Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

Elektronické rádiové oplotenie - Innotek Basic HF-25WE

Rádiové oplotenie zabezpečuje aby pes neprekročil Vami stanovené hranice voľného pohybu. Rádiové oplotenie nepredstavuje pevný plot.

Systém pracuje na báze varovných signálov, ktoré psa upozornia ak prekročí Vami stanovené hranice. Vymedzená oblasť sa ohradí drôtom, ktorý môže byť zakopaný do zeme alebo upevnený na pevnom bode nad zemou. Vysielač v rámci tejto oblasti vysiela veľmi nízke frekvencie, ktoré sú zachytávané špeciálnym psím obojkom -prijímačom.

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 165,00 € bez DPH: 137,50 €
s DPH: 165,00 € bez DPH: 137,50 €

Popis

Detaily

Rádiový plot Innotek BASIC

Základná charakteristika

Elektronické rádiové oplotenie - Innotek Basic HF-25WE

Rádiové oplotenie zabezpečuje aby pes neprekročil Vami stanovené hranice voľného pohybu. Rádiové oplotenie nepredstavuje pevný plot.
 
Systém pracuje na báze varovných signálov, ktoré psa upozornia ak prekročí Vami stanovené hranice. Vymedzená oblasť sa ohradí drôtom, ktorý môže byť zakopaný do zeme alebo upevnený na pevnom bode nad zemou. Vysielač v rámci tejto oblasti vysiela veľmi nízke frekvencie, ktoré sú zachytávané špeciálnym psím obojkom -prijímačom. Ak sa pes priblíži k určenej hranici, obojok vyšle varovný zvukový signál. Ak pes ďalej pokračuje k hranici, systém vyšle cez obojok bezbolestný ale napriek tomu nepríjemný statický signál, krorý psa odradí od postupu ďalej. Jednoduchým tréningom pomocou umiestnenia vztyčných vlajočiek po celom okruhu oblasti dokážete psa naučiť poslúchat varovné signály a zostať iba vo vyhradenej oblasti. Tréning trvá približne 1-2 týždne.

Rádiové oplotenie môže využívať nelimitovaný počet psov akejkoľvek váhy.

Pozn www.petpark.sk --- zariadenie odporúčame pre menej tvrdohlavé psy a s váhou max. do 35-40 kg. Ak máte psa, ktorý je tvrdohlavý alebo veľmi temperamentý, napriek tomu, že je menšieho vzrastu, odporúčame Vám zakúpiť si radšej oplotenie zn. PetSafe pre veľké alebo tvrdohlavé psy PRF-3004XW-20, ktoré obsahuje silnejší obojok s nastaviteľnou silou korekcie.

 

Oplotenie pokryje oblasť do 200 árov. Pozn. : oploteni zn. PetSafe pokryje oblast do 400 árov. 

 

Obojok:

funguje na 6V baterky (typ RFA-18-11)

vodeodolný - nie však ponoriteľný!

Bez LED svetelnej kontrolky

Veľkosť: 5.1cm x 3.8cm x 3.2cm (hrúbka)

Váha: 104g s baterkou a nylonovým obojkom

Krátke kolíky veľkosť 1.3cm / Dlhé 1.9cm (pre dlhostrsté psy) - sada obsahuje aj plastové násady na kolíky, cez ktoré neprechádza korekcia

Korekcia - obojok vysiela štandardne prednastavenú korekciu - ak pes prekročí hranice, korekcia sa mierne navyšuje (tzv. Run-Through Protection)

Korekcia sa vysiela max. 10 sekúnd, potom sa obojok na 10 sekúnd vypne - cyklus sa opakuje max. 3x

hf-025e collar_innotek

Vysielač:

Vysielač dokáže odolávať teplotným zmenám avšak nesmie navlhnúť!

Svetelná kontrolka na vysielači signalizuje či je obvod uzavretý t.z. či oplotenie správne funguje

Frekvencia 8.192 kHz

hf-25we-012_innotek

 

 

Doplnkový sortiment

Na pokrytie väčších oblastí je možné dokúpiť extra sadu pre rádiový plot, ktorá obsahuje 150 metrov drôtu, 2 spojky a 50 vlajok. Ak chcete použiť vlastný drôt, musí byť izolovaný a medený (miera 14-20).

Veľkosť pozemku                    Dĺžka drôtu
10 árov 150 M
20 árov 180 M
40 árov 300 M
80 árov 390 M
120 árov 450 M
160 árov 550 M
200 árov 600 M

 

O ploteniu je možné dokúpiť extra obojky zn Innotek typ: HF-025E.


Parametre

Parametre

Výrobca PetSafe

Obsah balenia

Obsah balenia

obojok, vysielač,152 m drôtu, treningové vlajočky