Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

Garmin Forerunner 955 Solar, Whitestone

   Garmin Forerunner 955 Solar sú prémiové, športové GPS hodinky so solárnym dobíjaním pre výkonnostných a vrcholových športovcov, najmä bežcov a triatlonistov.

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 578,00 € bez DPH: 481,67 €
s DPH: 578,00 € bez DPH: 481,67 €

Popis

Detaily

   Dlhá výdrž, vysoká odolnosť, ultra ľahká konštrukcia, prémiové tréningové funkcie pre plánovanie, záznm aj vyhodnotenie tréningov. Tieto hodinky patria k tomu najlepšiemu vybaveniu pre výkonnostných a vrcholových športovcov, najmä vytrvalostných bežcov a triatlonistov. Vďaka sklíčku Power Glass™ so solárnym dobíjaním, máte u tohto modelu k dispozícii predĺženú výdrž batérie.

  • Skvelá výdrž batérie, až 20 dní v režime šikovných hodiniek.
  • Výdrž batérie až 49 hodín v režime GPS vďaka solárnemu dobíjaniu.
  • Kombinácia tlačidiel a dotykového displeja s istým a intuitívnym ovládaním.
  • Predohrané podrobné mapy, skvelá presnosť vďaka viacpásmovej GPS.
  • Funkcia Training readiness s vyhodnotením pripravenosti na tréning.
  • Doplnok Race widget s automatickým plánovaním stratégie tréningu na blížiace sa preteky.

BATÉRIA DOBÍJANÁ SLNKOM
V režime šikovných hodiniek máte k dispozícii až 20 dní prevádzky vďaka solárnemu dobíjaniu. V režime GPS získate až 42 hodín prevádzky a dokonca až 49 hodín so solárnym dobíjaním. V režime UltraTrac™ môžete vyraziť ešte ďalej, pretože hodinky vydržia až 110 hodín so solárnym dobíjaním.

DUÁLNE OVLÁDANIE
Mapy a štatistiky môžete prechádzať pomocou tradičných ovládacích tlačidiel, alebo na novom citlivom dotykovom displeji.

NAVRHNUTÉ PRE VRCHOLOVÝCH ŠPORTOVKO
Chytré hodinky Forerunner 955 vážia iba 52 gramov, takže ich na zápästí prakticky necítite, a ešte k tomu poskytujú dokonalý prehľad o vašom telu.

PRIPRAVENOSŤ K TRÉNINGU
Hneď po prebudení budete poznať skóre pripravenosti na tréning na základe kvality spánku, regenerácie, tréningovej záťaže a ďalších faktorov, aby ste vedeli, či vás čaká dobrý deň na tvrdý tréning alebo by ste mali zvoľniť.

RANNÁ SPRÁVA
Získajte prehľad o svojom spánku, regenerácii a tréningovom pláne hneď po prebudení - spoločne so stavom VST, pripravenosťou na tréning a predpovedí počasia. Správu si môžete prispôsobiť, aby obsahovala informácie, ktoré vás zaujímajú.

STAV VST
Získajte lepší prehľad o celkovom zdraví, tréningu a regenerácii na základe aj variabilitu srdcového tepu, počas spánku, vďaka technológii vyvinutej naším tímom Firstbeat Analytics™.

DOPLNOK ZÁVOD
Pripravte sa na ďalšie preteky pomocou tréningových tipov, odporúčaných denných tréningov a odhadov času dokončenia na základe podrobností o trase, počasí a výkone.

ODPORÚČANÉ DENNÉ TRÉNINKY
Zobrazte celý týždeň odporúčaných denných tréningov, ktoré sa prispôsobia po každom behu, aby zodpovedali vášmu výkonu a regenerácii a nadchádzajúcim závodom v kalendári aplikácie Garmin Connect™ v telefóne.

GARMIN COACH
Bezplatné adaptívne adaptívne tréningový plán zahŕňajú programy pre 5 km, 10 km a polmaratón, a ponúkajú pokyny profesionálnych trénerov, ktoré sa prispôsobia vám a vašim cieľom.

BEŽECKÝ VÝKON
Keď používate snímač Running Dynamics Pod alebo HRM-Pro™, na zápästí sa vám bude priebežne merať, akou silou pôsobíte pri behu na zem.

FUNKCIA REAL-TIME STAMINA
Údaje z funkcie Real-time Stamina vám umožnia sledovať a regulovať námahu počas výkonu a pomôžu predísť preťaženiu na začiatku behu, alebo jazdy na bicykli.

