Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

Garmin BC 30, bezdrôtová parkovacia kamera

Zadná kamera Garmin BC 30, môže výrazne zvýšiť prehľad vodiča, a tak môže pomôcť minimalizovať riziko nehôd vždy, keď sa vozidlo pohybuje dozadu.


Navigácia môže automaticky zobraziť zábery z kamery pri každom zaradení spiatočky. Ak je kamera pripojená na stále napájanie, tak je možné kedykoľvek prepínať medzi zobrazením navigácie a náhľadom z kamery. Bezdrôtový vysielač kamery pošle video na prijímač vášej navigácie až do vzdialenosti 13,7 m.


Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 159,00 € bez DPH: 132,50 €
s DPH: 159,00 € bez DPH: 132,50 €

Popis

Detaily

V kombinácii s kompatibilným GPS navigátorom, vám táto bezdrôtová parkovacia kamera pomôže ľahko uvidieť vozidlá, chodcov a ďalšie prekážky, keď parkujete so svojím vozidlom. Ak je kamera pripojená na stále napájanie, tak je možné kedykoľvek prepínať medzi zobrazením navigácie a náhľadom z kamery. Bezdrôtový vysielač kamery pošle video na prijímač vášho navigátora až do vzdialenosti 13,7 m. Dosah sa líši v závislosti na inštalácii. Niektoré vozidlá môžu vyžadovať voliteľný predlžovací kábel.

Kamera je odolnej konštrukcie, aby zniesla aj drsné počasie a je možné použiť až štyri kamery súčasne.

Kameru BC™ 30  je možné pripojiť k nasledovným modelom: dezl 570, dezl 770, nüvi 55/56, nüvi 65/66, nüvi 57/58, nüvi 67/68, nüvi 24X7, nüvi 25X7, nüvi 2XX9, nüviCam, dezlCam, Drive, DriveSmart, DriveAssist, DriveLuxe, Camper 660

Parametre

Parametre

Výrobca Garmin

Obsah balenia

Obsah balenia

- parkovacia kamera
- bezdrôtový vysielač
- držiak so zabudovaným prijímačkom
- montážne skrutky
- dokumentácia