Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

Garmin fenix 7 Sapphire Solar, Mineral Blue Titanium, Whitestone Band

Chytré hodinky Garmin fēnix 7 kombinujú tie najlepšie funkcie našich športových a outdoorových produktov v spojení so špičkovým dizajnom, výdržou a odolnosťou. Vďaka tejto kombinácii nachádzajú hodinky svoje využitie v náročných podmienkach, ale aj pri bežnom, každodennom nosení. Unikátne sklíčko hodiniek Power Sapphire™ umožňuje dobíjať akumulátor hodiniek zo slnečných lúčov a poskytuje tak predĺženú výdrž akumulátora.


Doprava zdarma! Po vytvorení objednávky na tento typ tovaru, Vám bude doprava odpočitaná z výslednej faktúry a nebude Vám účtovaná!


 

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 804,00 € bez DPH: 670,00 €
s DPH: 804,00 € bez DPH: 670,00 €

Popis

Detaily

 • Predĺžená výdrž batérie vďaka hybridnému solárnemu dobíjaniu.
 • Celodenné meranie srdcového tepu a okysličenie krvi.
 • Funkcia PacePro™ pre plánovanie tempa na členitých trasách.
 • Prednahrané topografické mapy s aktualizáciou pomocou Wi-Fi®.
 • Prehrávač hudby s podporou streamovacích hudobných služieb.
 • Veľmi dobrá výdrž až 22 dní v režime šikovných hodiniek.


VYSOKÁ ODOLNOSŤ
Robustná, športová konštrukcia s vysokou odolnosťou s veľkým 1,3″ displejom so solárnym dobíjaním a 47 mm telom. Hodinky spĺňajú americké vojenské normy odolnosti proti teplotám, nárazom a vodeodolnosti.

PLNOHODNOTNÉ DUÁLNE OVLÁDANIE
Úplne nový koncept ovládania prináša plnohodnotné duálne ovládanie tlačidlami aj dotykovým displejom a spája výhody oboch možností. Rýchla aktivácia, alebo vypnutie dotykového displeja, alebo možnosť zamknutia tlačidiel je samozrejmosťou.

PRÉMIOVÉ MATERIÁLY A SPRACOVANIE
Rad hodiniek fénix sa tradične vyznačuje vysokou kvalitou použitých materiálov a ich špičkovým spracovaním. Hodinky je možné používať v náročnom prostredí, ale aj v bežnom živote. Model je doplnený o lunetu z titánu alebo DLC.

VŠESTRANNÉ ŠPORTOVÉ VYUŽITIE
K dispozícii sú prednahrané profily aktivít pre beh, jazdu na bicykli, plávanie, lyžovanie, golf, turistiku, veslovanie, lezenie na stene a ďalšie. Každý šport využíva svoj športový profil so samostatným nastavením obrazoviek, funkcií a režimu spotreby.

LYŽOVANIE A SKIALPINIZMUS
Podrobné meranie a vyhodnotenie bežeckého i zjazdového lyžovania a dokonca aj skialpinizmu, alebo chôdze na snežniciach. Automatické vypínanie stopiek na lanovke, štatistiky nastupovaných a naklesaných metrov a oveľa, oveľa viac.

DYNAMIKA BEŽECKÉHO LYŽOVANIA
V spojení s hrudným snímačom srdcového tepu HRM-Pro™ (predáva sa samostatne) prinášame možnosť merania dynamiky bežeckého lyžovania. Dynamika poskytuje podrobnejšiu analýzu bežeckého štýlu a tréningu.

SURFOVANIE NA VLNÁCH
Pre priaznivcov surfovania na vlnách máme k dispozícii športový profil, ktorý meria nielen počet zjazdov, ale aj dĺžku a rýchlosť surfovania na každej jednotlivej vlne. Kompatibilita s aplikáciou Surfline Sessions™ a kamerou Surfline®4 s ďalšími možnosťami.

JAZDA NA HORSKOM BICYKLI
Zaujímajú vás podrobnosti o jazde na MTB bicykli? Hodinky zmerajú obtiažnosť (Grit™) a plynulosť (Flow™) jazdy, zmerajú počet skokov, ich dĺžku, dobu trvania a rad ďalších štatistík, ktoré vám pomôžu sa zlepšiť.

KONDIČNÝ TRÉNING
Profil aktivity sleduje intervalové tréningy s vysokou intenzitou, vrátane AMRAP, EMOM, Tabata a vlastného tréningu. Nastavte počet sérií, intervaly pre cvičenie/odpočinok a ďalšie možnosti.

