Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

Garmin echoMAP™ Plus 62cv (sonda v balení)

Prepracovaná séria obľubených a dostupných kombo zariadení SONAR+GPS navigácia.

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 698,00 € bez DPH: 581,67 €
s DPH: 698,00 € bez DPH: 581,67 €

Popis

Detaily

Nový echoMAP™ Plus 62cv je vybavený kvalitným 6" palcovým WQVGA displejom s vysokým rozlíšením 400 x 800 bodov a nízkou spotrebou 12W. Výrobca ďalej vybavil zariadenie kvalitným procesorom pre rýchlu obsluhu a okamžité prekreslovanie sonarových a mapových detailov. Plná kompatibilita s NMEA 2000 protokolom vám umožuje pripojiť prístroje zo série echoMAP™ Plus k množstvu kompatibilných senzorov, prístrojov a doplnkových zariadení - a tak môžete sledovať všetky dôležité údaje ako je navigácia, stav paliva, motor a info o počasí na jednom dispeji.

Hlavné prednosti

Aktívny držiak- unikátna konštrukcia umožňuje zariadenie (displejová jednotka) odobrať zo stojanu bez potreby odpájania káblov. Tie ostávajú "zakotvené" v držiaku stojana na palube. echoMAP™ Plus 62cv spája kvalitný sonar a GPS navigátor (5Hz GPS/GLONASS) do jedného zariadenia. Medzi najpodstatnejšie vlastnosti prístroja môžeme zaradiť nový dizajn a kvalitný displej pre precízne zobrazovanie údajov, ale tiež vstavanú celosvetovú základnú mapu (zo satelitných snímkov). Zariadenie podporuje používanie námorných máp z edície BlueChart® g2/g2 vision.

Námorná navigácia

Edícia BlueChart® g2 / g2 vision prináša nový rozmer námornej navigácie so zobrazením v 3-D móde (nad i pod hladinou vody), plus užitočné Auto Navádzanie na detailných podkladoch vo vysokom rozlíšení a na leteckých záberoch prístavov, marín, námorných dráh, navigačných značení a iných bodov záujmu (POI).

CHIRP Sonar - vlastnosti a parametre

Dostupný výkon 500 W (RMS) so vstavaným CHIRP sonarom, ktorý podporuje nasledovné technológie - Traditional: 50/77/83/200 kHz a ClearVü: 260/455/800 kHz. Súčasťou balenia zariadenia je ultrazvuková sonda GT20-TM (Traditional 77/200; ClearVü CHIRP 455 kHz (435-475 kHz) & 800kHz).

Široké spektrum voliteľných typov sónd pre špecifické použitie

Garmin > > sonarové technológie < < < umožňujú rozšírenie dostupných parametrov sonaru prípadne okrem štandardnej montáže (na zrkadlo) môžete zvoliť sondu s vnútrotrupovou resp. ceztrupovou montážou. Stačí si dodatočné vybrať vhodnú sondu z našej širokej ponuka podľa požiadavky. Prehľad dostupných nájdete v katalógu na odkaze > > > > > > >

Vyhotovenie a ovládanie sonaru

echoMAP™ Plus 42cv má pogumovaný povrch a je kompletne vodotesný, aby odolal poveternostným vplyvom. Kompaktné prevedenie zobrazovacej jednotky je doplnené o zjednodušené používateľské rozhranie pre jednoduchú obsluhu sonaru. Ovládanie je zabezpečené cez tlačidla a uľahčuje ho slovenské alebo české menu ovládania sonaru. Dokonalý pre použitie na akomkoľvek plavidle s obmedzeným priestorom. Kompatný dizajn prístroja a jednoduchá montáž vďaka štandardne prikladanému príslušenstvu. Zariadenie má integrovanú GPS anténu. Intuitívne ovládacie prvky a samotné ovládanie neboli nikdy jednoduchšie.

Garmin Quickdraw™ Community

Bezplatné rozšírenie funkčného softvéru na kompatibilných sonaroch s GPS a námorných navigátoroch Garmin. Funkcia Quickdraw Contours umožňuje jednoducho používaním sonaru “skenovať” dno a vytvárať podrobnú mapu reliéfu dna kdekoľvek. Vzniknuté HD mapy s hĺkovými vrstevnicami (cca s 30cm rozostupom) ostávajú uložené ako mapa a okamžite sú pripravené na zdielanie prostredníctvom služby - Garmin Quickdraw™ - viac informácií nájdete na uvednom odkaze > > > >

Podpora sieťovania cez NMEA 2000 & NMEA 01083

Podrobnosti k zapojeniu a budovaniu siete NMEA 2000 nájdete na odkaze > > > >

Wi-Fi - PW Novinkou vo výbave prémiových modelov z novej série echoMap Plus je vstavané Wi-Fi®. Toho rozhranie prakticky využijete po spárovaní sonaru Striker s kompatibilným smartfónom cez voľne dostupnú aplikáciu Active Captain.. Po pripojení smartfónu budete mať k dispozícií o.i. smartnotifikácie priamo na dispeji sonaru, prístup ku komunitným mapám Quickdraw, prístup k správe a synchronizácií užívateľských dát, prístup k aktualizáciam softvéru a iné.


Parametre

Parametre

Výrobca Garmin
Napájanie 10 - 28 V
Typ batérie externý zdroj (AKU 12V/7,2Ah)
Vodotesnosť Áno (IPX7)
Plávanie na hladine Nie
Dotyková obrazovka Nie
Qwerty alebo ABC klávesnica Nie
Výkon (RMS) 500 W (RMS), 2400W (peak to peak)
Kužeľ (uhol snímania) Trad: 45/15° Down: 2,5x53°@455kHz/1,6x29°@800kHz
Senzor teploty vody Áno
See-thru® technológia Áno
Zvukové alarmy/vibrácia Áno
Split-screen zoom (rozdelenie obrazovky) Áno
Ultrascroll™ (zobrazenie rýb pri vyššej rýchlosti) Áno
Whiteline (zobrazenie typu dna) Nie
Nastaviteľná hĺbková línia Áno
Teplota vody (časový a grafický priebeh) Áno
PC prepojenie NMEA 0183 + NMEA 2000

Obsah balenia

Obsah balenia

- echoMAP™ Plus 62cv
- otočno-výklopný držiak s montážnou sadou
- napájací kábel
- sonda GT20-TM (na zrkadlo) - CHIRP 77/200 kHz,  CHIRP ClearVü 455/800 kHz, 4-pin
- montážna príručka a dokumentácia