Kamera do auta
  • 3M Nalepovací magnetický držiak
  • Nabíjačka do auta + prívodný USB kábel
  • Manuál