Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

Garmin echoMAP™ UHD 62cv (sonda v balení)

Garmin echoMAP™ UHD 62cv (sonda v balení) je najpredávanejšia sonarová zostava, s vysokokvalitným 6" palcovým WQVGA displejom.

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 739,00 € bez DPH: 615,83 €
s DPH: 739,00 € bez DPH: 615,83 €

Popis

Detaily

   Najpredávanejšia séria dostupných kombo zariadení (GPS navigácia + sonar) echoMAP™je teraz dostupná v novej konfigurácií s označením UHD. Model s označením echoMAP™ UHD 62cv je dodávaný s celkom novou sondou GT-24 UHD-TM o.i. so vstavanou CHIRP technológiou. echoMAP™ UHD 62cv je vybavený kvalitným 6" palcovým WQVGA displejom s vysokým rozlíšením 480 x 800 bodov a ovládaním cez smerové a iné tlačidlá. Výrobca ďalej vybavil zariadenie kvalitným procesorom pre rýchlu obsluhu a okamžité prekreslovanie sonarových a mapových detailov. Plná kompatibilita s NMEA 2000 protokolom vám umožuje pripojiť prístroje zo série echoMAP™ Plus resp. echoMAP™ Ultra alebo echoMAP™ UHD k množstvu kompatibilných senzorov, prístrojov a doplnkových zariadení - a tak môžete sledovať všetky dôležité údaje ako je navigácia, stav paliva, motor a info o počasí na jednom dispeji.

Hlavné prednosti
Aktívny držiak- unikátna konštrukcia umožňuje zariadenie (displejová jednotka) odobrať zo stojanu bez potreby odpájania káblov. Tie ostávajú "zakotvené" v držiaku stojana na palube. echoMAP™ UHD 62cv spája kvalitný sonar a GPS navigátor (5Hz GPS/GLONASS) do jedného zariadenia. Medzi najpodstatnejšie vlastnosti prístroja môžeme zaradiť nový dizajn a kvalitný displej pre precízne zobrazovanie údajov, ale tiež vstavanú celosvetovú základnú mapu (zo satelitných snímkov). Zariadenie podporuje používanie námorných máp z edície BlueChart® g3/g3 vision.

Námorná navigácia
Edícia BlueChart® g3 / g3 vision prináša nový rozmer námornej navigácie so zobrazením v 3-D móde (nad i pod hladinou vody), plus užitočné Auto Navádzanie na detailných podkladoch vo vysokom rozlíšení a na leteckých záberoch prístavov, marín, námorných dráh, navigačných značení a iných bodov záujmu (POI).

CHIRP Sonar - vlastnosti a parametre
- Dostupný výkon integrovaného sonaru: 500 W (RMS) / 4,000 W (peak to peak)
- DUAL-FREQUENCY (50/200 KHZ)
- DUAL-BEAM (77/200 KHZ)

Dostupné frekvenčné rozsahy sondy v balení (GT-24 UHD-TM):
- Traditional CHIRP High Wide (150-240 kHz);
- UHD ClearVü CHIRP 800 kHz (760-880 kHz)

Dostupné uhly snímania pri daných frekvenciách:
- CHIRP: 24°-16° @ 800 kHz
- ClearVü: 0.94°x 60° @ 800 kHz

Široké spektrum voliteľných typov sónd pre špecifické použitie
Garmin > > sonarové technológie < < < umožňujú rozšírenie dostupných parametrov sonaru prípadne okrem štandardnej montáže (na zrkadlo) môžete zvoliť sondu s vnútrotrupovou resp. ceztrupovou montážou. Stačí si dodatočné vybrať vhodnú sondu z našej širokej ponuka podľa požiadavky. Prehľad dostupných nájdete v katalógu na odkaze > > >

Vyhotovenie a ovládanie sonaru
echoMAP™ UHD 62cv má pogumovaný povrch a je kompletne vodotesný, aby odolal poveternostným vplyvom. Kompaktné prevedenie zobrazovacej jednotky je doplnené o zjednodušené používateľské rozhranie pre jednoduchú obsluhu sonaru. Ovládanie je zabezpečené prostredníctvom smerových a ďalších tlačidiel a uľahčuje ho slovenské alebo české menu ovládania sonaru. Kompatný dizajn prístroja a jednoduchá montáž vďaka štandardne prikladanému príslušenstvu. Zariadenie má integrovanú GPS anténu. Intuitívne ovládacie prvky a samotné ovládanie neboli nikdy jednoduchšie.

Garmin Quickdraw™ Community
Bezplatné rozšírenie funkčného softvéru na kompatibilných sonaroch s GPS a námorných navigátoroch Garmin. Funkcia Quickdraw Contours umožňuje jednoducho používaním sonaru “skenovať” dno a vytvárať podrobnú mapu reliéfu dna kdekoľvek. Vzniknuté HD mapy s hĺkovými vrstevnicami (cca s 30cm rozostupom) ostávajú uložené ako mapa a okamžite sú pripravené na zdielanie prostredníctvom služby - Garmin Quickdraw™ - viac informácií nájdete na uvednom odkaze > > >

Podpora sieťovania cez NMEA 2000 & NMEA 01083
Podrobnosti k zapojeniu a budovaniu siete NMEA 2000 nájdete na odkaze > > >

Parametre

Parametre

Výrobca Garmin
Napájanie 10 - 28 V
Typ batérie externý zdroj (AKU 12V/7,2Ah)
Vodotesnosť Áno (IPX7)
Plávanie na hladine Nie
Dotyková obrazovka Áno (asistovaná tlačidlami)
Qwerty alebo ABC klávesnica Nie
Výkon (RMS) 500 W (RMS), 4000W (peak to peak)
Kužeľ (uhol snímania) Trad: 45/15° Down: 2,5x53°@455kHz/1,6x29°@800kHz
Senzor teploty vody Áno
See-thru® technológia Áno
Zvukové alarmy/vibrácia Áno/Nie
Split-screen zoom (rozdelenie obrazovky) Áno
Ultrascroll™ (zobrazenie rýb pri vyššej rýchlosti) Áno
Whiteline (zobrazenie typu dna) Nie
Nastaviteľná hĺbková línia Áno
Teplota vody (časový a grafický priebeh) Áno
PC prepojenie NMEA 0183 + NMEA 2000

Obsah balenia

Obsah balenia

  • echoMAP™ UHD 62cv
  • sonda s montážnou sadou na zrkadlo GT24UHD-TM (9m kábel s možnosťou predĺženia)
  • aktívny otočno-výklopný držiak s montážnou sadou
  • napájací kábel
  • šablóna s držiakom pre vstavanú montáž (Flush)
  • ochranný kryt displeja
  • montážna príručka a dokumentácia