Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

E-Collar Tactical K9-400

E-Collar Tactical K9-400 je mimoriadne kvalitný výcvikový obojok z USA s dosahom 1 200 metrov, patriaci medzi najšetrnejšie a najúčinnejšie výcvikové obojky na svete. Obojok je vhodný je pre výcvik psov už od 2 kilogramov, je vodotesný a vybavený svetelnými diódami pre nočné venčenie, alebo výcvik. Pri tréningu psa môžete využiť hneď tri výcvikové moduly. Ponúka funkcie zvuk, vibrácie, impulz a booster.

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 499,00 € bez DPH: 415,83 €
s DPH: 499,00 € bez DPH: 415,83 €

Popis

Detaily

   Firma E-collar prichádza na trh s veľmi humánnym a zároveň účinným riešením pre perfektný výcvik psa. Ide o najmenší dobíjací obojok s dosahom 1200 metrov na trhu. Vďaka ergonomickej tvarovane vysielačke, Vám táto výborne padne do ruly a rovnako precízne spracovaný obojok, postavený na systéme Bungee Collar, bude perfektne sedieť na krku Vášho psa. Bežné vibrácie sú v prípade E-Collar Tactical K9-400, nahradené oveľa efektívnejšou stimuláciou s názvom Tapping Sensation. Tapping Sensation sa podobá klasickému vibrovaniu, ale je o niečo intenzívnejší, takže sa hodí aj pre menej citlivé psy. Užívatelia určite ocenia tiež plávajúci a vodotesný vysielač, pri ktorom nehrozí, že by klesol na dno. Ak patríte k tým, ktorí vždy niečo strácajú, nemusíte vešať hlavu, možno ho totiž zapnúť a lokalizovať pomocou zvukového signálu. Samotný prijímač E-Collar Tactical K9-400 je vodotesný a ponoriteľný až do 12,5 metrov. Navyše disponuje vysoko svietivým LED svetlom, ktoré môžete na diaľku aktivovať. Samotný obojok disponuje funkciami zvuk, vibrácie a impulz, ktorý je možné nastaviť v 100 úrovniach.

Hlavné funkcie obojka:

 • Dosah až 1200 metrov - ani na rozľahlých pozemkoch, v parku alebo v lese nemusíte mať o svojho psíka strach. Pes sa môže slobodne prebehnúť, bez toho aby ste nad ním strácali kontrolu.
 • Vhodné pre psov, ktorí vážia 2 kg a viac.
 • Technológia COS je revolučný systém, ktorý zabraňuje nepríjemnému a hlavne nežiadúcemu šklbaniu obojku.
 • Vďaka funkcii Lost Transmitter Beep strata vysielača ešte neznamená nešťastie. Dokonca ani po tme. Stačí spustiť zvukový signál a vysielač je na svete.
 • Tapping Sensation je systém podobný vibráciám u iných výcvikových obojkov, umožňuje však oveľa efektívnejšiu prácu s niektorými psami. Impulz Tapping Sensation má totiž väčšiu silu než klasické kmitanie, typické pre väčšinu výcvikových obojkov, a je teda ideálny pre psov, ktorí obvyklé vibrovanie nezaznamenajú.
 • Tri tréningové moduly umožňujú prispôsobiť výcvik potrebám vášho psa. Všetky fungujú práve na základe Tapping Sensation, nie na základe tónov alebo bežných vibrácií.
 • Nočné sledovanie psa v podobe svetelných signálov na obojku vnáša pokoj aj do polnočného venčenia psíkov, či už necháte obojok blikať, alebo svietiť.
 • Vodotesnosť - voda vysielačom rozhodne nevadí. Vysielač aj prijímač je vodotesný a ponoriteľný až do hĺbky 12,5 metrov. Naviac je vysielačka plávajúca.
 • Modro podsvietený LCD displej vám spríjemní výcvik v tme.
 • 100 úrovní impulzov s možnosťou nastavenia kontinuálnej a momentálnej korekcie a funkcie booster (okamžité zvýšenie sily o niekoľko úrovní)

Dosah obojka
E-Collar Tactical K9-400 Vám pomôže trénovať Vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 1200 metrov. Dosah 1200 metrov je dostatočný ako pre základný, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. E-Collar Tactical K9-400 je ideálnou voľbou pre použitie v meste, ale aj v lese, kde sú horšie podmienky a môže dôjsť k zníženiu dosahu vplyvom členitosti terénu a pohybe vo vyššom poraste.

