Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

Garmin Approach X10, Bolt Blue (Small/Medium)

Milujete golf a je to to, čo robíte naozaj s plným nasadením. Tento ľahký, tenký golfový náramok s GPS je celý len o golfe.

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 179,00 € bez DPH: 149,17 €
s DPH: 179,00 € bez DPH: 149,17 €

Popis

Detaily

Approach X10 je golfový náramok s GPS, s predinštalovanými mapami viac ako 41 000 ihrísk po celom svete. Na zápästí máte prehľad o vzdialenostiach na začiatok, koniec a stred greenu, k prekážkam, zalomení a oblúkov, vzdialenosť rany manuálne odmeriate jednoduchým stlačením tlačidla. S funkciou Green View a možnosťou manuálne zmeniť pozíciu jamky sa ľahšie a rýchlejšie priblížite k jamke.

Dobíjateľná batéria Napájanie je zabezpečené nabíjateľnou lítium - iónovou batériou s výdržou až 12 hodín v režime GPS a až do 23 dní v režime hodiniek.
citlivé GPS Vďaka vysokocitlivému GPS signálu máte spoľahlivé informácie o vzdialenosti a tempe aj v náročnejších podmienkach (pri stromoch, budovách ...).
Golf - Svet ihriská S Approachom sa nestratíte... X10 je vybavený predinštalovanou celosvetovou databázou viac ako 41 tisíc ihrísk vrátane Slovenska a Čiech s bezplatnou aktualizáciou existujúcich a nových ihrísk počas celej životnosti zariadenia cez Garmin Express.
SK menu Na slovenský trh je zariadenie dodávané s používateľskou príručkou v slovenskom jazyku.
Golf - Typ hry Zaznamenajte svoje výsledky v hre na rany (bez HCP).
Golf - evidencia skóre Zlepšujte svoju hru... Evidencia skóre pre 1 hráča bez handicapu a ukladanie histórie vám slúžia ako motivácie pri ďalšej hre.
Hodiny s GPS Golfový náramok s GPS môžete používať aj ako bežné hodinky (čas, dátum, budík). Obvod zápästia max 19,5 cm.
Trasový počítač X10 zaznamená skutočne prejdenú vzdialenosť počas hry a čas hry.
Golf - štatistika hry Sledujte si svoju podrobnú štatistiku hry - počet patov, dosiahnutých jamkovísk, udržanie sa na fairway.
Golf - meranie dĺžky rán Vďaka GPS prijímaču je možné veľmi presne zmerať dĺžku každej rany. Je jedno, ako komplikovane alebo dlho hľadáte loptičku, vzdialenosť je vypočítaná vzdušnou čiarou medzi miestom odpalu a dopadu loptičky.
Golf - Prehľad o vzdialenostiach S náramkom na ruke máte prehľad o vzdialenosti aktuálnej GPS polohy na začiatok, stred a koniec jamkoviska.
Vodotesnosť 50m Hra v každom počasí..... S náramkom sa môžete sprchovať, môžete ich namočiť...
Golf - Green View Stačí jediný dotyk displeja kedykoľvek počas hry a na náramku sa zobrazí náhľad na green s možnosťou zmeniť pozíciu jamky pre aktuálny deň.
Golf - Layup/Doglegs Distances Na jasnom a dobre čitateľnom displeji sú zreteľne vyznačené oblúkové vzdialenosti, zalomenia fairway a prekážky.

Parametre

Parametre

Výrobca Garmin
Akumulátor typ nabíjateľný líthium - iónový
Rozmery zariadenia, ŠxVxH širka: 2,1 cm, obvod zápästia: 13,2 - 19,5 cm
Displej - veľkosť, ŠxV 2,5 x 1,1 cm
Displej - rozlíšenie, ŠxV 160 x 68 pixelov
Displej typ monochromatický, s vysokým rozlíšením, dotykový
Akumulátor výdrž až do 12 hodín v režime GPS, do 23 dní v režime hodín
Vodotesnosť Áno (5 ATM)
Vysoko-citlivý prijímač Áno
Predinštalované mapy Golfové ihriská - viac ako 40 000 ihrísk celého sveta
Garmin Connect™ kompatibilita Áno
Hodinkové funkcie (čas, dátum, budík) Áno
Prepojenie USB

Obsah balenia

Obsah balenia

-  Approach X10: veľkosť remienka (obvod zápästia) 13,2 - 19,5 cm,
-  Nabíjací/dátový klip,
-  Používateľská príručka