Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

DJI Mavic Pro Platinum Fly More Combo

Nová vylepšená verzia už aj tak výborného dronu DJI Mavic Pro. DJI Mavic Pro Platinum prináša tichší let a to vďaka upravenému typu vrtulí, ktoré využívajú lepšiu aerodynamiku. Nový procesor, napomohol znížiť nároky na batériu, takže nový DJI Mavic Platinum vydrží letieť až 30 minút. Menšou úpravou si prešiel aj dizajn dronu, ktorý teraz vyzerá prémiovejšie.

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 1 598,00 € bez DPH: 1 331,67 €
s DPH: 1 598,00 € bez DPH: 1 331,67 €

Popis

Detaily

 

 

DJI Mavic Platinum dostal novú riadiacu jednotku, ktorá znížila celkovú spotrebu energie, vďaka čomu sa podarilo zvýšiť maximálny čas letu až na úžasných 30 min. Nový jedinečný tvar vrtúľ pre DJI Mavic Platinum znížil hlučnosť drona až o 60%.

 

Porovnanie hlučnosti

Mavic Pro 

Mavic Pro Platinum

 

 

 

Lietajte ďalej

Vo vnútri vreckového diaľkového ovládača je úplne nová technológia prenosu DJI OcuSync s dosahom až 3,5km (USA 7km) a streamovanie videa HD 720p dlhého doletu a Full HD 1080p krátkeho doletu.

Bez nárazov a škrabancov

Nechránený dron by mohol naraziť do prekážky počas dlhého letu na diaľku, alebo pri schádzaní z neprimeranej výšky v režime „return to home“. Mavic využíva technológiu „Flight Autonomy“, ktorá mu umožňuje vnímať prekážky až do vzdialenosti 15m, obísť ich, zabrzdiť a preletieť, čo v konečnom dôsledku vedie k zníženiu nehodovosti.

Presné vznášanie sa

Určenie polohy zo satelitov pomáha Mavic-u vznášať sa voľným vonkajším priestorom bez rušenia. Bez satelitov by dron nebol schopný určovať polohu a stal by sa náchylným k driftovaniu. Avšak, s prednými a spodnými snímačmi, sa môže vznášať presne v interiéri alebo v miestach bez GPS.

 

Lietajte dhlšie

Mavic má iba šestinovú veľkost oproti Phantom 4, ale toto zmenšenie neznamená aj zníženie času lietania. Mavic vlastne letí oveľa dlhšie, než by ste očakávali od jeho kompaktných rozmerov. Je schopný dosiahnuť absolútnu maximálnu dobu letu 27 minút a maximálnu vzdialenosť 13km, vďaka jeho výkonným a účinným motorom.

4K Ultra HD Video

Mavic podporuje 4K videá pri 30 snímkach za sekundu. Nie je použitá elektronická stabilizácia obrazu, čo zaisťuje že všetky zábery sú v 4K. DJI vytvorilo miniatúrny ultra-precízny 3-osi záves pe Mavic, ktorý je schopný stabilizovať kameru aj pri vysokorýchlostnom snímaní, takže videá sú plynulé a fotografie ostré.

Fotografia s hĺbkou

Každý miluje dobrú fotografiu. Bez ohľadu na to, či chcete urobiť jednoduchú fotku alebo budujete svoje portfólio,12-megapixlový fotoaparát spoločnosti Mavic s podporou Adobe DNG RAW je pripravený.

Fotografujte ako profesionál. Automaticky

Nepotrebujete filmový štáb, keď letíte s Mavicom pretože všetko, čo potrebujete, je „ActiveTrack“. Len ukážte koho má sledovať a dron sa postará o zvyšok, takže budete mať zábery ako profík.

 

Zamávajte na svoj dron

Nastavte si sledovanie na seba a môžete komunikovať so svojím dronom len pomocou jednoduchých gest v „Gesture Mode“. Potrebujete vytvoriť fotografiu počas nahrávania videa? Stačí len zamávať a Mavic pochopí čo od neho chcete, takže nepotrebujete ani smartfón alebo ovládač.

 

Jemne vyladené ovládanie

Ak chcete vytvoriť sériu fotografií, alebo lietať vo vnútri, nepotrebujete lietať rýchlo. Prepnite na „Tripod Mode“ a každý pohyb vykoná pomaly a precízne. Rýchlosť v tomto móde je max. 3,6 km/h.

 

Lietajte pomocou telefónu

Ak chcete len na rýchlo zobrať svoj Mavic a nastaviť sledovanie a fotenie, stačí vám len mobil. V aplikácii budete mať dva virtuálne ovládače a plný prístup ku všetkým nastaveniam a letovým módom.

 

TapFly

Piloti začiatočníci majú často ťažkosti s lietaním v jednej rovine, pretože nie sú zvyknutý na let s joystickmi, ktoré potom spôsobujú zložitejšie natáčanie plynulého videa. „TapFly“ znamená, že môžete len kliknúť, kam chcete ísť a Mavic bude letieť bez problémov v tomto smere, takže sa môžete sústrediť na kontrolu gimbal-u a zhotovovanie fotografií a videa. Lietanie môže byť naozaj tak jednoduché.

 

Na váš pokyn

Mavic reaguje na každý pokyn skoro okamžite. Vďaka čomu cítite väčšiu istotu pri riadení dronu. Či už chcete zachytiť pomalé a plynulé zábery alebo lietať v rýchlosti až 65 km/h.

