Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

Garmin Forerunner 255S Music, Whitestone
Dajte svojmu behu rytmus. Získajte odporúčania pre tréning a regeneráciu, ktoré potrebujete na behanie na vyššej úrovni a k tomu hudbu, ktorá vás bude motivovať.

 

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 379,00 € bez DPH: 315,83 €
s DPH: 379,00 € bez DPH: 315,83 €

Popis

Detaily

  • Získajte prehľad o spánku, stave VST a tréningu pre daný deň v rannej správe
  • Výdrž batérie až 14 dní v režime chytrých hodiniek a až 30 hodín v režime GPS
  • Všestranné športové využitie. Viac ako 30 športových profilov, vrátane triatlonu
  • Automatické plánovanie tréningov s ohľadom na termín a povahu blížiaceho sa závodu
  • Nová generácia snímačov srdcového tepu s presnejším meraním a vyhodnotením
  • Bezkontaktné platby Garmin Pay™ s podporou vo väčšine slovenských bánk a prehrávačom hudby ako bonus

PRIPRAVENÉ NA DLHÝ BEH
Vďaka výdrži batérie až 14 dní v režime chytrých hodiniek a až 30 hodín v režime GPS, máte v ruke nástroj nielen na záznam dlhej športovej aktivity, ale aj na priebežné meranie a vyhodnotenie širokej škály zdravotných dát, vrátane dĺžky a kvality spánku.

ĽAHKÉ AKO PIERKO
Hodinky Forerunner® 255 Music, patria k najľahším bežeckým hodinkám na trhu. S hmotnosťou 49g skoro zabudnete, že máte hodinky na zápästí a to ako v priebehu športovania, tak aj počas spánku.

ODOLNÉ MATERIÁLY
Hodinky majú tradičné ovládanie pomocou tlačidiel, ktoré oceníte najmä pri športe a nepriazni počasia, kedy je tlačidlové ovládanie istejšie. Pohodlný silikónový remienok odoláva nielen vode, ale aj potu. Hodinky sú navyše kryté odolným sklíčkom Corning ® Gorilla ® Glass 3.

RANNÁ SPRÁVA
Získajte prehľad o svojom spánku hneď po prebudení - spoločne so stavom variability srdcového tepu (VST) a predpovedi počasia. Správu si môžete prispôsobiť, aby obsahovala informácie, ktoré vás zaujímajú.

ANALÝZA VST
Získajte lepšiu predstavu o zdraví, regenerácii a tréningovom výkone na základe dát variability srdcového tepu (VST). Na analýzu VST využívame technológiu vyvinutú tímom Firstbeat Analytics™.

VŠESTRANNÉ ŠPORTOVÉ VYUŽITIE
Využite viac ako 30 integrovaných športových profilov, vrátane profilov pre triatlon a plávanie v otvorenej vode. V závode alebo pri tréningu rôznych disciplín môžete navyše v rámci jednej športovej aktivity jednoducho zmeniť športovú disciplínu.

RACE WIDGET
Nástroj Race Widget vám na základe znalosti termínu a povahy závodu automaticky pripraví individuálny tréningový plán, smerujúci k naplánovanému závodu. Tréning bude pripravený deň po dni a to aj vrátane celkového vysvetlenia jednotlivých fáz prípravy.

ODPORÚČANÉ DENNÉ TRÉNINKY
Zobrazte celý týždeň odporúčaných denných tréningov, ktoré sa prispôsobia po každom behu, aby zodpovedali vášmu výkonu a regenerácii a nadchádzajúcim závodom v kalendári aplikácie Garmin Connect™ v telefóne.

GARMIN COACH
Bezplatné adaptívne tréningové plány zahŕňajú programy pre 5 km, 10 km behy a polmaratón. Plány ponúkajú pokyny profesionálnych trénerov, ktoré sa prispôsobia vašim časovým možnostiam, vašim pokrokom a cieľom.

BEŽECKÝ VÝKON
Ak používate príslušenstvo Running Dynamics Pod alebo snímač HRM-Pro™, máte k dispozícii nástroje umožňujúce merať bežecký výkon. Na základe bežeckého výkonu je možné postaviť stratégiu efektívnejšieho tréningu.

DOBA REGENERÁCIE
Zistite, ako dlho potrebujete regenerovať pred ďalším intenzívnym tréningom. Dáta používajú na odhad vyhodnotenia posledného tréningu, dáta o zaťažení organizmu, meraní dĺžky a kvality spánku a súhrn denných aktivít mimo tréningu.

FUNKCIA PACEPRO™
Táto funkcia vám pomôže naplánovať stratégiu pre budúci závod a navrhne tempo na základe GPS pre vybranú trasu, alebo vzdialenosť. Svoje úsilie tak môžete prispôsobiť napríklad výškovému profilu trasy.

STAV TRÉNINGU
Vďaka novým ukazovateľom, ako je stav VST, nedávna tréningová história a výkonnosť, získate lepší prehľad o celkovom úsilí - a či trénujete efektívne, na maximum, alebo nadmerne.

