Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

Výpredaj

Garmin Descent G1, Slate Gray

Hľadáte potápačský počítač, ktorý by dal využívať tiež ako bežné smart hodinky alebo všestranný športtester? Potápačské hodinky Grmin Descent G1 sú presne také. Ponúkajú kombináciu potápačských, športových, zdravotných a smart funkcií. Vďaka tomu a tiež vďaka kompaktnej veľkosti a nízkej hmotnosti sú vhodné pre každodenné nosenie.

Dostupnosť: Na sklade

Bežná cena: 539,00 €

Špeciálna cena s DPH: 515,00 € bez DPH: 429,17 €

Bežná cena: 539,00 €

Špeciálna cena s DPH: 515,00 € bez DPH: 429,17 €

Popis

Detaily

  • Podpora viacerých režimov ponoru, od technických až po voľné potápanie.
  • GPS prijímač na meranie športov a ukladanie miest ponoru.
  • Ukladanie, vyhodnotenie a zdieľanie ponorov v aplikácii Garmin Dive™1.
  • Záznam podrobných údajov o ponoroch a ostatných športových aktivitách.
  • Všestranné športové využitie vrátane behu, jazdy na bicykli, lyžovania, plávania...
  • Výdrž až 25 hod. (ponorenie), až 21 dní (inteligentné hodinky) a až 26 hod. (GPS záznam)

NAVRHNUTÉ DO EXTRÉMU:
Odolný potápačský počítač je vodotesný do hĺbky 100 metrov. Je vybavený zafírovým sklíčkom a spĺňa americký vojenský štandard MIL-STD-810.

OSOBITÝ DIZAJN:
Kompaktná veľkosť, vysoko kontrastný displej, odolné prevedenie a nekompromisná ponuka funkcií vás ohromí. Tieto hodinky sú rovnako dobre využiteľné pri ponore, ako aj pri športe, alebo pri celodennom nosení. Navyše sú veľmi ľahké a pohodlné a na ruke vyzerajú skvele.

REŽIMY PONORU:
K dispozícii je niekoľko režimov potápania, napríklad ponor s jednou zmesou alebo viacerými zmesami, režim s jednoduchým hĺbkomerom, klasický Apnea, Apnea Hunt a ponor s uzavretým okruhom.

PODPORA POZIČNÝCH SYSTÉMOV
Podpora viacerých satelitných systémov (GPS, GLONASS a Galileo) umožňuje príjem signálu v náročnejších podmienkach, než by bolo možné iba so systémom GPS. Môžete si tiež zaznamenať konkrétne miesto ponoru a vynorenia.

ZÁZNAMY O PONOROCH:
Využite možnosť ukladania, vyhodnotenia a zdieľania až 200 ponorov v mobilnej aplikácii Garmin Dive.

PRISPÔSOBENIE REŽIMOV:
Ku každému režimu ponoru si je možné pridať dodatočné obrazovky a zvoliť si dátové údaje, ktoré sú pre užívateľa pri vlasnom ponore najdôležitejšie.

KOMPATIBILNÝ S TECHNOLÓGIOU INREACH:
Spárujte hodinky s inReach satelitnými komunikátormi a využite možnosť zavolať pomoc v prípade ťažkostí odkiaľkoľvek.

POTÁPAČSKÝ KOMPAS:
Nechajte sa pod hladinou jednoducho navigovať vďaka vstavanému trojosému kompasu.

ŠPORTOVÉ VYUŽITIE:
K dispozícii sú všestranné športové funkcie a samostatné profily pre trailový beh, jazdu na bicykli, plávanie, lyžovanie, golf, turistiku a mnoho ďalších. Každý profil má možnosť individuálneho nastavenia.

VEK PODĽA KONDICIE:
Táto funkcia používa skutočný vek, týždenný súhrn intenzívneho pohybu a pokojový srdcový tep na odhadnutie, či je vaše telo mladšie alebo staršie, než koľko vám skutočne je. Môžete získať aj tipy, ako svoj vek podľa kondície znížiť.

REGENERAČNÝ ASISTENT:
Po každom tréningu vidíte, ako dlho treba regenerovať, než budete pripravení na ďalší náročný výkon. Táto funkcia zohľadňuje intenzitu tréningu aj ďalšie faktory, ako je stres, denná aktivita alebo spánok.

INFORMÁCIE O PRÍLIVE/ODLIEVE:
Získajte aktuálne informácie o časoch a výške blížiacich sa prílivov/odlivov, aby ste mohli naplánovať, kedy je najlepší čas vyraziť na more.

SURFLINE:
Sledujte podmienky ako príliv, výška vĺn, rýchlosť vetra pre päť najbližších miest vhodných na surfovanie. Dáta získate vďaka aplikácii Garmin Connect™ a prepojenie s telefónom.

STAV TRÉNINGU:
Funkcia automaticky vyhodnocuje nedávnu tréningovú históriu a ukazovatele výkonnosti. Výsledkom funkcie je správa, či trénujete efektívne, málo, alebo nadmerne.

ODPORÚČANÉ DENNÉ TRÉNINKY:
Tréningové tipy podľa úrovne vašej kondície a každodenné odporúčanie behu podľa aktuálnej tréningovej záťaže a stavu tréningu.

CELODENNÉ SLEDOVANIE DYCHU:
Hodinky sledujú a zaznamenávajú intenzitu dýchania v priebehu dňa, počas spánku, alebo pri vykonávaní dychových cvičení.

