Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

E-Collar Educator ET-400

E-Collar Educator ET-400, je americký výcvikový obojok s dosahom 1200 metrov, s ktorým môžete cvičiť všetky plemená psov. Vysielačka má ergonomický tvar, ľahko sa drží a ovláda. Podsvietený LCD displej umožňuje výcvik aj v tme. Obojok je vodotesný do hĺbky 12,5 metrov. Ecollar umožňuje výmeny krytov. Disponuje šiestimi typmi tréningových režimov. Obojok je malý, ľahký a účinný.

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 439,00 € bez DPH: 365,83 €
s DPH: 439,00 € bez DPH: 365,83 €

Popis

Detaily

   E-Collar Educator ET-400 patrí medzi špičku v oblasti výcvikových obojkov. Je šetrný, a napriek tomu účinný. Americká značka E-collar sa preslávila svojim dôrazom na kvalitu a prepracovanú technológiu. Vysielač výcvikového obojku je ergonomický, dobre sa drží a pohodlne a presne sa ovláda. Pripnúť si ho môžete na opasok. Výhodou je podsvietenie displeja a možnosť blikajúceho, alebo svietiaceho obojku pri nočnom výcviku. Pri náročnom tréningu v teréne oceníte dosah obojku 1200 metrov a vodotesnosť do hĺbky 12,5 metrov. Obojok, ktorý je vybavený radom funkcií umožňujúcich dokonalý výcvik psa, je určený pre stredne veľké plemená.


Hlavné funkcie obojka:

 • Dosah je 1200 metrov. Psa preto môžete pohodlne cvičiť nielen v parku, ale napríklad aj v lese, alebo v inom náročnejšom teréne.
 • Modro podsvietený LCD displej Vám spríjemní výcvik v tme.
 • Obojok je možné v noci rozsvietiť (blikacie, alebo statické svetlo), takže psa ľahko lokalizujete aj po zotmení.
 • Rozmery prijímača (obojku) sú malé (5 x 2,5) centimetrov. Napriek tomu obojok poskytuje dostatočnú stimuláciu u väčšiny psov.
 • Unikátny je systém COS (kontrola stimulácie). Táto technológia umožňuje čistú stimuláciu bez „cukania“, ktoré je typické pre väčšinu obojkov.
 • Pokiaľ v tme upustíte vysielač, je možné ho lokalizovať pomocou „bzučiaka“ (funkcia Lost transmitter beeper).
 • Keď vysielačku upustíte do vody, jazera alebo potoka, nepanikárte. Pláva a je vodotesná.
 • Vybrať si môžete zo 6 rôznych tréningových režimov. Návod, ako trénovať, je súčasťou balenia.
 • Obojok je vybavený batériou, ktorú ľahko dobijete pomocou nabíjačky, ktorú dostanete v balení.
 • 100 úrovní impulzov s možnosťou nastavenia booster, kontinuálnej a momentálnej korekcie.

Dosah obojka
S obojkom E-Collar Educator ET-400 môžete trénovať Vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 1200 metrov. Dosah 1200 metrov je dostatočný pre bežný aj profesionálny výcvik. Vďaka špeciálnej patentovanej anténe nedochádza k stratám signálu v lese a horších podmienkach.

Typ korekcie
Obojok E-Collar Educator ET-400 využíva ako korekciu 100 stupňov impulzov, ktoré môžete nastaviť pomocou vysielačky. Intenzitu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť, pomocou kolieska na vysielači. Obojok ďalej disponuje technológiou Booster (okamžité zvýšenie úrovne) a momentálnou či kontinuálnou korekciou (krátky impulz, dlhý impulz).

Batérie a nabíjanie
Ako vysielačka, tak aj prijímač sú osadené dobíjacím a vymeniteľným Li-Polymer akumulátorom s kapacitou 3.7V a 400 mAh, ktorý sa nabije počas 2 hodín. Pri každodennom použití vydrží vysielačka v prevádzke približne 30 dní a prijímač 14 dní.

Vodotesnosť
E-Collar Educator ET-400 je dodávaný s plne vodotesným a ponoriteľným prijímačom až do 12,5 metrov a plne vodotesnou vysielačkou, ktorá navyše pláva. Je tak ideálnou voľbou pre tréning psov vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, bahno). Vysielačka ET-400 je tiež vodotesná a navyše pláva na vode.

Počet psov
E-Collar Educator ET-400 je možné použiť na ovládanie viacerých psov naraz, bez straty funkcií. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť, na výcvik 2 psov naraz. Na vysielačke si potom môžete pomocou tlačidla prepínať medzi jednotlivými psami.

Displej
E-Collar má kvalitný podsvietený LCD displej, vďaka ktorému môžete psa trénovať ako cez deň, tak aj v noci. Na displeji máte všetky ukazovatele - typ korekcie, počet psov, silu impulzov, silu signálu a indikáciu stavu nabitia/vybitia batérie. Pomocou vysielačky môžete diaľkovo zapnúť vysoko svietivé LED svetlo na prijímači, ktoré bliká alebo stále svieti.

Dĺžka obojku
E-Collar Educator ET-400 má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z biotanu (materiál pevnejší ako koža a plast). Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 70cm.

Hmotnosť a rozmery

Vysielačka má rozmery 10,2 x 4,6 x 3,2 cm a 119 gramov. Prijímač má rozmery 5 x 4 x 2,5 cm a 68 gramov. Vďaka väčším rozmerom a hmotnosti prijímača odporúčame tento model skôr pre stredné a väčšie plemená psov. Výrobca udáva od 2kg, my odporúčame od 5kg.


Výhody produktu: Nevýhody produktu:
dosah až 1200 metrov vyššia cena
Led svetlo na obojku
obrovská výdrž batérie
podsvietený LCD displej
nabíjaci prijímač a vysielačka
možnosť nastavenia 100 úrovni impulzu
vodotesný a ponoritelný prijímač do 12,5 metrov
možnosť výcviku 2 psov naraz
vibrácie, zvuk, impulz, booster, svetloTechnické parametre:

Batéria v prijímači Li-Ion baterie 3,7 400mAh
Hmotnosť prijímača 68g
Výdrž vysielača 2 - 3 týždne
Výdrž prijímača 10 - 14 dní
Displej LCD podsvietený
Funkcie impulz + vibrácie + zvuk + booster
Napájanie nabíjacie
Hmotnosť vysielača 121g
Rozmer vysielača (š/v/h) 6,9 x 3,2 cm
Batérie vo vysielači Li-Ion baterie 3,7 400mAh
Rozmer prijímača (š/v/h) 5 x 4 x 2,5 cm
Dĺžka obojku 20 - 70 cm
Protištekací mód nie
Sila zvuku 1
Sila vibrácie 1
Sila impulzu 100
Dosah 1200 m
Počet psov 1 - 2 psy
Vodotesnosť vodotesný (ponoriteľný)

Užitočný odkaz:
>>>E-Collar Technologies Educator ET-400 (2015 Version)

 

Parametre

Parametre

Výrobca E-Collar

Obsah balenia

Obsah balenia

 • prijímač
 • vysielač
 • elektródy
 • dlhé elektródy
 • nastaviteľný obojok
 • akumulátory
 • duálna nabíjačka
 • putko na krk
 • testovacia výbojka
 • CZ, EN návod