Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

Výpredaj

Aetertek AT-919C

Aetertek AT-919C je elektronický výcvikový obojok, disponujúci protištekacím módom, zvukovou signalizáciou a vibráciami na 10tich impulzových úrovniach. Pomocou jednej vysielačky s podsvieteným displejom, môžete cvičiť jedného, alebo dvoch psov naraz, až do vzdialenosti 1 km. Ako prijímacia jednotka tak aj vysielačka sú dobíjacie a odolné voči krátkodobému ponoreniu do hĺbky 1 m.

Dostupnosť: Na sklade

Bežná cena: 229,00 €

Špeciálna cena s DPH: 189,00 € bez DPH: 157,50 €

Bežná cena: 229,00 €

Špeciálna cena s DPH: 189,00 € bez DPH: 157,50 €

Popis

Detaily

   Elektronický výcvikový obojok Aetertek AT-919Cje profesionálnym modelom výcvikového obojku od firmy Aetertek. Dosah obojka je 1000 metrov, čo je dostačujúce pre bežné použitie na poli, v lese aj na cvičisku. Obojky sa pýšia dobrou výdržou akumulátora - pri bežnom používaní až niekoľko dní. Vysielačka je tiež na nabíjací akumulátor a jej výdrž je až 14 dní. Vysielačka AT-919C má podsvietený LCD displej a veľké tlačidlá, ktoré sú dobre rozpoznateľné aj v tme (iná veľkosť, prelis) a sú rozdelené pre každú funkciu zvlášť - je teda zabezpečená rýchla reakcia, ktorá je pri výcviku potreba. Vzhľadom na možnosť nastavenia sily elektrostatických impulzov v 9-tich úrovniach. Obojok je vhodný pre všetky psy s hmotnosťou od 5 kg, až do 90 kg. Obojok je plne vodotesný a obsahuje li-ion batériu, nie je teda nutné meniť batérie, jednoducho pripojíte obojok k priloženej nabíjačke a necháte ho dobiť. Obojok Aetertek AT-919 disponuje funkciami vibrácie, el. statický impulz, zvuk a tiež automatickým protištekacím módom. Silu impulzu si môžeme nastaviť až v 10-tich úrovniach a pomocou tlačidiel na vysielačke meniť v priebehu celého výcviku. Funkciu protištekacieho móde si môžete aktivovať a deaktivovať podľa vašej potreby. Prikúpením ďalšieho prijímača, možno výcvikový set Aetertek AT-919C rozšíriť pre výcvik 2 psov naraz (na vysielačke si môžete jednoducho prepínať medzi jednotlivými psami).

Dosah obojka
Aetertek AT-919C vám pomôže trénovať Vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 1000 metrov. Dosah 1000 metrov je dostatočný ako pre základný, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. Aetertek AT-919C je ideálnou voľbou na použitie v meste, v lese, kde sú horšie podmienky a môže dôjsť k zníženiu dosiahnutia.

Typ korekcia
Aetertek AT-919C má možnosť využiť ako korekciu zvukové upozornenie, vibrácie a elektrostatický impulz, ktorý je možné nastaviť v 10-úrovniach. Jednoducho nastavíte intenzitu priamu na mieru priamo pre vášho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou tlačidla na vysielači.

Protištekací mód
Obojky Aetertek ako jediné na svete disponujú automatickým inteligentným protištekacím módom (kombinácia výcvikového a protištekacieho obojku v jednom). Vďaka protištekaciemu módu môžete jednoducho zamedziť nežiaducemu štekaniu vášho psa. Túto funkciu si môžete aktivovať a deaktivovať podľa vašej potreby.

Batérie a nabíjanie
Ako vysielačka, tak aj prijímač sú u Aetertek AT-919 osadené nabíjacím a vymeniteľným Lithium-Ion akumulátorom s kapacitou 650mAh, ktorý sa nabije v priebehu 2 hodín. Na jedno nabitie vydrží vysielačka v prevádzke až 14 dní a prijímač 1 až 3 dni. Obojok aj vysielačku si môžete kedykoľvek nabiť pomocou duálnej sieťovej nabíjačky.

Vodotesnosť
Aetertek AT-919C je dodávaný s ponoriteľným prijímačom s označným IPX7 až do 1 metra (max po dobu 30 minút). Je tak ideálnou voľbou pre tréning psov v zlých podmienkach (les, bahno) alebo v blízkosti vody. Vysielačka u AT-919 je iba odolná proti dažďu a snehu.

Počet psov
Aetertek AT-919C je možné použiť pre ovládanie viacerých psov súčasne, bez straty funkcií. Prikúpením ďalšieho obojku ho môžete jednoducho rozšíriť pre výcvik 2 psov súčasne. Na vysielačke si potom môžete pomocou bočného tlačítka prepínať medzi jednotlivými psami.

Displej
Aetertek AT-919C má kvalitný podsvietený LCD displej, vďaka ktorému môžete psa trénovať ako vo dne, tak aj v noci. Na displeji máte všetky ukazovatele - typ korekcie, počet psov, silu impulzov, silu signálu a indikáciu stavu nabitia / vybitia batérie.

Dĺžka obojku
Aetertek AT-919C má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 65 cm.

Hmotnosť a rozmery
Vysielačka má šírku 4 cm, výšku 13,5 cm, hĺbku 3cm a jej váha je 91 gramov. Prijímač má šírku 7,5 cm, výšku 4cm, hĺbku 3,5 cm a jeho váha je 56 gramov.

V čom vám obojok pomôže?

 • počas chôdze pri nohe bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie, či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami, alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi napr. braní potravy zo stola, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie a pod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanieVýhody produktu: Nevýhody produktu:
Dosah až 1000 metrov Väčšie rozmery prijímača a vysielača
Dobre tvarovaná vysielačka a veľké tlačidlá Výdrž prijímača 1 až 3 dni
Jednoduché ovládanie - pre každú funkciu tlačítko zvlášť
Podsvietený LCD displej
Nabíjací prijímač aj vysielačka
Možnosť nastavenia 10-tich úrovní impulzu
Vodotesný a ponoriteľný prijímač do 1 metra
Možnosť výcviku 2 psov naraz
Vibrácie, zvuk, impulzTechnické parametre:

Batérie v prijímači 650 mAh
Batérie vo vysielači 450 mAh
Výdrž vysielača 10 - 14 dní
Výdrž prijímača 1 - 3 dni
Displej LCD podsvietený
Funkcie impulz + vibrácie + zvuk
Napájanie nabíjacie
Frekvencia 915 MHz
Hmotnosť vysielača 91 g
Hmotnosť prijímača 56 g
Rozmer vysielača (š/v/h) 4 x 13,5 x 3 cm
Rozmer prijímača (š/v/h) 7,5 x 4 x 3,5 cm
Dĺžka obojku 20 - 65 cm
Protištekací mód áno
Sila zvuku 1
Sila vibrácie 1
Sila impulzu 10
Dosah 1000 m
Počet psov 1 - 2 psy
Vodotesnosť vodotesný (ponoriteľný)Užitočné odkazy:
>>>Aetertek AT-919C Dog Training System + Auto Bark + Remote Control 1000m

Parametre

Parametre

Výrobca Aetertek

Obsah balenia

Obsah balenia

 • Prijímač
 • Vysielač
 • Elektródy
 • Nastaviteľný obojok
 • Akumulátory
 • Duálny nabíjačka
 • Pútko na krk
 • Testovacia výbojka
 • Návod