Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

Garmin Approach S10, Black

Jednoduché golfové hodiny s GPS a intuitívnym ovládaním!

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 138,50 € bez DPH: 115,42 €
s DPH: 138,50 € bez DPH: 115,42 €

Popis

Detaily


Approach S10

Tenké a ľahké hodinky sú kombináciou elegantných hodín na každodenné nosenie a golfových hodín s GPS, s displejom s vysokým rozlíšením. Už viac nemusíte hádať, všetky potrebné informácie o vzdialenostiach máte priamo na zápästí.

Pri hre zaznamenávajú a zobrazujú presné vzdialenosti na začiatok, stred a koniec greenu, prekážky, zalomenia na viac ako 41 000 predinštalovaných ihriskách s automatickou aktualizáciou máp. Každú ranu odmeriate manuálne stlačením jediného tlačidla. Detailnejšiu analýzu hry zobrazíte v účte na Garmin Connect.

Dobíjateľná batéria Napájanie je zabezpečené nabíjateľnou lítium - iónovou batériou s výdržou až do 14 týždňov v režime hodiniek, do 12 hodín so zapnutým GPS.
citlivé GPS Vďaka vysokocitlivému GPS signálu máte spoľahlivé informácie o vzdialenosti a tempe aj v náročnejších podmienkach (pri stromoch, budovách ...).
Golf - Svet ihriská S Approachom sa nestratíte... S10 je vybavený predinštalovanou celosvetovou databázou viac ako 40 tisíc ihrísk vrátane Slovenska a Čiech s bezplatnou aktualizáciou existujúcich a nových ihrísk počas celej životnosti zariadenia cez Garmin Express. Na obrázku nájdete znázornené mapové pokrytie.
SK menu Na slovenský trh je zariadenie dodávané s používateľskou príručkou v slovenskom jazyku.
Golf - Typ hry Zaznamenajte svoje výsledky v hre na rany (bez HCP).
Golf - evidencia skóre Zlepšujte svoju hru... Evidencia skóre pre 1 hráča bez handicapu pre hru na rany a ukladanie histórie.
Hodiny s GPS Športové hodinky s GPS s možnosťou využitia ako budík alebo časovač pre upozornenie na pomalé tempo hry. Ak nie ste práve na ihrisku, môžete ich využívať ako bežné hodinky (čas, dátum, budík).
Trasový počítač S10 zaznamená skutočne prejdenú vzdialenosť počas hry a čas hry.
Golf - meranie dĺžky rán Vďaka GPS prijímaču je možné veľmi presne zmerať dĺžku každej rany jednoduchým stlačením tlačidla. Je jedno, ako komplikovane alebo dlho hľadáte loptičku, vzdialenosť je vypočítaná vzdušnou čiarou medzi miestom odpalu a dopadu loptičky.
Golf - Prehľad o vzdialenostiach S hodinkami na ruke máte prehľad o vzdialenosti aktuálnej GPS polohy na začiatok, stred a koniec jamkoviska.
Vodotesnosť 50 m Použitie môže prebiehať aj v nepriaznivom počasí. Dážď, sneh, blato už nie sú nijakou prekážkou, nakoľko zariadenie je vodotesné - odolné voči namočeniu, postriekaniu vodou. Hodinky sú vodotesné do 5ATM* - odoláva tlaku, ktorý zodpovedá hĺbke 50 m. Viac informácií nájdete na stránke www.garmin.com/waterrating.
Golf - Layup/Doglegs Distances Na jasnom a dobre čitateľnom displeji sú zreteľne vyznačené oblúkové vzdialenosti, zalomenia fairway a prekážky.

Parametre

Parametre

Výrobca Garmin
Rozmery zariadenia, ŠxVxH 3,5 x 4,1 x 1,1 cm
Veľkosť displeja, ŠxV 2,3 x 2,3 cm
Typ displeja transflektívny MIP, s vysokým rozlíšením
Typ batérie nabíjateľná lithium - ion
Výdrž batérie (pohotovostný režim) 14 týždňov v režime hodín, 12 hodín so zapnutým GPS
Vodotesnosť Áno (5 ATM)
GPS prijímač Áno, s vysokou citlivosťou
Vysoko-citlivý prijímač Áno
Prenosný Áno
Basemapa Áno
Doživotná aktualizácia máp Áno
Pohotovostná doba 14 týždňov v režime hodín, 12 hodín so zapnutým GPS
Predinštalované mapy Golfové ihriská - viac ako 40 000 ihrísk celého sveta
Garmin Connect™ kompatibilita Áno
Evidencia skóre Áno
Export skóre do PC (prezeranie, archivácia, tlač, zdieľanie) Áno
Hodinkové funkcie (čas, dátum, budík) Áno
PC prepojenie USB

Obsah balenia

Obsah balenia

-  Approach S10,
-  Nabíjací/dátový klip,
-  Používateľská príručka