Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

Garmin BlueChart G3 Vision - EU452S /Jadran-Sever/ SMALL

Nová edícia námorných máp od spoločnosti Garmin prínáša o.i. spojenie najlepších námorných máp na trhu. Bluechart G3 Vision je výsledkom spojenia mapových dát a iného obsahu spoločností Garmin & Navionics®.

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 239,00 € bez DPH: 199,17 €
s DPH: 239,00 € bez DPH: 199,17 €

Popis

Detaily

 • Bluechart G3 Vision: Bluechart G3 Vision edícia námorných/riečnych máp na prednahratých kartách štandardizovaného formátu (micro) SD, ktoré sú optimalizované pre modelové rady nových námorných zariadení zo série GPSmap a echoMAP. Edícia Bluechart G3 Vision ponúka oproti ediícií Bluechart G3 predovšetkým rozšírený obsah (satelitné a letecké snímky), pokročilé zobrazovanie mapy (Mariners & Fish Eye) a ďalšie podrobnosti. Nová edícia vnútozemských riečnych máp a vodných tokov pochádza z originálnych (oficiálnych) a súkromných (overených) zdrojov. Detailné námorné (riečne) mapy z edície Bluechart G3 Vision kombinujú používanie originálnych máp vo vektorovom (digitálnom) formáte, ktorý je optimalizovaný pre Garmin GPS zariadenia.
 • Hlavné prednosti: Vďaka rozšírenému obsahu Bluechart G3 Vision budete mať ideálny prehľad pri plavbe a vždy sa bezpečne dostanete do alebo z maríny (prístavu). Bluechart G3 Vision mapy poskytujú perspektívny pohľad nad mapou pri navigácií a spolu s rozšíreným obsahom ponúkajú prepracovaný produkt pre námornú (riečnu) navigáciu. Detailné podklady máp vo vysokom rozlíšení sú doplnené o prepracované databázy bodov záujmu s detailným popisom nielen pre navigáciu. Okrem podrobnejšieho zákresu oblastí pobrežia a prístavou (na mori), ponúka zvýšenú podrobnosť zákresu oblastí pobrežia na pevnine s databázou bodov záujmu (POI).
 • Praktické funkcie a výbava: Novinkou je môžnosť farebného škálovania mapy v závislosti od nastavení podľa hĺbky vody. Máte k dispozícií až 10 rôznych hĺbkových rozsahov pre zobrazenie oblastí s minimálnou/maximálnou resp. požadovanou hĺbkou. Mapy tiež obsahujú hĺbkové vrtevnice s rozostupom od 30cm pre detailný náhľad štuktúry dna pod vodnou hladinou.
 • Autonavigácia: Ediícia Bluechart G3 Vision aj Bluechart G3 ponúka automatickú funkciu plánovanie pre výpočet trasy plavby po zadaní parametrov (max. ponor a pod.)

 • Pokročilé zobrazenie mapy Mariner Eye & Fish Eye
  Iba edícia námorných máp Bluechart G3 ponúka unikátne zobrazenie a náhľad mapy v 3D pohľade pod vodnú hladinu s vykreslením morské dna (vrstevnice) a nad vodnou hladinou ako pri pohľade z plavidla.

 • Zobrazenie / prekrývanie satelitných snímkov
  Iba edícia námorných máp Bluechart G3 Vision obsahuje satelitné snímky vo vysokom rozlíšení ako doplnokovú vrstvu k naámorným mapám. Pri tomto zobrazení získate realistický náhľad aj na neznámu oblasť vašej platby.

 • Dostupnosť V prípade záujmu sú ďalšie regióny dostupné podľa požiadavky na objednávku. Kontrétny región podľa vašej požiadavky si môžete vybrať na odkaze >>> alebo si môžete zobraziť komplet ponuku námorných máp v katalógu produktov na uvedenom odkaze > > >. Prípadne pošlite Vašu požiadavku emailom alebo kontaktujte zodpovednú osobu telefonicky.

 • Doplnkové zobrazenie leteckých snímkov
  Iba edícia námorných máp Bluechart G3 Vision obsahuje databázu leteckých snímkov, ktoré prakticky poslúžia pri orientácií v marínach a prístavoch kde ste ešte nekotvili.

 • Aktualizácia: Pri zakúpení súčasnej verzie mapy BlueChart® na predprogramovanej karte microSD™ karte vám garantujeme jej bezplatnú aktualizáciu na nasledujúcu verziu danej mapy (regiónu)* Pre viac informácií a uplatnenie nároku na bezplatnú aktualizáciu mapa navštívte uvedený odkaz > > >.


  Bluechart g3 Vision Bluechart g3
  Garmin Mapy a navigácie áno áno
  Automatická navigácia áno áno
  Hĺbkové vrstvenie s rozsahom 30cm áno áno
  Tieňovaný reliéf dna (podľa hĺbky) áno áno
  3D Náhľad mapy - Mariner eye áno nie
  3D Náhľad mapy pod ladinou - Fish eye áno nie
  Satelitné snímky - prekrytie mapy áno nie
  Letecké snímky prístavov áno nie

Parametre

Parametre

Výrobca Garmin

Obsah balenia

Obsah balenia

Predinštalovaný región na (micro)SD karte.