DENNÉ ODPORÚČANIE TRÉNINGKOV
Tréningové odporúčania podľa úrovne vašej kondície a každodenné odporúčania behu a jázd podľa aktuálnej tréningovej záťaže a stavu tréningu.

FUNKCIA RACE PREDICTOR
Táto funkcia vám na základe histórie behov a celkovej kondície poskytne odhad, aké by mohlo byť vaše tempo pre vzdialenosť, ktorú chcete ubehnúť. Dáta o trendoch vám ukážu vplyv tréningu v priebehu času.

FUNKCIA PACEPRO™
Jedinečná funkcia PacePro umožňuje vytvoriť plán bežeckého tempa s ohľadom na výškový profil trasy. Plán tempa je skvelá pomôcka, ktorá pomáha dosiahnuť plánovaný cieľový čas.

FUNKCIA CLIMBPRO
Funkcia ClimbPro poskytuje podrobné informácie a štatistiky o výškovom profile naplánovanej trasy. Funkcia rozdelí trasu na jednotlivé stúpania a pri každom z nich poskytne v reálnom čase podrobné informácie, vrátane zvyšných metrov do vrcholu kopca.

METRIKY VÝKONU
Sledujte pokročilé metriky tréningu, ako je napríklad dynamika behu, VO2 Max, stav aklimatizácie podľa teploty a nadmorskej výšky, regeneračný asistent, tréningový efekt, vyhodnotenie týždennej a mesačnej tréningovej záťaže a ďalšie.

FUNKCIA REAL-TIME STAMINA
Údaje z funkcie Real-time Stamina vám umožnia sledovať a regulovať námahu počas výkonu a pomôžu predísť preťaženiu na začiatku behu alebo jazdy na bicykli.

REGENERAČNÝ ASISTENT
Po každom tréningu vidíte, ako dlho treba regenerovať, než budete pripravení na ďalší náročný výkon. Táto funkcia zohľadňuje intenzitu tréningu aj ďalšie faktory, ako je stres, denná aktivita alebo spánok.

Parametre

Parametre

Výrobca Garmin
Napájanie Batéria
Typ batérie nabíjateľná lithium - ion
Akcelerometer Áno
Vodotesnosť Áno (10 ATM)
Plávanie na hladine Nie
Vysoko-citlivý prijímač Áno
WiFi Áno
Basemapa Nie
Predinštalované mapy TopoActive Europe + SkiView™ mapy lyžiarskych stredísk + golfové ihriská
Možnosť dohrávania máp Áno
Používanie pamäťových kariet Nie
Záznam trás/ciest Áno
Správa trás/ciest Áno
TracBack® (cesta späť) Áno
Tras. počítač (rýchlosti, vzdialenosti a pod.) Áno
Garmin Connect™ kompatibilita Áno
Virtual Partner® (fiktívny súper) Áno
Auto Pause® (zastaví tréning podľa rýchlosti) Áno
Auto Lap® (začne okruh po určitej vzdialenosti) Áno
Auto Scroll (zobrazovanie stránok) Áno
Multi-sport (zmena športového módu) Áno
Pokročilé tréningy (tvorba vlastných tréningov) Áno
Jednoduché tréningy (čas, vzdialenosť, kalórie) Áno
Alarm na tempo/kadenciu počas aktivity Áno
Intervalový tréning Áno
Úprava vzhľadu obrazoviek Áno
Možnosť doplniť body záujmu POI Nie
Bluetooth® Áno
Multi-mód (jazda, túra, bicykel, loď) Nie
Dotyková obrazovka Áno
Elektronický kompas Áno
Elektronický kompas 3D Áno
Barometrický výškomer Áno
Lov/ryby kalendár Áno
Slnko a Mesiac informácie Áno
Tabuľky príliv/odliv Áno
Výpočet plochy Áno
Kompatibilita s externými zariadeniami (ANT) Áno
PC prepojenie USB/Bluetooth/ANT+/Wi-Fi
MP3 prehrávač Áno

Obsah balenia

Obsah balenia

 • fénix 7, Sapphire Solar, Mineral Blue Titanium
 • silikónový remienok QuickFit 22 - Black (remienok vhodný pre zápästie s obvodom 125 - 208 mm)
 • USB nabíjací kábel
 • príručka používateľa
 • iná dokumentácia