KRÁTKODOBÁ ZÁŤAŽ
Zobrazte históriu tréningu a porovnajte intenzitu nedávnych tréningov s optimálnym rozsahom na zlepšenie vašej fyzickej kondície.

TRÉNINGOVÝ EFEKT
Zistite, ako váš tréning ovplyvnil výdrž, rýchlosť a výkon vďaka funkcii vyodnotenia aeróbneho a anaeróbneho tréningového efektu. Vďaka hodnoteniu môžete získať lepšiu predstavu o prínose tréningu pre vaše športové ciele.

ZHODNOTENIE VÝKONU
Na začiatku bežeckého tréningu, alebo závodu hodinky analyzujú tempo a srdcový tep v reálnom čase sú schopné posúdiť pripravenosť vášho organizmu podať výkon.

RUNNING DYNAMICS
Keď používate príslušenstvo Running Dynamics Pod, alebo snímač srdcového tepu HRM-Pro, hodinky Forerunner 255 Music merajú dôležité metriky behu, ako je kadencia, dĺžka kroku, vyváženosť a doba kontaktu so zemou a ďalšie hodnoty, ktoré porovnáva s ostatnými v aplikácii Garmin Connect.

NAVIGÁCIA PO TRASE
Hodinky podporujú navigáciu po naplánovanej trase. Trasy môžete vyhľadávať a plánovať napríklad v aplikácii Garmin Connect, ale aj na ďalších platformách, ako napríklad Strava, Komoot alebo Mapy.cz a potom trasy automaticky preniesť do pamäte hodiniek.

PREDPOVEĎ VÝSLEDKOV
Získajte na základe histórie behov a celkovej kondície odhad, aké by mohlo byť vaše tempo pre vzdialenosť 5 km, 10 km – alebo dokonca polmaratón. Údaje o trendoch navyše ukazujú vplyv tréningu v priebehu času.

KOMPLEXNÝ TRÉNING
Zostavte si tréning z rôznych typov aktivít. V hodinkách sú predinštalované bezplatné tréningy pre HIIT, silový tréning, kardio, jogu a pilates s možnosťou stiahnutia ďalších tréningov z aplikácie Garmin Connect.

MERANIE SRDEČNÉHO TEPU ZO ZÁPASTIA
Hodinky nepretržite meria váš srdcový tep pomocou optického snímača srdcového tepu najnovšej generácie. Hodinky vás môžu upozorniť na príliš nízky alebo naopak príliš vysoký tep. Pomáhajú tiež merať, akú veľkú námahu počas aktivít vyvíjate a to dokonca aj počas plávania.

FUNKCIA BODY BATTERY™
Funkcia Body Battery sleduje a vyhodnocuje mieru zaťaženia a regenerácie organizmu a výsledok zobrazuje hodnotou pohybujúcou sa v rozmedzí od 0 do 100. Na základe hodnoty môžete vhodne naplánovať tréning a odpočinok.

MONITORING SPÁNKU
Získajte skóre kvality spánku a informácie o tom, ako ho môžete zlepšiť. Môžete sledovať dokonca rôzne fázy spánku, srdcový tep, stres, okysličenie krvi, alebo dýchanie.

SNÍMAČ PULZNÉHO OXYMETRA
Snímač pulzného oxymetra meria zo zápästia hladinu nasýtenia krvi kyslíkom a umožňuje tak pokročilé sledovanie spánku a výškovú aklimatizáciu.

FUNKCIA PRE ŽENY
Aplikáciu Garmin Connect môžete použiť na sledovanie menštruačného cyklu alebo priebehu tehotenstva. Zaznamenávajte príznaky, získajte tipy na cvičenie a výživu a ďalšie výhody. S aplikáciou sledovania zdravia žien môžete dokonca zobrazovať a zapisovať podrobnosti priamo na zápästí.

MINÚTYINTENZÍVNEJ AKTIVITY
Funkcia minút intenzívnej aktivity meria týždenné súčty času, ktorý ste venovali intenzívnemu pohybu a porovnáva ich so všeobecným odporúčaním. Funkcia vám navyše prezradí, v ktorej časti dňa a pri akej aktivite ste minúty získali.

MERANIE ZAŤAŽENIA ORGANIZMU
Funkcia Stress Score meria informácie o zaťažení organizmu. Funkcia je založená na vyhodnotení dát variability srdcového tepu. Dáta nie sú k dispozícii počas intenzívneho pohybu. Funkcia dokáže prezradiť reakcie organizmu na rôzne podnety a zaťaženia, ako je tréning, alebo napr. viróza.

FUNKCIA HEALTH SNAPSHOT™
Zaznamenajte dvojminútovú aktivitu a dozviete sa kľúčové štatistiky, ako je srdcový tep, variabilita srdcového tepu, okysličenie krvi, dýchanie, alebo stres. Potom na kompatibilnom telefóne vytvorte pomocou aplikácie Garmin Connect správu s týmito štatistikami, ktorú môžete zdieľať. Chytré funkcie pre všetky platformy.

