Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

Garmin Approach X40, Frost Blue/Midnight Blue

Ľahký, tenký smart golfový náramok s GPS vnesie štýl do vašej hry

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 236,00 € bez DPH: 196,67 €
s DPH: 236,00 € bez DPH: 196,67 €

Popis

Detaily

Approach X40 je golfový náramok s GPS, s predinštalovanými mapami viac ako 40 000 ihrísk po celom svete. Na zápästí máte prehľad o vzdialenostiach na začiatok, koniec a stred greenu, k prekážkam, zalomení a oblúkov. Pripojte k náramku snímač švihu TruSwing a tréning sa môže začať. S novou funkciou AutoShot game tracker nemusíte zaznamenávať svoje rany, náramok to spraví za vás.

Náramok má tiež funkciu monitora aktivity, takže počas dňa sleduje vaše kroky a vďaka Garmin Elevate pulzomeru na zápästí monitoruje váš pulz 24/7.

Approach X40

Aktuálny zoznam všetkých ihrísk   l  Slovenské ihriská   l  České ihriská   l   Aktuálizácia máp ihrísk - Lifetime

Mapa pokrytia

 

Pokrytie
Dobíjateľná batéria Napájanie je zabezpečené nabíjateľnou lítium - iónovou batériou s výdržou až 10 hodín v režime GPS a až do 5 dní v režime hodiniek a monitora aktivity.
citlivé GPS Vďaka vysokocitlivému GPS signálu máte spoľahlivé informácie o vzdialenosti a tempe aj v náročnejších podmienkach (pri stromoch, budovách ...).
Golf - Svet ihriská S Approachom sa nestratíte... X40 je vybavený predinštalovanou celosvetovou databázou viac ako 40 tisíc ihrísk vrátane Slovenska a Čiech s bezplatnou aktualizáciou existujúcich a nových ihrísk počas celej životnosti zariadenia cez Garmin Express.
SK menu Na slovenský trh je zariadenie dodávané s používateľskou príručkou v slovenskom jazyku.
Golf - Typ hry Zaznamenajte svoje výsledky v hre na rany (bez HCP).
Golf - evidencia skóre Zlepšujte svoju hru... Evidencia skóre pre 1 hráča bez handicapu a ukladanie histórie vám slúžia ako motivácie pri ďalšej hre.
Hodiny s GPS Smart golfový náramok s GPS môžete používať aj ako bežné hodinky (čas, dátum, budík). Obvod zápästia max 19,2 cm.
Trasový počítač X40 zaznamená skutočne prejdenú vzdialenosť počas hry a čas hry.
Golf - štatistika hry Sledujte si svoju podrobnú štatistiku hry - počet patov, dosiahnutých jamkovísk, udržanie sa na fairway, GIR.
Golf - Prehľad o vzdialenostiach S náramkom na ruke máte prehľad o vzdialenosti aktuálnej GPS polohy na začiatok, stred a koniec jamkoviska.
Vodotesnosť 50m Hra v každom počasí..... S náramkom sa môžete sprchovať, môžete ich namočiť...
Bluetooth konektivita Funkcia Smart upozornenia prostredníctvom Bluetooth® prepojenia s vaším smartfónom vás diskrétne informuje o prichádzajúcich e-mailoch, správach a iných upozorneniach z vášho telefónu.
Golf - Autoshot Funkcia Autoshot automaticky odmeria vzdialenosť každej rany (okrem puttov) a automaticky zaznamená pozície rán pre spätnú analýzu na Garmin Connect. Je potrebné pripojenie k mobilnej aplikácii Garmin Connect.
Golf - Green View Stačí jediný dotyk displeja kedykoľvek počas hry a na náramku sa zobrazí náhľad na green s možnosťou zmeniť pozíciu jamky pre aktuálny deň.
Golf - TruSwing Zdokonaľte svoj švih vďaka snímaču na palicu TruSwing. Approach X40 je kompatibilný so snímačom.
Golf - Layup/Doglegs Distances Na jasnom a dobre čitateľnom displeji sú zreteľne vyznačené oblúkové vzdialenosti, zalomenia fairway a prekážky.
Vivofit - Spánok Approach X40 monitoruje kvalitu odpočinku. Následne si štatistiku môžete pozrieť v profile na Garmin Connect™ alebo priamo na svojom smrartfóne prostredníctvom bezplatnej aplikácie Garmin Connect™ Mobile.
vívosmart HR - pulzomer Úplne nový typ pulzomera - Garmin Elevate pulzomer na zápästí - vám poskytne informácie o vašom priemernom pokojovom pulze v úderoch za minútu, ako aj aktuálny pulz. Vďaka informácii o pulze sú údaje o spálených kalóriách omnoho presnejšie.
Vivofit - Cieľ Podľa úrovne aktivity Approach X40 sám priradí osobné a dosiahnuteľné ciele každé ráno. Hneď, ako dosiahnete tieto ciele, automaticky vás posúva k dosiahnutiu nového cieľa na ďalší deň.
Vivofit - Pohybový indikátor Buďte aktívni! K pohybu vás motivuje výzva na pohyb spolu so zavibrovaním po hodine bez pohybu. Každých 15 minút nečinnosti sa rozsvieti ďalší diel. Stačí sa pár minút poprechádzať a výzva sa stratí.
Vivofit - Bezdrôdová synch Komplexné informácie o vašom postupe, dosiahnutých cieľoch získate po bezdrôtovej synchronizácii s vaším profilom na Garmin Connect prostredníctvom Bluetooth Smart technológie.
Vívofit - Kroky Zaznemanáva každý váš krok. Na displeji vidíte aktuálny počet krokov, koľko krokov ešte zostáva prejsť na splnenie denného cieľa, kalórie, vzdialenosť.
zrieknutie sa zodpovednosti Zrieknutie sa zodpovednosti v prípade sledovania aktivity
Zariadenia na sledovanie aktivity od spoločnosti Garmin sú nástroje určené na poskytovanie informácií na zachovanie aktívneho a zdravého životného štýlu. Zariadenia na sledovanie aktivity od spoločnosti Garmin fungujú pomocou snímačov, ktoré sledujú váš pohyb. Údaje a informácie poskytované týmito zariadeniami sú určené na presné sledovanie vašej aktivity, nemusia však byť presné na 100% vrátane údajov o krokoch, spánku, vzdialenosti a kalóriách. Zariadenia na sledovanie aktivity od spoločnosti Garmin nie sú medicínske prístroje a údaje nimi poskytované nie sú určené na medicínske účely ani diagnostiku, ošetrenie, liečbu alebo prevenciu akýchkoľvek zdravotných problémov. Spoločnosť Garmin odporúča poradiť sa so svojím lekárom pred tým, ako sa začnete venovať nejakej športovej činnosti.