Typ korekcie
E-Collar Tactical K9-400 disponuje funkciami vibrácie, kontinuálny a momentálny elektrostatický impulz, ktorý je možné nastaviť v 100 úrovniach, booster a Flash Light pre prípad straty prijímača či pre lokalizáciu psa. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vášho psíka.

Batérie a nabíjanie
Vysielačka aj prijímač sú osadené dobíjacím a vymeniteľným Li-Polymer akumulátorom s kapacitou 3.7V a 400 mAh, ktorý sa nabije v priebehu 2 hodín. Na jedno nabitie pri každodennom použití, vydrží vysielačka v prevádzke približne 30 dní a prijímač 14 dní. Obojok aj vysielačku si môžete kedykoľvek nabiť pomocou duálnej sieťovej nabíjačky.

Vodotesnosť
E-Collar Tactical K9-400 je dodávaný s ponoriteľným prijímačom až do 12,5m. Vysielač je tiež vodotesný a pri páde do vody, ostane plávať na jej hladine. E-Collar Tactical K9-400 je teda vhodný pre základný výcvik, ale aj pre komplikovanejší výcvik loveckých či záchranárskych psov.

Počet psov
E-Collar Tactical K9-400 je možné použiť pre ovládanie viacerých psov naraz, bez straty funkcií. Prikúpením ďalšieho obojku, ho môžete jednoducho rozšíriť pre výcvik 2 psov naraz.

Displej
E-Collar Tactical K9-400 má kvalitný podsvietený LCD displej, vďaka ktorému môžete psa trénovať ako vo dne, tak aj v noci. Na displeji máte všetky ukazovatele - typ korekcie, počet psov, silu impulzov, silu signálu a indikáciu stavu nabitia / vybitia batérie.

Dlžka obojka
E-Collar Tactical K9-400 má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z biotanu (silnejší než koža alebo plast). Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojka je nastaviteľná od 20 až do 70cm.

Hmotnosť a rozmery
Vysielačka má priemer 6,7 cm, hĺbku 3,2cm a jej hmotnosť je 96 gramov. Prijímač má šírku 5cm, výšku 3,8 cm, hĺbku 2,8 cm a jeho hmotnosť je 68 gramov.

Pre aké plemeno je zariadenie vhodné?
Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností však odporúčame tento model pre malé, stredne veľke aj veľké psy.

Výhody produktu: Nevýhody produktu:
veľmi malý prijímač vyššia cena
podsvietený LCD displej na vysielačke
nabíjací prijímač aj vysielačka
možnosť nastavenia 100 úrovní impulzu
možnosť výcviku 2 psov naraz
jednoduché ovládanie
dosah 1200 m
vodotesná a plávajúca vysielačka
LED svietidlo na prijímači

Technické parametre:

Batérie v prijímači Li-Ion baterie 3,7 400mAh
Hmotnosť prijímača 68 g
Výdrž vysielača 2 - 3 týždne
Výdrž prijímača 10 - 14 dní
Displej LCD podsvietený
Funkcie impulz + vibrácie + zvuk + booster
Napájanie nabíjacie
Hmotnosť vysielača 96 g
Rozmer vysielača (š/v/h) 6,7 x 3,2 cm
Batérie vo vysielači Li-Ion baterie 3,7 400mAh
Rozmer prijímača (š/v/h) 5 x 3,8 x 2,8 cm
Dĺžka obojka 20 - 70 cm
Protištekací mód nie
Sila zvuku 1
Sila vibrácii 1
Sila impulzu 100
Dosah 1200 m
Počet psov 1 - 2 psy
Vodotesnosť vodotesný (ponoriteľný)Užitočný odkaz:
>>>E-Collar Technologies K9 Handler K9-400 (2015 Version)

Parametre

Parametre

Výrobca E-Collar

Obsah balenia

Obsah balenia

 • prijímač
 • vysielač
 • krátke elektródy
 • dlhé elektródy
 • Nastaviteľný obojok
 • akumulátory
 • duálna nabíjačka
 • testovacia výbojka
 • anglický návod
 • Slovenský návod