Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

DOGTRACE d-fence 101

Elektronický neviditeľný plot d-fence 101 je tvorený vysielacím generátorom so záložným akumulátorom, prijímačom a anténou, tú predstavuje jednoduchý izolovaný drôt. Vysielací generátor generuje signál do anténneho drôtu, pomocou ktorého ohraničíme zvolený priestor výstražnou a korekčné zónou. Prijímač pripevnený na obojku psa sníma signál šíriaci sa z nainštalovaného anténneho drôtu, ak prekoná pes hranicu prvého (výstražného) pásma, prijímač začne vydávať prerušovaný zvukový signál.

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 144,00 € bez DPH: 120,00 €
s DPH: 144,00 € bez DPH: 120,00 €

Popis

Detaily

Neviditeľný plot s čiernym vysielacím generátorom je sada určená pre instalaciu do 300m. Balenie obsahuje 100 m drôtu o priereze 1 mm2, s možnosťou dokúpenia anténneho drôtu o priereze 1 mm2.

Správnu funkciu inštalácie garantujeme iba pri nákupe vhodného prierezu drôtu (v závislosti na veľkosti pozemku) u nás alebo u našich predajcov.
popis produktu
Vďaka elektronickému neviditeľnému plotu sa Váš pes veľmi rýchlo naučí rešpektovať hranice definovaného priestoru a bude sa slobodne pohybovať iba v miestach, kde mu nehrozí žiadne nebezpečenstvo.

Elektronický neviditeľný plot d-fence 101 je tvorený vysielacím generátorom so záložným akumulátorom, prijímačom a anténou, tú predstavuje jednoduchý izolovaný drôt. Vysielací generátor generuje signál do anténneho drôtu, pomocou ktorého ohraničíme zvolený priestor výstražnou a korekčné zónou. Prijímač pripevnený na obojku psa sníma signál šíriaci sa z nainštalovaného anténneho drôtu, ak prekoná pes hranicu prvého (výstražného) pásma, prijímač začne vydávať prerušovaný zvukový signál. Ak pes nereaguje na zvukové varovanie a prekročí hranicu aj druhého (korekčného) pásma, prijímač vydá súčasne zvukový signál a korekčný impulz. Intenzitu korekčného impulzu, rovnako tak ako šírku korekčné aj výstražné zóny, je možné jednoducho nastaviť. Počet psov s pripevneným prijímačom na obojku nie je obmedzený. Obojok je kompaktný a vodeodolný a vzhľadom k nízkej hmotnosti a ergonomickému dizajnu je možné ho použiť pre všetky plemená psov.
Elektronické systémy generátora a obojku využívajú modernú technológiu na báze jednočipových mikroprocesorov. Zariadenie je vhodné pre akýkoľvek typ terénu, možno ho veľmi ľahko nainštalovať pomocou bežného náradia. Aby systém neviditeľného plotu fungoval, musí byť drôt pripojený k vysielaču a tvoriť neprerušenú slučku drôtu (vyvarujte sa jeho poškodeniu). Od vysielača rozviniete drôt okolo Vášho pozemku. Drôt môže byť umiestnený na zemi, plytko zakopaný (max. 10 cm hlboko) alebo pripevnený na existujúci plot alebo stenu (v tomto prípade max. Do výšky 30 cm nad zemou). V štandardnom balení je 100 m anténneho drôtu. Ak potrebujete viac ako 100 m, môžete si u nás dokúpiť ďalšie balenie a drôt potom pomocou zárezových konektorov spojíte (zárezové konektory sú súčasťou základného balenia). Ak chcete, aby pes mohol voľne prechádzať určitým miestom na Vašom pozemku, ktorým musíte viesť drôt, naviniete odchádzajúce drôt okolo prichádzajúceho, skrúteniu vodičov okolo seba spôsobuje vyrušenie emitovaných vĺn a pes sa môže týmto miestom voľne pohybovať. Napätie v anténe neprekračuje 12, nehrozí žiadne nebezpečenstvo pri akomkoľvek prerušení vodiče. Pre lepšiu orientáciu je možné označiť vymedzený priestor terčíkmi.

Ak chcete, aby pes mohol voľne prechádzať určitým miestom na Vašom pozemku, ktorým musíte viesť drôt, naviniete odchádzajúci drôt okolo prichádzajúceho: skrútenie vodičov okolo seba spôsobuje vyrušenie emitovaných vĺn a pes sa môže týmto miestom voľne pohybovať.

