Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

Garmin Elektronický výcvikový obojok Delta Sport XC

Elektronický výcvikový obojok Delta Sport XC je výcvikový systém s ktorým môžete cvičiť až 3 psov naraz.


Vďaka ergonomickému tvaru sa pohodlne ovláda aj jednou rukou. 3 predné tlačidlá ovládajú psa pomocou tónu, vibrácie alebo elektronických impulzov.

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 222,00 € bez DPH: 185,00 €
s DPH: 222,00 € bez DPH: 185,00 €

Popis

Detaily

Elektronický výcvikový obojok Delta Sport XC s funkciou BarkLimiter™
Delta Sport XC je výcvikový systém s technológiou Tri- Tronics ®.

Zariadenie je ergonomicky navrhnuté tak, aby ste jeho obsluhu zvládli jednou rukou. Súčasne môžete cvičiť až 3 psov.
3 "akčné" tlačidlá slúžia na výber spôsobu korekcie - tón, vibrácia alebo elektronické impulzy ( 36 stupňov), bočné tlačidlá a ľahko čitateľný LCD displej umožňujú rýchle prepínanie medzi výcvikovými funkciami a psami vo výcviku. Je možné nastaviť až 5 výcvikových režimov. Vymeniteľné kontaktné snímače zaručia, že výcvik bude efektívny pre akékoľvek plemeno psa.

astro

Pes - Detekcia štekania Obojok identifikuje štekanie prostredníctvom vibrácií na krku psa, čím sa eliminuje nesprávna korekcia, ku ktorej často dochádza pri väčšom počte psov. Okrem toho BarkLimiter™ rozlišuje medzi obsedantným neželaným štekaním a ochranou domova a majetku majiteľa psa a signalizáciou zranenia bez spustenia korekcie.
Pes - vycvik troch psov Vďaka novej technológii Delta Sport XC umožňuje výcvik až 3 psov naraz. Vďaka prehľadnému LCD displeju prepínate medzi jednotlivými psami vo výcviku a pre každého si môžete nastaviť výcvikový režim, intenzitu impulzov... máte na výber z 3 možností nastavenia korekcie. Zariadenie je použiteľné na všetky typy srsti a pre všetky plemená psov.
Pes - Korekcia štekania Odnaučte svojho psa štekať bez zjavnej príčiny len preto, aby na seba priťahoval pozornosť okolia. Vďaka dvom integrovaným oceľovým mikro elektro-mechanickým snímačom je zariadenie vhodné pre všetky typy srsti a plemená psov.
Pes - Výcvikový režim - elektronický impulz kontinuálny Každý pes má určitý stav mysle, kedy nereaguje takmer na žiadny povel. Stáva sa to často na poľovačke alebo pri temperamentných plemenách psov, kedy je naozaj potrebné použiť aj hrubú silu, aby sa pes dostal z "amoku" a začal vnímať vaše povely. Práve na to je určený kontinuálny impulz - pes je vystavený elektronickému impulzu počas celej doby stlačenia tlačidla maximálne po dobu 8 sekúnd.
Pes - Výcvikový režim - elektronický impulz okamžitý Okamžitý krátky elektronický impulz má psa vyrušiť, upozorniť, potrestať v prípade neželanej činnosti. Je to pre psa nepríjemný, v žiadnom prípade však nie neznesiteľný, zážitok, ktorý si spojí s vykonávanou činnosťou a po krátkom čase zistí, že ak sa bude správať tak, ako mu prikážete, žiadny impulz nedostane a výcvik je úspešný.
Pes - Výcvikový režim - vibrácia Ak chcete svojho psa len upozorniť, aby prestal s nejakou činnosťou, je možné zvoliť výcvikový režim formou vibrácie. Psa vyruší a okamžite odpúta jeho pozornosť od neželanej činnosti.
Pes - Výcvikový režim - tón Zvukový podnet je tiež jednou z foriem, ako upozorniť psa na nevhodné správanie. Podobne ako vibračný režim, aj tón vyruší psa a tak odpúta jeho pozornosť od nevhodnej činnosti.
Pes - Dosah 800 m Každý, kto cvičí svojho psa vie, že trest má ten správny efekt, keď je vykonaný v momente nevhodného správania sa psa. V prírode to však nie je možné, pokiaľ nemáte nadprirodzené schopnosti. Delta Sport XC sa stane vaším čarovným prútikom, keďže má dosah až 1200 m v závislosti od podmienok prostredia. Okamžitá korekcia nevhodného správania je najrýchlejší a najefektívnejší spôsob, ako dosiahnuť želaný výsledok pri výcviku vášho štvornohého zverenca.
Vodotesnost IPX7 Výcvik môže prebiehať aj v nepriaznivom počasí. Dážď, sneh, blato už nie sú nijakou prekážkou, nakoľko zariadenie je vodotesné - odolné voči namočeniu, postriekaniu vodou.
Dobíjateľná batéria Napájanie je zabezpečené rýchlo nabíjateľnou lítium - iónovou batériou.

Parametre

Parametre

Výrobca Garmin
Rozmery balenia, ŠxVxH 14 x 8,9 x 17,8 cm
Rozmery zariadenia, ŠxVxH 5,3 x 13,7 x 2,8 cm
Napájanie nabíjateľná lithium-ion
Typ batérie vymeniteľná nabíjateľná lithium - ion
Vodotesnosť Áno (IPX7)
Plávanie na hladine Nie

Obsah balenia

Obsah balenia

 -  Delta Sport XC ovládač,
 -  Delta Sport XC obojok s funkciou BarkLimiter™,
 -  čierny remienok obojka,
 -  set vymeniteľných kontaktných snímačov s kľúčom,
 -  nabíjací clip,
 -  šnúrka na krk,
 -  USB kábel,
 -  AC adaptér USB,
 -  Manuál