Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

Garmin Approach S20, White

   Tenké a ľahké hodinky sú kombináciou elegantných hodín na každodenné nosenie a golfových hodín s GPS, s displejom s vysokým rozlíšením, monitorom aktivity a smart notifikáciami. Drží krok s vaším aktívnym životným štýlom a po pripojení k smartfónu sa na displeji zobrazia prichádzajúce hovory, sms a e-maily. 

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 226,00 € bez DPH: 188,33 €
s DPH: 226,00 € bez DPH: 188,33 €

Popis

Detaily

Štýlový na zápästí, výkonný na ihrisku!

Approach S20


Pri hre zaznamenávajú a zobrazujú presné vzdialenosti na začiatok, stred a koniec greenu, prekážky, zalomenia a náhľad na green na viac ako 40 000 predinštalovaných ihriskách s automatickou aktualizáciou máp. Nová funkcia Garmin Autoshot round analyzer meria vzdialenosti rán a nahráva každú pozíciu rany počas approachu pre detailnú analýzu hry na Garmin Connect.

 Mapa pokrytia

Pokrytie

 

Dobíjateľná batéria Napájanie je zabezpečené nabíjateľnou lítium - iónovou batériou s výdržou až do 8 týždňov v režime hodiniek a monitorovania aktivity, do 15 hodín so zapnutým GPS.
citlivé GPS Vďaka vysokocitlivému GPS signálu máte spoľahlivé informácie o vzdialenosti a tempe aj v náročnejších podmienkach (pri stromoch, budovách ...).
Golf - Svet ihriská S Approachom sa nestratíte... S20 je vybavený predinštalovanou celosvetovou databázou viac ako 30 tisíc ihrísk vrátane Slovenska a Čiech s bezplatnou aktualizáciou existujúcich a nových ihrísk počas celej životnosti zariadenia cez Garmin Express. Na obrázku nájdete znázornené mapové pokrytie.
SK menu Na slovenský trh je zariadenie dodávané s používateľskou príručkou v slovenskom jazyku.
Golf - Typ hry Zaznamenajte svoje výsledky v hre na rany (bez HCP).
Prepojenie s PC Po skončení hry si môžte preniesť všetky zaznamenané údaje vašej hry cez USB do PC/MAC a zaznamenať všetko v bezplatnej aplikácii Garmin Connect™.
Golf - evidencia skóre Zlepšujte svoju hru... Evidencia skóre pre 1 hráča bez handicapu pre hru na rany a ukladanie histórie.
Hodiny s GPS Športové hodinky s GPS s možnosťou využitia ako budík alebo časovač pre upozornenie na pomalé tempo hry. Ak nie ste práve na ihrisku, môžete ich využívať ako bežné hodinky (čas, dátum, budík).
Trasový počítač S20 zaznamená skutočne prejdenú vzdialenosť počas hry a čas hry.
Golf - štatistika hry Sledujte si svoju podrobnú štatistiku hry - počet patov, dosiahnutých jamkovísk, udržanie sa na fairway, GIR.
Golf - Prehľad o vzdialenostiach S hodinkami na ruke máte prehľad o vzdialenosti aktuálnej GPS polohy na začiatok, stred a koniec jamkoviska.
Vodotesnosť 50m Použitie môže prebiehať aj v nepriaznivom počasí. Dážď, sneh, blato už nie sú nijakou prekážkou, nakoľko zariadenie je vodotesné - odolné voči namočeniu, postriekaniu vodou. Hodinky sú vodotesné do 5ATM* - odoláva tlaku, ktorý zodpovedá hĺbke 50 m. Viac informácií nájdete na stránke www.garmin.com/waterrating.
Bluetooth konektivita Funkcia Smart upozornenia (notifikácie) prostredníctvom Bluetooth® prepojenia s vaším smartfónom vás diskrétne informuje o prichádzajúcich hovoroch, správach a e-mailoch z vášho telefónu (iPhone® 4s a novší).
Golf - Autoshot Funkcia Autoshot automaticky odmeria vzdialenosť každej rany (okrem puttov) a automatický zaznamená pozície rán pre spätnú analýzu na Garmin Connect. Je potrebné pripojenie k mobilnej aplikácii Garmin Connect.
Golf - Green View Stačí stlačiť len jedno tlačidlo kedykoľvek počas hry a na hodinkách sa zobrazí náhľad na green a zmeníte pozíciu jamky pre aktuálny deň.
Golf - TruSwing Zdokonaľte svoj švih vďaka snímaču na palicu TruSwing. Approach S20 je kompatibilný so snímačom.
Golf - Layup/Doglegs Distances Na jasnom a dobre čitateľnom displeji sú zreteľne vyznačené oblúkové vzdialenosti, zalomenia fairway a prekážky.
Vivofit - Spánok Approach S20 monitoruje kvalitu odpočinku. Následne si štatistiku môžete pozrieť v profile na Garmin Connect™ alebo priamo na svojom smrartfóne prostredníctvom bezplatnej aplikácie Garmin Connect™ Mobile.
Vivofit - Cieľ Podľa úrovne aktivity Approach S20 sám priradí osobné a dosiahnuteľné ciele každé ráno. Hneď, ako dosiahnete tieto ciele, automaticky vás posúva k dosiahnutiu nového cieľa na ďalší deň.
Vivofit - Pohybový indikátor Buďte aktívni! K pohybu vás motivuje výzva na pohyb spolu so zavibrovaním po hodine bez pohybu. Každých 15 minút nečinnosti sa rozsvieti ďalší diel. Stačí sa pár minút poprechádzať a výzva sa stratí.
Vívofit - Kroky Zaznemanáva každý váš krok. Na displeji vidíte aktuálny počet krokov, koľko krokov ešte zostáva prejsť na splnenie denného cieľa, kalórie, vzdialenosť.

