Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

Výpredaj

Aetertek AT-918C

AT-918C je elektronický výcvikový obojok s funkciami protištekací mód, zvuk, vibrácie a impulz v 9tich úrovniach. Obojok má zapínanie na magnet a na dosah do 550 m môžete cvičiť 2 psy pomocou jednej vysielačky. Extra ľahké ovládanie oddelenými veľkými tlačidlami, zjednoduší zaobchádzanie s vodotesným a dobíjacím zariadením.

Dostupnosť: Na sklade

Bežná cena: 189,00 €

Špeciálna cena s DPH: 134,00 € bez DPH: 111,67 €

Bežná cena: 189,00 €

Špeciálna cena s DPH: 134,00 € bez DPH: 111,67 €

Popis

Detaily

   AT-918C je up-gradovaný model predchodcu AT-918, ktorý má vylepšený prijímač, väčšiu výdrž batérie a zapínanie na magnet. Elektronický výcvikový obojok Aetertek AT-918 C je profesionálny model výcvikového obojku od firmy Aetertek. Dosah je 550 m, čo je dostačujúce pre bežné použitie na poli, v lese aj na cvičisku. Obojky sa pýšia dobrou výdržou akumulátora - pri bežnom používaní až niekoľko dní. Vysielačka má dobíjací akumulátor a jej výdrž je až 14 dní. U AT-918 C sú na vysielačke veľké tlačidlá, ktoré sú dobre rozpoznateľné aj v tme (iná veľkosť, prelis) a sú rozdelené pre každú funkciu zvlášť - je teda zaistená rýchla reakcia, ktorá je pri výcviku potrebná. Vzhľadom k možnosti nastavenia sily elektrostatických impulzov v 9-tich úrovniach je obojok vhodný pre všetky psy s hmotnosťou od 5 kg až do 90 kg. Obojok je plne vodotesný a obsahuje dobíjaciu li-ion batériu, nie je teda nutné batérie meniť. Jednoducho pripojíte obojok k priloženej nabíjačke a necháte ho dobiť. Obojok Aetertek AT-918C disponuje funkciami vibrácie, el. statický impulz, zvuk a tiež automatickým protištekacím módom. Silu impulzu môžete nastaviť až v 9-tich úrovniach a pomocou tlačidiel na vysielačke kedykoľvek v priebehu výcviku zmeníte. Funkciu protištekacieho módu aktivujete alebo deaktivujete podľa vašej potreby. Prikúpením ďalšieho prijímača je možné výcvikový obojok Aetertek AT-918 C rozšíriť pre výcvik 2 psov naraz (tlačidlom na vysielačke zvolíte vždy jednotlivého psa).

Dosah obojku
Aetertek AT-918C vám pomôže trénovať Vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 550 metrov. Dosah 550 metrov je dostatočný ako pre základné, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. Aetertek AT-918 C je ideálnou voľbou pre použitie ako v meste, tak aj v lese, kde sú horšie podmienky a môže dôjsť k zníženiu dosahu.

Typ korekcie 
Aetertek AT-918 C má možnosť využiť ako korekciu zvukové upozornenie, vibrácie a elektrostatický impulz, ktorý je možné nastaviť v 9-tich úrovniach. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vášho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou tlačidla na vysielači.

Protištekací mód
Obojky Aetertek ako jediné na svete disponujú automatickým inteligentným protištekacím módom (kombinácia výcvikového a protištecieho obojku v jednom). Vďaka protištekaciemu módu môžete jednoducho zamedziť nežiaducemu štekaniu Vášho psa. Túto funkciu si môžete aktivovať a deaktivovať podľa vašej potreby.

Batérie a nabíjanie
Ako vysielačka, tak aj prijímač sú u Aetertek AT-918 C osadené dobíjacím a vymeniteľným Lithium-Ion akumulátorom s kapacitou 650mAh, ktorý sa nabije počas 2 hodín. Na jedno nabitie vydrží vysielačka v prevádzke až 14 dní a prijímač 1 až 3 dni. Obojok aj vysielačku si môžete kedykoľvek nabiť pomocou duálnej sieťovej nabíjačky.

Vodotesnosť 
Aetertek AT-918 C je dodávaný s plne vodotesným a ponoriteľným prijímačom až do 1 metra (max po dobu 30 minút) s označným IPX7. Je tak ideálnou voľbou pre tréning psov v náročných podmienkach (les, bahno alebo okolie vody), ale nie je určený na ponor či plávanie na dlhú dobu. Vysielačka pri AT-918 C je iba odolná proti dažďu a snehu.

Počet psov
Aetertek AT-918 C je možné použiť pre ovládanie viacerých psov naraz, bez straty funkcií. Prikúpením ďalšieho obojku ho môžete jednoducho rozšíriť, pre výcvik 2 psov naraz. Na vysielačke si potom môžete pomocou bočného tlačidla prepínať medzi jednotlivými psami.

Dĺžka obojka
Aetertek AT-918 C má veľmi pevný a kvalitné obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 65 cm.

Hmotnosť a rozmery
Vysielačka má šírku 5cm, výšku 10cm, hĺbku 2,5cm a jej hmotnosť je 56 gramov. Prijímač má šírku 7,5cm, výšku 4cm, hĺbku 3,5cm a jeho hmotnosť je 56 gramov. 

V čom vám obojok pomôže?

 • počas chôdze pri nohe bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie, či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami, alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi napr. braní potravy zo stola, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie a pod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie
Výhody produktu: Nevýhody produktu:
dosah až 550 metrov väčší prijímač
Dobre tvarovaná vysielačka a veľké tlačidlá výdrž prijímača 1 až 3 dní
Jednoduché ovládanie - pre každú funkciu tlačítko zvlášť
Nabíjací prijímač aj vysielačka
Možnosť nastavenia 9-ti úrovní impulzu
Vodotesný a ponoriteľný prijímač do 1 metra
možnosť výcviku 2 psov naraz
vibrácie, zvuk, impulz, booster, svetloTechnické parametre:

Batérie v prijímači 650 mAh
Hmotnosť vysielača 56 g
Výdrž vysielača 10 - 14 dní
Výdrž prijímača 1 - 3 dni
Displej nemá
Vodotesnosť ponoriteľný
Funkcie impulz + vibrácie + zvuk
Napájanie nabíjacie
Frekvencia 915 MHz
Hmotnosť prijímača 56 g
Batérie vo vysielači 450 mAh
Rozmer vysielača (š/v/h) 5 x 10 x 2,5 cm
Rozmer prijímača (š/v/h) 7,5 x 4 x 3,5 cm
Dĺžka obojku 20 - 65 cm
Protištekací mód áno
Sila zvuku 1
Sila vibrácie 1
Sila impulzu 9
Dosah 550 m
Počet psov 1 - 2 psy


Užitočné odkazy:

>>>Aetertek Remote Collar + Auto Bark AT-918C

Parametre

Parametre

Výrobca Aetertek

Obsah balenia

Obsah balenia

 • Prijímač
 • Vysielač
 • Elektródy
 • Nastaviteľný obojok
 • Akumulátory
 • Duálny nabíjačka
 • Pútko na krk
 • Testovacia výbojka
 • Anglický návod
 • Slovenský návod