 

Uvidíte svet z vtáčej perspektívy

Pozrite sa na svet tak ako vidia vtáci, keď sa majestátne vznášajú oblohou. K tomu vám pomôžu vysoko kvalitné bezdrôtové Dji okuliare.

Odfoť-Uprav-Zdieľaj

Zaznamenali ste najneuveriteľnejšiu scénu akú si možno predstaviť. Teraz môžete upravovať pomocou niekoľkých krokov v DJI GO editore a zdieľať ich okamžite pre celý svet.

 

Duálny režim diaľkového ovládania

Diaľkové ovládače Master aj Slave môžu ovládat dron a gimbal, ale hlavný diaľkový ovládač má prednosť. Skúsený pilot tak môže používať hlavný diaľkový ovládač pre lepšiu bezpečnosť. Dvojitý režim diaľkového ovládača umožňuje zábavné a ľahké spoločné točenie.

Dve sady senzorov, dvakrát spoľahlivejšie

Pri dronoch je najpravdepodobnejším zdrojom problému ak senzor nepracuje tak, ako by mal. To je dôvod, prečo má Mavic až dva tieto kľúčové senzory. Takže ak náhodou jeden nebude pracovať tak ako má, druhý ho nahradí.

 

Snímanie výšky

Vďaka tomuto snímaniu, môže dron ostať automaticky visieť v rovnakej výškovej hladine. Takže sa už nemusíte báť lietania tesne nad zemou, lebo Mavic vás udrží v rovnakej výške nad nerovným terénom.

 

Bezpečnejšie a inteligentnejšie batérie

V Mavic-u sú použité Inteligentné pohonné akumulátory, ktoré mu umožňujú dosiahnuť letový čas až 27 minút. Počas celého letu si môžete kontrolovať stav batérie v reálnom čase a to prostredníctvom aplikácie DJI GO. Aplikácia tiež počíta zostávajúci čas letu, čo vám pomôže lietať bezpečnejšie.

 

 

Dron

Hmotnosť (vrátane batérie): 743 g
Max. rýchlosť stúpania: 5 m/s
Max. rýchlosť klesania: 3 m/s
Maximálna rýchlosť: 18 m/s
Maximálna prevádzková nadmorská výška: 5000 m
Maximálny letový čas: 30 minút (pri konštantnej rýchlosti 7 m/s)
Maximálny čas vznášania: 27 minút
Maximálna vzdialenosť letu: 13 km
Prevádzková teplota: 0° až 40° C
Satelitné systémy: GPS / GLONASS
Presnosť visenia: Vertikálne: +/- 0.1m, Horizontálne: +/- 0.3m

Systém detekcie prekážok

Vzdialenosť detekcie prekážok: rozsah presného merania (0.7 - 15 m) rozsah detekovania (15 - 30 m)
Prevádzkové prostredie: Jasne osvetlené (viac než 15 luxov), povrchy s viditeľnou textúrou

Kamera

Senzor: 1/2.3” Efektívne pixely: 12,35 M
Objektív: Zorný uhol 78,8°, ohnisková vzdialenosť 28 mm (ekvivalent 35 mm formátu) f/2.2, zaostrovanie od 0,5 m do ∞
Rozsah ISO: 100 - 3200 (video), 100 - 1600 (fotky)
Rýchlosť uzávierky: 8 - 1/8000 s
Maximálne rozlíšenie záberu: 4000×3000
Maximálny dátový tok videa: 60 Mbps
Podporované systémy súborov: FAT32 ( ≤ 32 GB ); exFAT ( > 32 GB )
Foto formáty: JPEG, DNG 
Video formáty: MP4 / MOV ( MPEG – 4 AVC / H.264 )
Podporované typy SD kariet: microSD do 64 GB. Minimálne class 10 alebo UHS-1
Prevádzková teplota: 0° až 40° C

Fotografické módy:   

•    Jedna snímka

•    Sériové snímanie: 3/5/7 snímok

•    Bracketing (AEB): 3/5 snímok s odstupom 0.7EV

•    Časozber

Video módy :  

 •   UHD: 4096×2160 (4K) 24p, 3840×2160 (4K) 24/25/30p, 2704×1520 (2.7K) 24/25/30p

•    FHD: 1920×1080 24/25/30/48/50/60/96p

•    HD: 1280×720 24/25/30/48/50/60/120p

Nabíjačka    

Napätie: 13.05 V
Výkon: 50 W

Gimbal

Rozsah pre ovládanie: Klopenie: -90° až +30° náklon: 0° až 60° (horizontálne a vertikálne)

Vizuálne poziciovanie    

Maximálna rýchlosť: ≤10 m/s (2 m nad zemou)
Rozsah výšok: 0,3 - 13 m
Prevádzkový rozsah: 0,3 - 13 m
Prevádzkové prostredie: Jasne osvetlené (viac než 15 luxov), povrchy s viditeľnou textúrou

Diaľkový ovládač 

Prevádzkové frekvencie: 2.400 GHz - 2.483 GHz
Maximálny dosah: 3.5 km (na otvorenom priestranstve)
Prevádzková teplota: 0° až 40° C
Akumulátor: 2970 mAh 
Vysielací výkon (EIRP): FCC: 26 dBm, CE: 20 dBm
Napájanie: 0.95 A pri 3.7 V

Inteligentná Batéria

 Kapacita: 3830 mAh
 Napätie: 11.4 V
 Typ akumulátoru: LiPo 3S
 Energia: 43.6 Wh
 Hmotnosť: 240 g
 Prevádzková teplota: 5° až 40° C

Parametre

Parametre

Výrobca DJI

Obsah balenia

Obsah balenia