PODPORA VIACPÁSMOVÉHO SYSTÉMU GNSS
Prístupom k niekoľkým globálnym satelitným navigačným systémom a viac frekvenciám vysielaným z navigačných satelitov dosiahnete väčšiu presnosť v oblastiach, kde sa signály GNSS odrážajú, slabnú alebo kam obvykle nepreniknú. Získate tak vynikajúcu presnosť o ubehnutej vzdialenosti a rýchlosti – aj v náročnom teréne.

HUDOBNÝ PREHRÁVAČ
Hodinky majú k dispozícii vstavaný hudobný prehrávač s podporou streamovacích hudobných služieb, ako je Spotify, Deezer alebo Amazon Music (je vyžadované predplatné). Do pamäte hodiniek môžete nahrať svoje vlastné hudobné súbory, alebo stiahnuť playlist zo spomínaných služieb.

BEZKONTAKTNÉ PLATBY GARMIN PAY
Podpora bezkontaktných platieb Garmin Pay, ponúka možnosť rýchleho a bezpečného platenia bez nutnosti mať so sebou samotnú platobnú kartu, alebo telefón. Službu podporuje väčšina slovenských bánk.

MÚDRE OZNÁMENIA
Priamo na hodinkách môžete prijímať e-maily, textové správy a upozornenia, keď vykonáte spárovanie s s telefónom Apple® alebo Android™. Pri spárovaní s telefónom Android môžete dokonca na textové správy odpisovať.

BEZPEČNOSTNÉ FUNKCIE
Ak sa dostanete do nebezpečnej situácie, alebo hodinky vyhodnotia, že došlo k nehode, asistenčné funkcie a funkcie detekcie nehôd odošle údaje o vašej polohe vašim núdzovým kontaktom. V predvolenom nastavení je funkcia Detekcia nehôd zapnutá iba pre vybrané športové profily.

FUNKCIA LIVETRACK
Funkcia LiveTrack umožňuje priateľom a rodine sledovať v reálnom čase vašu polohu a dokonca celú vašu vopred naplánovanú trasu. Môžete tak mať istotu, že vaši blízki budú presne vedieť, kde sa práve pohybujete.

GARMIN CONNECT
Sledujte informácie o svojom zdraví a kondícii, spojte sa a súťažte s kamarátmi, získavajte odznaky plnením výziev a ďalšie – to všetko v jednej bezplatnej aplikácii nevyžadujúcej žiadne predplatné.

OBCHOD CONNECT IQ™
Stiahnite si vlastné vzhľady displeja, pridávajte dátové polia a získavajte doplnky z Aplikácie obchodu Connect IQ stiahnutá do kompatibilného telefónu.

Parametre

Parametre

Výrobca Garmin
Aktualizácia máp Neobsahuje mapy
Rozmery balenia, ŠxVxH 6,9 x 14,1 x 6,2 cm
Rozmery zariadenia, ŠxVxH 41 x 41 x 12,4 mm
Napájanie Batéria
Typ batérie nabíjateľná lithium - ion
Výdrž batérie (pohotovostný režim) do 12 dní v režime smarthodiniek (24/7 monitorovanie pulzu, bez GPS)
Vodotesnosť 5 ATM* (plávanie)
Vysoko-citlivý prijímač Áno
Predinštalované mapy Nie
Možnosť dohrávania máp Nie
Používanie pamäťových kariet Nie
Záznam trás/ciest Áno
Správa trás/ciest Áno
Tras. počítač (rýchlosti, vzdialenosti a pod.) Áno
Snímač srdcovej frekvencie Áno, na zápästí
Snímač rýchlosti/kadencie Áno, voliteľný
Krokomer - Foot Pod Áno, voliteľný
Automatická synchronizácia s PC Áno
Garmin Connect™ kompatibilita Áno
Virtual Partner® (fiktívny súper) Áno
Okruhy (auto/manual záznam okruhov) Áno
Auto Pause® (zastaví tréning podľa rýchlosti) Áno
Auto Lap® (začne okruh po určitej vzdialenosti) Áno
Auto Scroll (zobrazovanie stránok) Áno
Multi-sport (zmena športového módu) Nie
Pokročilé tréningy (tvorba vlastných tréningov) Áno
Jednoduché tréningy (čas, vzdialenosť, kalórie) Áno
Alarm na tempo/kadenciu počas aktivity Áno
Alarm výkonnostný (pri dosiahnutí cieľa) Áno
Intervalový tréning Áno
Úprava vzhľadu obrazoviek Áno
Dotyková obrazovka Nie
Qwerty alebo ABC klávesnica Nie
Bluetooth® Áno
MP3 prehrávač Áno
Barometrický výškomer Áno
Hodinkové funkcie (čas, dátum, budík) Áno
Kompatibilita s externými zariadeniami (ANT) Áno
Zvukové alarmy/vibrácia Áno/Áno
PC prepojenie USB/Bluetooth/ANT+/Wi-Fi

Obsah balenia

Obsah balenia

  • Forerunner 255S, remienok vhodný pre zápästie s priemerom: 110 - 195 mm
  • nabíjací/dátový kábel
  • manuál