Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

Výpredaj

Aetertek AT-216D

Aetertek AT-216D je elektronický výcvikový obojok s funkciami zvuk, vibrácie a impulz v 7 úrovniach. Na dosah až 550 m môžete cvičiť 3 psy pomocou jedinej vysielačky so zjednodušeným ovládaním. Tlačidlá majú poistku proti nechcenému prepínaniu. Vysielačka bez displeja, funguje na batérie, prijímač je dobíjací. Zariadenie je vodotesné na krátkodobé ponorenie.

Dostupnosť: Na sklade

Bežná cena: 169,00 €

Špeciálna cena s DPH: 114,00 € bez DPH: 95,00 €

Bežná cena: 169,00 €

Špeciálna cena s DPH: 114,00 € bez DPH: 95,00 €

Popis

Detaily

   Nový a vylepšený model svojho predchodcu AT-216, ktorý má vylepšený prijímač, väčšiu výdrž batérie, zapínanie na magnet a nový dizajn tlačidiel, vďaka ktorému sa nemusíte obávať nechceného stlačenia vo vrecku. Elektronický výcvikový obojok Aetertek AT-216D je profesionálnym modelom výcvikového obojku od firmy Aetertek. Dosah obojku je 550 metrov, čo je dostačujúce pre bežné použitie na poli, v lese aj na cvičisku. Obojky sa pýšia dobrou výdržou akumulátora - pri bežnom používaní až niekoľko dní. Vysielačka je na 9V batérii a jej výdrž je cez 14 dní. U AT-216D sú na vysielačke veľké tlačidlá, ktoré sú rozdelené pre každú funkciu zvlášť - je teda zaistená rýchla reakcia, ktorá je pri výcviku potrebná. Vzhľadom na možnosť nastavenia sily elektrostatických impulzov v 7-mi úrovniach je obojok vhodný pre všetky psy s hmotnosťou od 5 kg až do 90 kg. Úplne nová technológia zaručuje, že sa do obojku nedostane žiadna voda, je plne vodotesný na ponor do 1 metra po dobu 30 min. Obsahuje li-ion batériu, nie je teda nutné batérie meniť. Jednoducho pripojíte obojok k priloženej nabíjačke a necháte dobiť. Obojok Aetertek AT-216 D disponuje funkciami vibrácie, zvuk a el. statický impulz. Prikúpením ďalšieho prijímača je možné výcvikový obojok Aetertek AT-216D rozšíriť pre výcvik 3 psov naraz (na vysielačke jednoducho prepnete pre jednotlivé psy) bez straty funkcií. Obojok dokonca nestráca dosah ani cez stenu či iné bariéry.


Dosah obojku
Aetertek AT-216D vám pomôže trénovať Vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 550 metrov. Dosah 550 metrov je dostatočný ako pre základné, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. Aetertek AT-216D je ideálnou voľbou pre použitie ako v meste, tak aj v lese, kde sú horšie podmienky a môže dôjsť k zníženiu dosahu.

Typ korekcie 
Aetertek AT-216D má možnosť využiť ako korekciu vibrácie a elektrostatický impulz, ktorý je možné nastaviť v 7-mych úrovniach. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vášho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou tlačidla na vysielači.

Batérie a nabíjanie
Vysielačka je u Aetertek AT-216D osadená 9V batériou a jej výdrž je 2-3 týždne. Prijímač je osadený nabíjacím a vymeniteľným Lithium-Ion akumulátorom o kapacite 650mAh, ktorý sa nabije behom 2 hodín. Na jedno nabitie vydrží prijímač 1 až 3 dny. Obojok si môžete kedykoľvek nabiť pomocou sieťovej nabíjačky.

Vodotesnosť 
Aetertek AT-216D je dodávaný s plne vodotesným a ponoriteľným prijímačom až do 1 metra, maximálne však po dobu 30 minút s označným IPX7. Je tak ideálnou voľbou pre tréning psov v zlých podmienkach (les, bahno, okolie vody) a pes môže prebehnúť vodou. Vysielačka pri AT-216D je odolná iba proti dažďu a snehu.

Počet psov 
Aetertek AT-216D je možné použiť pre ovládanie viacerých psov naraz, bez straty funkcií. Prikúpením ďalšieho obojku ho môžete jednoducho rozšíriť, pre výcvik 3 psov súčasne. Na vysielačke si potom môžete pomocou bočného tlačidla prepínať medzi jednotlivými psami.

Dĺžka obojku
Aetertek AT-216D má veľmi pevný a kvalitné obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 65 cm.

Hmotnosť a rozmery
Vysielačka má šírku 4,5 cm, výšku 11,5 cm, hĺbku 2,4 cm a jej hmotnosť je 90,4 gramov (aj s batériou). Prijímač má šírku 6,5 cm, výšku 3,5 cm, hĺbku 3,5 cm a jeho hmotnosť je 61,3 gramov. 

V čom vám obojok pomôže?

 • počas chôdze pri nohe bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie, či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami, alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi napr. braní potravy zo stola, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie a pod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie
Výhody produktu: Nevýhody produktu:
dosah až 550 metrov len nabíjací prijímač
Dobre tvarovaná vysielačka a veľké tlačidlá
Jednoduché ovládanie - pre každú funkciu tlačítko zvlášť
Možnosť nastavenia 7-mych úrovní impulzu
Vodotesný a ponoriteľný prijímač do 1 metra
možnosť výcviku 3 psov naraz
vibrácie, zvuk, impulzTechnické parametre:

Batéria v prijímači 650 mAh
Batéria vo vysielači 9 V
Výdrž vysielača 2 - 3 týždne
Výdrž prijímača 1 - 3 dni
Displej nemá
Funkcie impulz + vibrácie + zvuk
Napájanie nabíjecie + na batérie
Frekvencia 915 MHz
Hmotnosť vysielača 90,4
Hmotnosť prijímača 61,3
Rozmer vysielača (š/v/h) 4,5 x 11,5 x 2,4 cm
Rozmer prijímača (š/v/h) 6,5 x 3,5 x 3,5 cm
Dĺžka obojku 20 - 65 cm
Protištekací mód nie
Sila zvuku 1
Sila vibrácie 1
Sila impulzu 7
Dosah 550 m
Počet psov 1 - 3 psy
Vodotesnosť vodotesný (ponoriteľný)


Užitočné odkazy:

>>>AT-216D Demonstration

Parametre

Parametre

Výrobca Aetertek

Obsah balenia

Obsah balenia

 • Prijímač
 • Vysielačka 
 • Elektrody 15 mm
 • Nastaviteľný obojok
 • Batérie 
 • Nabíječka 
 • Pútko na krk
 • Testovacia výbojka
 • SK, EN návod