Dĺžka inštalácie - odporúčaný prierez drôtu
do 400 m - 1 mm2 (model d-fence 2002)

400 m - 800 m- 1,5 mm2 (model d-fence 202)

800 m - 2200 m- 2,5 mm2 (model d-fence 202)

Výhody neviditeľného plotu d-fence:

     veľmi jednoduchá a rýchla inštalácia (plot môže byť funkčný počas 1 hodiny)
     lacný a veľmi variabilný variant oplotenia pozemku - v prípade potreby môžete behom chvíľky zmeniť oplotenie podľa aktuálnych požiadaviek (ohraničenie bazénu, záhonov, skalky, vchodových dverí do domu, atď.)
     plot je "neviditeľný", tzn. že Vám neruší výhľad do okolia, ani Vám esteticky nenaruší záhradu
     môže doplniť existujúci plot, ktorý psík napriek tomu prekonáva (preskakuje, podhrabuje, prehrýza ...)
     vo vymedzenom priestore môžete držať ľubovoľný počet psov
     záložný akumulátor 9,6V, ktorý slúži ako záložný zdroj pre prípad výpadku sieťového napájania, je schopný dodávať napätie vysielaciemu generátora až po dobu 16 hodín.

vysielací generátor

     1. pásmo (výstražné): plynule nastaviteľné v rozmedzí 0 až 15 metrov (v závislosti od modelu a dĺžke anténneho drôtu)
     2. pásmo (korekčné): plynule nastaviteľné v rozmedzí 0 až 15 metrov (v závislosti od modelu a dĺžke anténneho drôtu)
     drôt: nízkoimpedančný medený izolovaný 1 až 2,5 mm2, dĺžka max. 2200 metrov
     napájanie: adaptér 230 V / 50 Hz, 15 V / 100 mA
     ohraničená plocha: maximálne 30 ha (pri štvorcové inštalácii)
     rozmery 156 x 116 x 34 mm (D x Š x V)

obojok

 •      rozmery: 30 x 42 x 64 mm
 •      hmotnosť: 60 gramov (bez batérie a elektród)
 •      napájanie: lítiová batéria CR2 3V
 •      životnosť batérie: 6 mesiacov v pohotovostnom režime
 •      nastaviteľný obvod krku: 20 až 70 centimetrov
 •      pracovná teplota -10 až 50 stupňov Celzia
 •      vodotesný, chránený proti ponoreniu do vody
 •      intenzitu korekčného impulzu je možné nastaviť na obojku v 8 úrovniach
 •      funkcia ISIT umožňuje detekovať výskyt a intenzitu rušivých signálov v miestach, kde plánujete inštalovať anténny drôt a zamedziť tak už dopredu možným problémom so správnou funkciou   zariadenia d-fence

Kritériá výberu neviditeľného plotu:

 • dĺžka inštalácie (obvod plochy) - neviditeľný plot je vo variantoch s dĺžkou inštalácie až do 300, 400, 1200 a 2200 m.
 • veľkosť psa - výcvikové obojky sú vhodné pre všetky plemená, pretože je tu vždy možnosť navoliť si veľkosť stimulačného impulzu.
 • všetky obojky (prijímače) sú vodotesné

Všetky produkty značky DOGTRACE sú zamerané na efektívny výcvik psov a držia sa motta značky "Pes pod kontrolou". Pri vývoji svojich produktov DOGTRACE úzko spolupracuje s profesionálnymi športovými kynológmi a veterinármi. Kladie tiež vysoký dôraz na kvalitu svojich výrobkov. Prísna kontrola a inovácie technologických a výrobných procesov neustále zvyšuje úroveň kvality výrobkov DOGTRACE. Preto je záručná doba na všetky produkty tejto značky predĺžená až na 36 mesiacov. Samozrejmosťou je tiež expresne rýchle vybavovanie reklamácií v priebehu len pár dní.

 • 3 roky záruka na všetky produkty Dogtrace
 • rýchly servis do pár dní


Parametre

Parametre

Výrobca DogTrace

Obsah balenia

Obsah balenia

 •      vysielací generátor
 •      prijímač s tkaným remeňom
 •      2 ks elektród 12 mm a 2 ks 17 mm
 •      lítiová batéria CR2 3V
 •      záložný akumulátor 9,6V
 •      magnet so šnúrkou na krk
 •      napájací adaptér
 •      neónová skúšobná výbojka
 •      anténny konektor
 •      2 ks konektory zárezové pre spájanie drôtov
 •      2 ks plastové hmoždinky pre upevnenie vysielacieho generátora na stenu
 •      2 ks skrutky pre upevnenie vysielacieho generátora na stenu
 •      návod a záručný list
 •      inštruktážne DVD
 •     100 m drôtu o priereze 1 mm2