Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

Garmin BlueChart G3 - HXEU014R /Jadran/ REGULAR

Nová edícia námorných máp od spoločnosti Garmin prínáša o.i. spojenie najlepších námorných máp na trhu. Bluechart G3 je výsledkom spojenia mapových dát a iného obsahu spoločností Garmin & Navionics®. 

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 159,00 € bez DPH: 132,50 €
s DPH: 159,00 € bez DPH: 132,50 €

Popis

Detaily

 • Bluechart G3: Edícia námorných/riečnych máp na prednahratých kartách štandardizovaného formátu (micro) SD, ktoré sú určené pre modelové rady ručných GPS zo sérií eTrex, Oregon, GPSmap 64/66/78, Montana a sú tiež kompatibilné s námornými zariadeniami ako GPSmap 276cx, echoMAP séria, GPSmap séria. Nová edícia vnútozemských riečnych máp a vodných tokov pochádza z originálnych (oficiálnych) a súkromných (overených) zdrojov. Detailné námorné (riečne) mapy z edície Bluechart G3 kombinujú používanie originálnych máp vo vektorovom (digitálnom) formáte, ktorý je optimalizovaný pre Garmin GPS zariadenia.
 • Hlavné prednosti: Vďaka rozšírenému obsahu Bluechart G3 budete mať ideálny prehľad pri plavbe a vždy sa bezpečne dostanete do alebo z maríny (prístavu). Bluechart G3 mapy poskytujú perspektívny pohľad nad mapou pri navigácií a spolu s rozšíreným obsahom ponúkajú prepracovaný produkt pre námornú (riečnu) navigáciu. Detailné podklady máp vo vysokom rozlíšení sú doplnené o prepracované databázy bodov záujmu s detailným popisom nielen pre navigáciu. Okrem podrobnejšieho zákresu oblastí pobrežia a prístavou (na mori), ponúka zvýšenú podrobnosť zákresu oblastí pobrežia na pevnine s databázou bodov záujmu (POI).
 • Praktické funkcie a výbava: Novinkou je môžnosť farebného škálovania mapy v závislosti od nastavení podľa hĺbky vody. Máte k dispozícií až 10 rôznych hĺbkových rozsahov pre zobrazenie oblastí s minimálnou/maximálnou resp. požadovanou hĺbkou. Mapy tiež obsahujú hĺbkové vrtevnice s rozostupom od 30cm pre detailný náhľad štuktúry dna pod vodnou hladinou.
 • Autonavigácia: Ediícia Bluechart G3 vision aj Bluechart G3 ponúka automatickú funkciu plánovanie pre výpočet trasy plavby po zadaní parametrov (max. ponor a pod.)

 • Dostupnosť: V prípade záujmu sú ďalšie regióny dostupné podľa požiadavky na objednávku. Kontrétny región podľa vašej požiadavky si môžete vybrať na odkaze >>> alebo si môžete zobraziť komplet ponuku námorných máp v katalógu produktov na uvedenom odkaze > > >. Prípadne pošlite Vašu požiadavku emailom alebo kontaktujte zodpovednú osobu telefonicky.

 • Aktualizácia: Pri zakúpení súčasnej verzie mapy BlueChart® na predprogramovanej karte microSD™ karte vám garantujeme jej bezplatnú aktualizáciu na nasledujúcu verziu danej mapy (regiónu)* Pre viac informácií a uplatnenie nároku na bezplatnú aktualizáciu mapa navštívte uvedený odkaz > > >.


  Bluechart g3 Vision Bluechart g3
  Garmin Mapy a navigácie áno áno
  Automatická navigácia áno áno
  Hĺbkové vrstvenie s rozsahom 30cm áno áno
  Tieňovaný reliéf dna (podľa hĺbky) áno áno
  3D Náhľad mapy - Mariner eye áno nie
  3D Náhľad mapy pod ladinou - Fish eye áno nie
  Satelitné snímky - prekrytie mapy áno nie
  Letecké snímky prístavov áno nie

Parametre

Parametre

Výrobca Garmin

Obsah balenia

Obsah balenia

Zvolený región na predinštalovanej (micro) SD karte.