Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

Dogtra Pathfinder GPS a výcvikový obojok


   Profesionálna GPS s výcvikovým obojkom pre psy. Unikátne spojenie GPS zariadenia a smartphonu. Veľmi vhodné predovšetkým pre lovecký a záchranársky výcvik a prax a tiež pre náročných majiteľov psov. Integrovaný precízny elektronický výcvikový obojok so 100 úrovňami stimulácie a so zvukovým upozornením pre psa. Túto funkciu je možné vyradiť. Veľmi jednoduché intuitívne ovládanie. Fascinujúca je jednoduchosť používania, u podobných výrobkov nevídaná. 

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 614,00 € bez DPH: 511,67 €
s DPH: 614,00 € bez DPH: 511,67 €

Popis

Detaily

Dogtra Pathfinder je predponou pre pojem profesionálny tréning. Maximalizujte svoje skúsenosti, ponorte sa do práce, staňte sa profesionálmi! Zabudnite na obavy, Dogtra od vášho zámeru neupustí! Dogtra pathfinder vyťaží váš smartphone pre dokonalé funkcie. Prepojenie jeho funkcií s technológiou GPS objavíte pod kolónkami Mapy, Compass špičkový Tréning. Okamžite vám uľahčí postup, od sťahovania a zadávania dát až po platenie poplatkov. Dogtra vás ušetrí prekážok s orientáciou v novom rozhraní. Pre svoje zobrazenie GPS lokalizácií využíva aplikácia Pathfinder Google maps. Rýchlo, profesionálne, overene. S jednou aplikáciou môžete sledovať 21 rôznych psov alebo lovcov, zdieľať polohu s inými lovcami, ukladať a zobraziť históriu pohybu a vytvárať bezpečné zóny s varovným signálom (virtuálne oplotenie). Komunikovať bystro, pracovať profesionálne. Aktualizácia dát je dvojsekundová, silná podpora zoom zobrazenia vám dáva tempo v teréne. Funkcia kompas vás v okamžiku uistí o vzdialenosti a smerovaní členov vašej psej svorky. Okruh vášho prehľadu bude doslova na míle široký. Korunou systému je integrovaný výcvikový obojok s radom parádnych funkcií. Zahŕňa 3 druhy korekcie: momentálny impulz, kontinuálny impulz a zvuk. Rozpätie úrovní je možné nastaviť od 0 do 100. Pre aktívnu prácu v náročnom teréne disponuje funkciou trojhodinového rýchlonabíjania a tiež kompletnou vodotesnosťou konektora aj prijímača. Geniálna jednoduchosť manipulácie a ovládania zaskočí iba toho, kto sa ešte nestretol s kvalitou na profesionálnej úrovni. 

Ako Dogtra Pathfinder pracuje?

 1. Obojok má GPS anténu, ktorá prijíma satelitné signály pre určenie jeho polohy.
 2. Obojok a rádiová komunikačná jednotka (GPS konektor) komunikujú pomocou rádiového vysielania na vzdialenosť až 15 km (na priamu viditeľnosť).
 3. GPS konektor je prepojený so smartphonom cez Bluetooth.

 

 

Upresnenie a princíp funkcie:

Súprava pre lokalizácu psa (psov) pozostáva z 3 častí:

 • GPS obojok s elektronikou (GPS modul a rádiový vysielač)
 • rádiová komunikačná jednotka zaisťujúca spojenie medzi GPS obojkom a smartphonom (tzv. "GPS konektor")
 • smartphone užívateľa

Úroveň a jednoduchosť prináša spokojnosť a dostupnosť

Spojenie Vášho mobilného telefónu s GPS na krku psa je vďaka GPS konektoru rádiové, t.j. systémom vysielač - prijímač bez potreby použitia siete GSM (pre mobilné telefóny). Nie je teda potrebná SIM karta, neplatia sa žiadne poplatky za prenos mobilnému operátorovi a ani použitie nezávisí na pokrytí GSM signálom (pokiaľ nie je pokrytie, je iba potrebné si do telefónu vopred zdarma nahrať mapu príslušnej oblasti pre prevádzku offline). Na displeji vášho mobilného telefónu sa zobrazuje buď vami zvolená mapa (normálna, satelitná alebo terénna Google mapa, prípadne pre prevádzku offline OpenStreetMap Outdoors) s vyznačením polohy psa (psov) a vaša poloha, alebo alternatívne smer a vzdialenosť k sledovanému psovi (psom). Je možné si rovnako tak "pridať" psy svojich kolegov a sledovať aj tie, a tiež polohu svojich kolegov. Druhý spôsob zobrazenia (nemapový, tzv. "GPS kompas") je vhodný napríklad v lese či v málo členitom teréne, kde je praktickejšia informácia, ktorým smerom a ako ďaleko sa pes nachádza, než zobrazenie jeho polohy na mape.

GPS obojok na krku psa je robustný, odolný a plne vodotesný, dobre prispôsobený praktickým potrebám práce so psami v teréne.

Požiadavky na mobilný telefón:

 1. Pre operačný systém iOS:
  iOS 8.1 a vyšší
  iPhone 5, 5C, 5S, 6, 6+, 6S, 6S+, 7, 7+
  iPad generáce 3 a vyšší

apple

 1. Pre operačný systém Android:
  Samsung Galaxy S4 a vyšší, Note 2 a vyšší, LG G3

      android

Hlavné vlastnosti:

Dogtra Pathfinder prináša do Vášho smartphonu techniku GPS obojkov a dáva vám tým omnoho inteligentnejší a pohotovejší spôsob sledovania a cvičenia vášho psa (psov).