MONITORING SPÁNKU:
Meranie dĺžky a kvality spánku rozpoznáva fázy ľahkého a hlbokého spánku, spánku vo fáze REM a vplyv spánku na dobitie telesnej energie Body Battery. Súčasťou vyhodnotenia je aj stanovenie skóre spánku, alebo odporúčania pre jeho zlepšenie.

MINÚTY INTENZÍVNEJ AKTIVITY:
Sledujte, koľko minút intenzívnej aktivity týždenne absolvujete, kedy ich získate a počas akej aktivity. Môžete ich dokonca zobraziť ako dátové pole počas meraných športových aktivít.

FUNKCIA BODY BATTERY™:
Funkcia Body Battery sledujte vyváženie medzi záťažou a odpočinkom. Vo funkcii sa dá spoznať, ako dlho trvá zotavenie po tréningu alebo či ste mali dostatočne dlhý spánok.

SLEDOVANIE PITNÉHO REŽIMU:
Zaznamenávajte si denný príjem tekutín, aby ste nezanedbávali hydratáciu. Keď nastavíte automatický cieľ, hodinky poskytnú aj odhadovanú stratu potu a cieľ sa podľa toho automaticky upraví.

FUNKCIA PRE ŽENY:
Aplikáciu Garmin Connect™ môžete použiť na sledovanie menštruačného cyklu, alebo priebehu tehotenstva. Zaznamenávajte príznaky, získajte tipy na cvičenie a výživu a ďalšie výhody.

SLEDOVANIE TEPU NA ZÁPASTÍ:
Variabilita srdcového tepu a srdcový tep sú veličiny, ktoré dokáže merať optický snímač na zadnej strane hodiniek. Dáta sú merané a zaznamenávané v priebehu celého dňa i noci posúdiť napríklad aj zaťaženie organizmu5.

ŠPIČKOVÉ SPRACOVANIE:
Pri potápačských hodinkách oceníte kvalitné použité materiály a špičkové spracovanie. Odolné a vysoko pevné puzdro je doplnené zafírovým sklíčkom, praktickým silikónovým remienkom a skvele čitateľným čiernobielym displejom.

MÚDRE OZNÁMENIA:
Na hodinkách sa môžu zobraziť prijaté e-maily, textové správy a rôzne upozornenia. Stačí ich mať spárované s kompatibilným chytrým telefónom (Android aj iOS).

DLHÁ ŽIVOTNOSŤ BATÉRIÍ:
Hodinky ponúkajú skvelú výdrž batérie. Až 25 hodín ponoru, až 21 dní v režime chytrých hodiniek, alebo 26 hodín podrobného GPS záznamu.

BEZPEČNOSTNÉ FUNKCIE:
Pri spárovaní s telefónom môžu hodinky detekovať prípadnú nehodu a automaticky alebo manuálne informovať vami vybrané kontakty pomocou funkcie Automatická detekcia nehody5.

PLATBY GARMIN PAY™:
Podpora bezkontaktných platieb Garmin Pay umožňuje zadať do hodiniek odtlačok bežnej platobnej karty a bez karty a telefónu platiť na miestach s bezkontaktnými terminálmi pomocou hodiniek.

CONNECT IQ™ PLATFORMA:
Podpora aplikácií Connect IQ umožňuje do hodiniek dohrať dodatočné vzhľady hodiniek, dátové pole a doplnkové aplikácie z ponuky platformy Connect IQ.

Parametre

Parametre

Výrobca Garmin
Napájanie batéria
Typ batérie nabíjateľná lithium - ion
Akcelerometer Áno
Vodotesnosť Áno (10 ATM)
Plávanie na hladine Nie
Basemapa Nie
Možnosť dohrávania máp Nie
Záznam trás/ciest Áno
Správa trás/ciest Áno
TracBack® (cesta späť) Áno
Tras. počítač (rýchlosti, vzdialenosti a pod.) Áno
Garmin Connect™ kompatibilita Áno
Virtual Partner® (fiktívny súper) Áno
Auto Pause® (zastaví tréning podľa rýchlosti) Áno
Auto Lap® (začne okruh po určitej vzdialenosti) Áno
Auto Scroll (zobrazovanie stránok) Áno
Multi-sport (zmena športového módu) Áno
Pokročilé tréningy (tvorba vlastných tréningov) Áno
Jednoduché tréningy (čas, vzdialenosť, kalórie) Áno
Alarm na tempo/kadenciu počas aktivity Áno
Intervalový tréning Áno
Úprava vzhľadu obrazoviek Áno
Bluetooth® Áno
Elektronický kompas Áno
Elektronický kompas 3D Áno
Barometrický výškomer Áno
Fitness (užívateľský profil) Áno
Recreational (turistický užívateľský profil) Áno
Marine (námorný užívateľský profil) Áno
Lov/ryby kalendár Áno
Slnko a Mesiac informácie Áno
Tabuľky príliv/odliv Áno
Hodinkové funkcie (čas, dátum, budík) Áno
Výpočet plochy Áno
Kompatibilita s externými zariadeniami (ANT) Áno

Obsah balenia

Obsah balenia

  • Descent G1
  • Silikónový remienok QuickFit 22 - Slate Gray (remienok vhodný pre zápästie s obvodom 128 - 224 mm)
  • USB nabíjací/dátový kábel
  • Iná dokumentácia