Parametre

Parametre

Výrobca Garmin
Akumulátor typ nabíjateľný líthium - iónový
Rozmery zariadenia, ŠxVxH širka: 2,11 cm, obvod zápästia: 13,6 - 19,2 cm
Displej - veľkosť, ŠxV 2,5 x 1,1 cm
Displej - rozlíšenie, ŠxV 160 x 68 pixelov
Displej typ monochromatický, s vysokým rozlíšením
Akumulátor výdrž až do 10 hodín v režime GPS, do 5 dní v režime hodín a monitora aktivity
Vodotesnosť Áno (5 ATM)
Vysoko-citlivý prijímač Áno
Predinštalované mapy Golfové ihriská - viac ako 40 000 ihrísk celého sveta
Garmin Connect™ kompatibilita Áno
Hodinkové funkcie (čas, dátum, budík) Áno
Prepojenie USB / Bluetooth Smart

Obsah balenia

Obsah balenia

-  Approach X40: veľkosť remienka (obvod zápästia) 13,6 - 19,2 cm,
-  Nabíjací/dátový klip,
-  Používateľská príručka

Možno Vás budú zaujímať aj nasledovné produkty

Garmin Approach S20, White

Garmin Approach S20, White

s DPH: 226,00 € bez DPH: 188,33 €