Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

Garmin Alpha 200i ovládač

Praktický a vysokoodolný monitorovací a výcvikový systém Alpha 200i, určený pre monitoring pohybu a výcvik jedného, alebo viacerých psov. Ovládač je možné spárovať s navigáciou Drive Tack 71, prípadne hodinkami zo série fénix 6, alebo Instincts. Svojich psov tak môžete sledovať z pohodlia auta, alebo priamo na svojich hodinkách. Praktické využitie tohto zariadenia podčiarkuje aj skutočnosť, že ho môžete využiť ako turistický, alebo cestný navigátor. Ideálne zariadenie pre zlepšenie koordinácie záchranárskych prác, alebo polovačky.

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 754,00 € bez DPH: 628,33 €
s DPH: 754,00 € bez DPH: 628,33 €

Popis

Detaily

- Alpha 200i: umožňuje sledovanie až 20 psov naraz, pričom každý GPS obojok posiela údaje o polohe každých 2.5, 5, 10, 30 alebo 120 sekúnd.

- Možnosť výcviku: Po pripojení k obojkom TT 15 alebo TT15mini, môžete využiť aj výcvikové režimy, ktoré zahŕňajú 18 stupňov kontinuálneho a okamžitého impulzu, vibrácie a tóny.

- Zoznam psov: Vďaka tomuto zoznamu máte všetky svoje psy pod kontrolou

- Group Management: Vyberte konkrétne nastavenie pre každého psa zvlášť

- BirdsEye Satellite Imagery: Prostredníctvom Wi Fi pripojenia si priamo stiahnete galériu satelitných snímok a získate reálny pohľad na oblasť v ktorej sa pohybujete

- inReach Technológia: Interaktívne SOS výstrahy a dvojsmerná textová komunikácia cez 100% globálnu sieť Iridium (vyžaduje sa predplatné).

- Displej: Farebný dotykový displej s podporou multidotykového ovládania (aj v rukaviciach). Uhlopriečka 3,5” (8,9 cm); rozlíšenie 282 x 470 bodov.

- Vodotesnosť: IPX7: Sledovanie môže prebiehať aj v nepriaznivom počasí. Dážď, sneh, blato už nie sú nijakou prekážkou, nakoľko zariadenie je vodotesné - odolné voči namočeniu, postriekaniu vodou.

- ANT+ Alpha 200i je štandardne vybavená ANT+ bezdrôtovým rozhraním pre pripojenie voliteľných externých snímačov ako externý snímač teploty tempe™.

- Vymeniteľná batéria: Napájanie je zabezpečené samostatným (nabíjateľným Lio-ion) akumulátorom (1ks súčasťou balenia), ktorý sa nabíja priamo v zariadení s výdržou až do 20 hodín (v závislosti od použitia), so spustenou inReach technológiou až do 15 hodín. Kapacita až 2000 mAh (3,7V), viac info na odkaze akumulátor Alpha.

- GPS/VHF: Každý obojok má vlastné kódovanie prenosu VHF. Vďaka tomu máte spoľahlivé informácie o polohe a pohybe vášho psa pri love, prechádzke či záchrannej akcii. Podľa potreby môžete toto kódovanie "zdielať napr. s ďalšími spoluúčastnikmi lovu a sledovať tak aj pohyb daľšich psov.

- SK menu: Na slovenský trh je zariadenie dodávané s plnou podporou - ovládanie v slovenčine, užívateľská príručka v slovenskom jazyku. Produkt a jeho použitie je schválené pre lokalizáciu loveckých psov na Slovensku. Prevádzkovanie zariadenia na území Slovenskej republiky je možné na základe podmienok určených v individuálnom povolení na používanie frekvencie.

- Dotykový displej: Ovládajte svoje GPS jednoducho dotykom prsta - poklepaním alebo ťahaním po displeji. Ovládanie cez dotykový displej je doplnené aj 6 nastaviteľnými tlačidlami.

- 3D kompas: Zariadenie Alpha 200i je vybavené 3D kompasom, čo z neho robí spoľahlivého spoločníka aj v neznámom teréne.