Pre používanie GPS obojka Dogtra Pathfinder je potrebný smartphone, no pracuje, aj keď v danej oblasti nie je pokrytie signálom GSM (t.j. signál mobilných telefónov). Funkciu GPS lokátoru je možné využiť aj samostatne. Dogtra pathfinder je prispôsobený na dokonalý tréning loveckých a záchranarských psov.


Dogtra pathfinder GPS Lokátor funkcie:

 • Vysoká rýchlosť stanovenia polohy každé 2 sekundy pre precízne a jednoznačné určenie polohy
 • Maximálny dosah až 15 km (priama viditeľnosť)
 • Podrobné satelitné a terénne mapy
 • Pracovný mód offline pre použitie v oblastiach, ktoré nemajú pokrytie signálom GSM (bez signálu pre mobilné telefóny)
 • Možnosť voľby iba GPS sledovania (elektronický výcvikový obojok môže byť deaktivovaný užívateľom)
 • Možnosť vytvorenia virtuálneho ohradníka (Geo-fence): Užívateľ môže na mape vybrať určitú oblasť a zariadenie potom zasiela upozornenia, ak ju pes opustí či do nej vsútpi
 • Sledujte skupinu až 21 psov alebo lovcov
 • Pre prácu v skupine jednoducho zdieľate a zobrazíte pozíciu ostatných účastníkov
 • Plne vodotesný
 • Podpora zoom pre detail zobrazenia v živej akcii
 • Dvojsekundová aktualizácia zobrazenia polohy.

Elektronický výcvikový obojok funkcie:

 

   Dosah obojka. S Dogtra Pathfinder nestratíte vašich psích cvičencov ani na 15 km

      

   Typ korekcie Dogtra pathfinder vám ponúka korekciu momentálnym (Nick) a kontinuálnym (constant) impulzom a zvukový signál (túto funkciu je možné vypnúť). Precízne lineárne nastavenie stimulácie od po 1 % od najnižšej po najvyššiu. 

 

    Batéria a nabíjanie Pre maximálnu využiteľnosť disponuje Dogtra pathfinder funkciou rýchlonabíjania. Potrvá asi  2- 3 hodiny. Obsahuje vymeniteľné lithium polymérové nabíjacie batérie. Po dobití vydrží až 1 mesiac v pohotovosti. 

 

   Vodotesnosť Dogtra Pathfinder je prispôsobený náročným podmienkam. Očakávajte kompletnú vodotesnosť na ovládači aj prijímači. 

 

   Počet psov Dogtra Pathfinder nestratí tempo pri možnosti rozšírenia pre výcvik až 21 psov. 

 

 

   Dĺžka obojka Dogtra prikladá veľmi odolný, pevný, plastový obojok v 10 farebných variantách. Sedí pre obvod krku 33 - 58 cm. 

 

   Hmotnosť a rozmery Ovládač: 9,5 cm výška vrátane antény, 3,5 cm výška tela ovládača (bez antény), 2,9 cm šírka ovládača, 1,1 cm hĺbka. 

 

 

Ďalšie vlastnosti:

 • Plne vodotesný obojok
 • Rýchlonabíjacie batérie (doba nabíjania 3,5 hodiny)
 • Súprava rozšíriteľná až na 21 psov
 • Užívateľ môže sledovať tiež polohu iných psov a ich majiteľov, vďaka možnosti zdieľania, pokiaľ sú vybavení rovnakým typom GPS obojkov.

 

Aplikácia Dogtra Pathfinder Smartphone App:

Mapové zobrazenie:

 • Mapová obrazovka Vám ukazuje, kde je pes (psy) a čo robí (behá, vystavuje, šteká). Taktiež sa zobrazuje vaša vlastná poloha. 
 • Ak zdieľate sledovacie informácie s inými užívateľmi, na mape sa zobrazuje tiež ich poloha a poloha ostatných psov.
 • Ak sú dostupné dáta zo siete GSM (pre mobilné telefóny) alebo WiFi, môžete používať Google mapy, vrátane satelitného alebo terénneho pohľadu. Pre vzdialené oblasti, kde nie sú k dispozícii dáta zo siete GSM (nie je pokrytie signálom pre mobilné telefóny), si môžete vopred zdarma stiahnuť offline mapy.

 

Dogtra Pathfinder, mapová obrazovka

 

Zobrazenie Smer a vzdialenosť (tzv. "kompas" - Compass):

 • Obrazovka pre smer a vzdialenosť - Compass - vám umožní zobraziť ako ďaleko a ktorým smerom je váš pes.
 • Ak zdieľate sledovacie informácie s inými používateľmi, Compass vám rovnako tak ukáže ich polohu a polohu ich psov. 

 

Dogtra Pathfinder - zobrazení pro směr a vzdálenost

 

Elektronický výcvikový obojok:    

 • Na výcvik alebo privolanie Vášho psa môžete použiť obrazovku elektronického výcvikového obojka.
 • Môže sa aktivovať krátka (nick) alebo dlhá (constant) stimulácia alebo počuteľný upozorňovací tón.
 • Úroveň stimulácie je možné nastaviť pre každého psa individuálne.

 

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Stredné psy          Veľké psy

Technické parametre

Napájanie Nabíjací
Druh korekcie Zvuk, impulz
Vodotesnosť Vodotesný
Nastavenie impulzov 100 úrovní
Dĺžka obojku 20 až 70 cm
Dosah obojku 15 km
Počet psů až 21 psů

Parametre

Parametre

Výrobca Dogtra

Obsah balenia

Obsah balenia

 • 1x GPS obojok s plastovým obojkom pre psa
 • 1x GPS konektor
 • 1x nabíjačka 
 • 2x elektródy
 • 1x manuál