Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

Výpredaj

Garmin elektronický výcvikový systém PRO 70

Garmin elektronický výcvikový systém Pro 70. S týmto elektronickým výcvikovým obojkom už nemusíte spustiť oči zo svojho psa. Jednoduché a rýchle ovládanie, dosah až 1,5 km, 6 stupňov okamžitej korekcie, nastavenie tónu a LED osvetlenie na obojku, ktoré zapnete jednoducho na ovládači, ak sa zhoršia svetelné podmienky, aby ste videli, kde sa pes nachádza, to je ideálny výcvikový partner. Súčasne môže prebiehať výcvik až 6 psov (po zakúpení ďalších obojkov). Naviac ponúka tiež integrovanú funkciu BarkLimiter™.

Dostupnosť: Na sklade

Bežná cena: 294,00 €

Špeciálna cena s DPH: 284,00 € bez DPH: 236,67 €

Bežná cena: 294,00 €

Špeciálna cena s DPH: 284,00 € bez DPH: 236,67 €

Popis

Detaily

   S týmto elektronickým výcvikovým obojkom už nemusíte spustiť oči zo svojho psa. Jednoduché a rýchle ovládanie, dosah až 1,5 km, 6 stupňov okamžitej korekcie, nastavenie tónu a LED osvetlenie na obojku, ktoré zapnete jednoducho na ovládači, ak sa zhoršia svetelné podmienky, aby ste videli, kde sa pes nachádza, to je ideálny výcvikový partner. Súčasne môže prebiehať výcvik až 6 psov (po zakúpení ďalších obojkov). Naviac ponúka tiež integrovanú funkciu BarkLimiter™.

PRO 70

 

Pes - Korekcia štekania Odnaučte svojho psa štekať bez zjavnej príčiny len preto, aby na seba priťahoval pozornosť okolia. Vďaka dvom integrovaným oceľovým mikro elektro-mechanickým snímačom je zariadenie vhodné pre všetky typy srsti a plemená psov.
Pes - Výcvikový režim - elektronický impulz kontinuálny Každý pes má určitý stav mysle, kedy nereaguje takmer na žiadny povel. Stáva sa to často na poľovačke alebo pri temperamentných plemenách psov, kedy je naozaj potrebné použiť aj hrubú silu, aby sa pes dostal z "amoku" a začal vnímať vaše povely. Práve na to je určený kontinuálny impulz - pes je vystavený elektronickému impulzu počas celej doby stlačenia tlačidla maximálne po dobu 8 sekúnd.
Pes - Výcvikový režim - tón Zvukový podnet je tiež jednou z foriem, ako upozorniť psa na nevhodné správanie. Podobne ako vibračný režim, aj tón vyruší psa a tak odpúta jeho pozornosť od nevhodnej činnosti.
Vodotesnost IPX7 Výcvik môže prebiehať aj v nepriaznivom počasí. Dážď, sneh, blato už nie sú nijakou prekážkou, nakoľko zariadenie je vodotesné - odolné voči namočeniu, postriekaniu vodou.
Dobíjateľná batéria Napájanie je zabezpečené nabíjateľnou lítium - iónovou batériou s výdržou až 80 hodín ovládač a 60 hodín obojok.

Parametre

Parametre

Výrobca Garmin
Rozmery balenia, ŠxVxH 13,75 x 22,25 x 8,5 cm
Hmotnosť zariadenia 221 g ovládač, 98 g obojok
Napájanie Batéria
Typ batérie vymeniteľná nabíjateľná lithium - ion
Vodotesnosť Áno (IPX7)
Plávanie na hladine Nie

Obsah balenia

Obsah balenia

   PRO 70 ovládač
   PT 10 obojok
   Čierny remienok obojka, šírka 1,9 cm
   AC adaptér
   Prepojovací kábel
   Nabíjací klip
   Set kontaktných snímačov s kľúčom
   Manuál