- Pamäť - SD karta: Alpha 200i je vybavená slotom na mikro SD karty, ktorý môžete využiť na nahrávanie ľubovoľných máp z edície TOPO alebo cestné.

- Mapová navigácia: Alpha 200i je dodávaná s predinštalovanou topografickou mapou Európy - TopoActive Europe . TopoActive Europe je digitálna (vektorová) mapa Európy s pokrytím 47 štátov a vychádza zo zdrojov v mierke 1:100 000, obsahuje dáta digitálneho modelu terénu (DMT). Pokrytie zahŕňa o.i. cestnú sieť s uličnou podrobnosťou s podporou pre automatický výpočet optimálnej trasy (autorouting), na cestách aj chodníkoch. Skvele poslúži na základnú aj dôkladnejšiu orientáciu v mestách, ale i v teréne prevažne vo všetkých štátoch Európy. * úroveň pokrytia jednotlivých krajín sa môže líšiť.

- GPS+Glonass: Vďaka simultánnemu príjmu signálu zo satelitov GPS a GALILEO máte istotu, že vaša poloha bude lokalizovaná presne aj v náročných podmienkach.

- Garmin Explore App: Garmin Explore™ App nová bezplatná (mobilná) aplikácia, ktorá dopĺňa praktické funkcie a využiteľnosť kompatibilných zariadení. Garmin Explore umožňuje plánovať trasy a následne ich odoslať do zariadenia so zobrazením prejdených trás na mapách, ktoré je možné stiahnuť a využívať aj off-line (bez pripojenia k internetu). Vytvorené trasy a body je možné jednoducho zdielať aj ďalšími používateľmi. Ďalšie funkcie dostupné on-line (s pripojením k internetu) poskytujú používateľovi prístup k voliteľným mapám (na stiahnutie) podľa potreby.

Parametre

Parametre

Výrobca Garmin
Uhlopriečka displeja 3,5
Rozmery zariadenia, ŠxVxH 6,8 x 16,2 x 3,4 cm
Veľkosť displeja, ŠxV 4,7 x 7,7 cm
Typ displeja transflektívny farebný TFT, dotykový
Hmotnosť balenia 0,51 kg
Typ batérie nabíjateľná lithium - ion
Výdrž batérie (pohotovostný režim) 20 hodín (GPS zapnuté) - typické použitie, až do 15 hodín so spustenou inReach technológiou
Vodotesnosť Áno (IPX7)
Plávanie na hladine Nie
HotFix (rýchly výpočet pozície) Nie
Vysoko-citlivý prijímač Áno
Podpora externej antény Áno
Basemapa Áno
Predinštalované mapy TOPO EURO
Možnosť dohrávania máp Áno
Používanie pamäťových kariet microSD™
Správa trás/ciest Áno
Tras. počítač (rýchlosti, vzdialenosti a pod.) Áno
Snímač srdcovej frekvencie Áno, voliteľný
Snímač rýchlosti/kadencie Áno, voliteľný
Garmin Connect™ kompatibilita Áno
Hlasová navigácia Nie
Zobrazenie DMT (digitálny model terénu) Áno
Automatický prepočet trasy (autorouting) Áno
Nastavenie výpočtu trasy Áno
Možnosť doplniť body záujmu POI Áno
Prehliadač obrázkov Nie
Dotyková obrazovka Áno
Qwerty alebo ABC klávesnica Nie
Elektronický kompas 3D Áno
Barometrický výškomer Áno
Automobil (užívateľský profil) Áno
Geocaching (užívateľský profil) Nie
Recreational (turistický užívateľský profil) Áno
Marine (námorný užívateľský profil) Nie
Outdoor GPS hry Nie
Hry a zábava Nie
Lov/ryby kalendár Áno
Slnko a Mesiac informácie Áno
Tabuľky príliv/odliv Áno
Výpočet plochy Áno
PC prepojenie USB/Bluetooth/ANT+/Wi-Fi

Obsah balenia

Obsah balenia

- Alpha 200i ovládač,
- klip na opasok,
- AC adaptér,
- micro USB kábel,
- manuál