Parametre

Parametre

Výrobca Garmin
Aktualizácia máp Doživotná
Rozmery zariadenia, ŠxVxH 3,8 x 4,8 x 1,13 cm
Veľkosť displeja, ŠxV 2,3 x 2,3 cm
Typ displeja monochromatický, s vysokým rozlíšením
Hmotnosť zariadenia 42,5 g
Typ batérie nabíjateľná lithium - ion
Výdrž batérie (pohotovostný režim) 8 týždňov v režime hodín s monitorom aktivity, 15 hodín so zapnutým GPS
Vodotesnosť Áno (5 ATM)
GPS prijímač Áno, s vysokou citlivosťou
Vysoko-citlivý prijímač Áno
Prenosný Áno
Basemapa Áno
Doživotná aktualizácia máp Áno
Pohotovostná doba 8 týždňov v režime hodín s monitorom aktivity, 15 hodín so zapnutým GPS
Predinštalované mapy Golfové ihriská - viac ako 30 000 ihrísk celého sveta
Možnosť dohrávania máp Áno
Tras. počítač (rýchlosti, vzdialenosti a pod.) Zobrazenie prejdenej vzdialenosti a odohraného času
Garmin Connect™ kompatibilita Áno
Evidencia skóre Áno (jeden hráč)
Export skóre do PC (prezeranie, archivácia, tlač, zdieľanie) Áno
Štatistika hry (počet patov, dosiahnutých jamkovísk, udržanie sa na fairway, GIR Áno
Hodinkové funkcie (čas, dátum, budík) Áno
PC prepojenie USB
Iné (parametre, príslušenstvo, doplnky) Funkcia Smart upozornenia (notifikácie) prostredníctvom Bluetooth® prepojenia s vaším smartfónom vás diskrétne informuje o prichádzajúcich hovoroch, správach a e-mailoch z vášho telefónu (iPhone® 4s a novší).

Obsah balenia

Obsah balenia

-  Approach S20 - dĺžka remienka 25 cm,
-  Nabíjací/dátový klip,
-  Používateľská príručka