Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

Garmin BlueChart G2 Vision - EU509S / Plavebná mapa Dunaja

Kompletná vektorová plavebná mapa splavného úseku rieky Dunaj - úseky s vytýčenou plavebnou dráhou. Edícia námorných máp BlueChart G2 Vision na prednahratých kartách štandardizovaného formátu (micro) SD, bola doplnená o dlho očakávanú novinku - Riečna mapa Dunaja. BlueChart G2 Vision edícia je optimalizovaná pre pokročilé námorné navigátory (plottre) zo série GPSmap 527xs / 721xs, echoMAP 40/50/70 a ďalšie.

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 238,00 € bez DPH: 198,33 €
s DPH: 238,00 € bez DPH: 198,33 €

Popis

Detaily

Hlavné prednosti

Mapa na rozdiel od aktuálnej mapovej edície BlueChart g2 poskytuje perspektívny pohľad nad mapou pri navigácií a spolu s rozšíreným obsahom ponúka prepracovaný produkt pre námornú navigáciu.

Edícia BlueChart® G2 VISION™ zobrazuje v 3-D móde (nad i pod hladinou vody), plus užitočné Auto Navádzanie na detailných podkladoch vo vysokom rozlíšení a na leteckých záberoch prístavov, marín, námorných dráh, navigačných značení a iných bodov záujmu (POI). Okrem podrobnejšieho zákresu oblastí pobrežia a prístavou (na mori), ponúka zvýšenú podrobnosť zákresu oblastí pobrežia na pevnine s databázou bodov záujmu (POI).

Popis a obsah mapy z edície Bluechart g2 Vision

Detailné pokrytie rieky Dunaj od delty až po vyústenie do Čierneho mora - viď prehľad pokrytia na obrázku. Pokrytie tiež obsahuje oblasť hlavného kanála do Schwabachu, pokrytie rieky Neckar smerom na Stuttgart, pokrytie jazera Chiemsee, Neusiedler See, Balatón, rieky Savar, pokrytie oblasti kanálu s vyústením do Čierneho mora, deltu rieky a tiež pokrytie oblasti pobrežia Čierneho mora od Delty do Varny (Bulharsko).Dostupnosť produktov z tejto edície je rozdelená do samostatných regiónov. Z kompletnej ponuky sme vybrali preferovanú oblasť s pokrytím celého splavného toku rieky DUNAJA. V prípade záujmu sú ďalšie regióny dostupné podľa požiadavky na objednávku. Kontrétny región podľa vašej požiadavky si môžete vybrať na odkaze > > > Alternatívne môžete pri výbere požadovaného regiónu využiť >>> interaktívnu mapu <<< . Vašu požiadavku pošlite emailom alebo kontaktujte zodpovednú osobu telefonicky. Námorné mapy z edície Bluechart g2 sú výhradne dodávané na pamäťových kartách formátu microSD s priloženou redukciou na formát SD. Použitie mapy je viazané na dodávanú SD kartu pre kompatibilné GPS navigačné zariadenia značky Garmin.

Parametre

Parametre

Výrobca Garmin

Obsah balenia

Obsah balenia

Predinštalovaný región na (micro)SD karte