Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

Garmin eTrex 22x EU

   eTrex 22x je univerzálny navigátor s výbavou nielen pre turistiku a spoznávanie terénu.

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 214,00 € bez DPH: 178,33 €
s DPH: 214,00 € bez DPH: 178,33 €

Popis

Detaily

eTrex 22x je nový univerzálny navigátor s výbavou nielen pre turistiku a spoznávanie terénu. Vďaka predinštalovanej mape celej Európy s podporou automatického výpočtu optimálnej trasy sa výborne hodí pre pešiu ale aj cyklo-turistiku v rámci celej EU. Tiež ponúka praktické funkcie a výbavu napr. pre označovanie bodov v teréne, výpočet obsahu výmery, pri výbere vhodných časov lov a rybolov alebo jednoducho určíte čas západu resp. východu slnka mnoho iného.

Dostupný profil pre námornú navigáciu premení eTrex 22x na jednoduchý navigátor s podporou voliteľných máp pre navigáciu na vode > > > Bluechart g3. Pre cestnú alebo off-road (hiking) navigáciu podporuje použitie voliteľných máp z edície City Navigator & TOPO. Aby bola navigácia v neznámom teréne ešte prehladnejšia, eTrex 22x podporuje používanie (voliteľných) máp zo satelitných záberov > > > Birdseye. eTrex 22x bude vaším verným spoločníkom na cestách, či už sa budete v prírode pohybovať po svojich, na bicykli, ATV, autom alebo napr. na člne.

Vodotesnosť IPX7 Použitie môže prebiehať aj v nepriaznivom počasí. Dážď, sneh, blato už nie sú nijakou prekážkou, nakoľko zariadenie je vodotesné - odolné voči namočeniu, postriekaniu vodou.
Ovládanie v rukaviciach new Pohodlné a funkčné ovládanie hodiniek aj v rukaviciach. Garmin zachoval tradičné používateľské rozhranie pomocou viac-smerového "joysticku", ktorý je doplnený o tlačidlá po obvode.
Vymeniteľná batéria Napájanie je zabezpečené dvoma batériami typu AA (nie sú súčasťou balenia), ktoré môžte v prípade potreby jednoducho a rýchlo vymeniť. Výdrž batérií v závislosti od používania je do 25 hodín.
citlivé GPS Integrovaný prijímač s podporou simultánneho príjmu signálu zo systémov GPS+GLONASS (s možnosťou nastavenia). Vďaka tomu budete mať vždy spoľahlivé a presné informácie o vzdialenosti a tempe aj v náročnejších podmienkach (v lese, údoliach, pri budovách a pod.).
SK menu Na slovenský trh je zariadenie dodávané s plnou podporou - ovládanie v slovenčine, užívateľská príručka v slovenskom jazyku.
Prepojenie s PC navigácia Zariadenie ľahko pripojíte k svojmu PC/Mac cez USB kábel. Pre používateľov turistických GPS je určená bezplatná aplikácia >>>BASECAMP<<< , kde si môžete jednoducho plánovať cesty (výlety), analyzovať a spravovať zaznamenané trasy a body, prípadne spravovať body záujmu POI a mnoho iného.
Trasový počítač eTrex 22x umožňuje označovať trasové body, navigáciu na štart alebo zvolenú pozíciu, prípadne vytvárať a archivovať vlastné zemepisné body.
Mapová navigácia eTrex 22x je dodávaný s predinštalovanou turistickou mapou Európy TopoActive Europe . TopoActive Europe je digitálna (vektorová) mapa Európy s pokrytím 47 štátov a vychádza zo zdrojov v mierke 1:100 000, obsahuje dáta digitálneho modelu terénu (DMT). Pokrytie zahŕňa o.i. cestnú sieť s uličnou podrobnosťou s podporou pre automatický výpočet optimálnej trasy (autorouting), na cestách aj chodníkoch. Skvele poslúži na základnú aj dôkladnejšiu orientáciu v mestách, ale i v teréne prevažne vo všetkých štátoch Európy. * úroveň pokrytia jednotlivých krajín sa môže líšiť.

Parametre

Parametre

Výrobca Garmin
Uhlopriečka displeja Nezadané
Aktualizácia máp Bez aktualizácii
Typ displeja TFT, 65 000 farieb
Typ batérie 2x AA (nie sú v balení)
Vodotesnosť Áno (IPX7)
Plávanie na hladine Nie
Vysoko-citlivý prijímač Áno
Podpora externej antény Nie
Basemapa Áno
Predinštalované mapy Garmin TopoActive* Európa
Možnosť dohrávania máp Áno
Používanie pamäťových kariet microSD / podpora SDHC max. 16GB
Záznam trás/ciest Áno
Správa trás/ciest Áno
Tras. počítač (rýchlosti, vzdialenosti a pod.) Áno
Snímač srdcovej frekvencie Nie
Snímač rýchlosti/kadencie Nie
Krokomer - Foot Pod Nie
Garmin Connect™ kompatibilita Áno
Multi-sport (zmena športového módu) Áno
Hlasová navigácia Nie
3D zobrazenie budov Nie
3D zobrazenie terénu Áno
Zobrazenie DMT (digitálny model terénu) Áno
Možnosť doplniť body záujmu POI Áno
Multi-mód (jazda, túra, bicykel, loď) Áno
Dotyková obrazovka Nie
Qwerty alebo ABC klávesnica Nie
Elektronický kompas Nie
Elektronický kompas 3D Áno
Barometrický výškomer Nie
Automobil (užívateľský profil) Áno
Fitness (užívateľský profil) Nie
Geocaching (užívateľský profil) Áno
Recreational (turistický užívateľský profil) Áno
Marine (námorný užívateľský profil) Áno
Outdoor GPS hry Nie
Hry a zábava Nie
Lov/ryby kalendár Áno
Slnko a Mesiac informácie Áno
Tabuľky príliv/odliv Áno
Výpočet plochy Áno
Kompatibilita s externými zariadeniami (ANT) Nie
Bluechart® g2 námorné mapy Áno
PC prepojenie USB

Obsah balenia

Obsah balenia

  • eTrex 22x
  • predinštalovaná TopoActive Europe
  • USB kábel
  • použivateľská príručka v slovenčine

Možno Vás budú zaujímať aj nasledovné produkty