DYNAMIKA BEHU
Keď používate snímač Running Dynamics Pod alebo HRM-Pro, hodinky Forerunner 955 merajú dôležité metriky behu, napríklad kadenciu, dĺžku kroku, dobu a vyváženosť kontaktu so zemou a ďalšie.

STAV TRÉNINGU
Vďaka novým ukazovateľom, ako je stav VST, nedávna tréningová história a výkonnosť, získate lepší prehľad o celkovom úsilí - a či trénujete efektívne, na maximum alebo nadmerne.

KRÁTKODOBÁ ZÁŤAŽ
Porovnajte intenzitu nedávnych tréningov s optimálnym rozsahom na zlepšenie vašej fyzickej kondície a histórie tréningov.

TRAINING EFFECT
Zistite, ako vaše tréningy ovplyvňujú výdrž, rýchlosť a výkon vďaka funkcii aeróbnej a anaeróbnej spätnej väzby TRAINING EFFECT ukazujú, ako tréning ovplyvňuje rozvoj vytrvalosti, rýchlosti a výkonu.

FUNKCIA PACEPRO™
Funkcia PacePro vám pomôže udržať tempo s ohľadom na stúpanie, alebo klesanie bežeckej trasy.

DOBA REGENERÁCIE
Zistite, ako dlho potrebujete regenerovať pred ďalším intenzívnym tréningom na základe najnovšieho tréningu a celkovej úrovne stresu, spánku a denných aktivít mimo tréningu.

VO2 MAX
Trénujte múdrejšie pomocou indikátora predpokladaného výkonu Funcke VO2 Max. Táto metrika zohľadňuje aj prípadné výkyvy výkonu spôsobené horúcim počasím alebo nadmorskou výškou.

ZHODNOTENIE VÝKONU
Pri behu hodinky analyzujú tempo, srdcový tep a variabilitu srdcového tepu, av reálnom čase posudzujú vašu schopnosť podať výkon.

SYNCHRONIZÁCIA TRÉNINGOVÝCH PLÁNOV
Získajte indoorové aj outdoorové tréningové plány z aplikácie Garmin Connect™ alebo hladko synchronizujte s hodinkami Forerunner z ostatných platforiem vrátane TrainingPeaks® a TrainerRoad.

INTEGROVANÉ ŠPORTOVÉ FUNKCIE
Zmeňte svoje tréningy pomocou profilov aktivít pre cyklistiku, triatlon, plávanie v bazéne aj otvorenej vode, halový beh a množstvo ďalších aktivít. V závode alebo pri tréningu rôznych aktivít môžete medzi jednotlivými športmi prepínať jediným stlačením tlačidla.

PREDPOVEĎ VÝSLEDKOV
Získajte na základe histórie behov a celkovej kondície odhad, aké by mohlo byť vaše tempo pre vzdialenosť 5 km, 10 km – alebo dokonca polmaratón. Údaje o trendoch navyše ukazujú vplyv tréningu v priebehu času.

PODPORA VIACPASMOVÉHO SYSTÉMU
Prístup k niekoľkým globálnym satelitným navigačným systémom a viac frekvenciám vysielaným z navigačných satelitov poskytuje väčšiu presnosť v oblastiach, kde sa signály GNSS odrážajú, slabnú, alebo kam obvykle nepreniknú, a zaistia tak presné hodnoty ubehnutej vzdialenosti a rýchlosti aj v náročnom teréne.

PODROBNÉ MAPY
Či už beháte v uliciach mesta alebo jazdíte po zle prístupných cestách, hodinky Forerunner 955 využívajú celofarebné integrované mapy, vďaka ktorým sa nikdy nestratíte.

NAVIGAČNÉ FUNKCIE
Vždy sa môžete nechať viesť po trase podrobnou navigáciou, ktorá vás upozorní na každú nadchádzajúcu zmenu.

VÝPOČET OKRUŽNEJ TRASY
Vďaka výpočtu trasy podľa obľúbenosti Trendline™ ľahko nájdete najpopulárnejšie trasy v okolí. Stačí zadať požadovanú vzdialenosť a hodinky Forerunner 955 navrhnú trasy, ktoré vás dovedú späť do východiskového bodu.

DÁTA NA MAPOVOM DISPLEJI
Získajte rýchly prehľad o bodoch záujmu pozdĺž trasy. Zobrazte si metriky výkonu, medzičasy a vzdialenosť / nadmorskú výšku - ak tomu súhrn kľúčových bodov pred vami.

FUNKCIA CLIMBPRO
Využite ClimbPro plánovač výstupu a sledujte informácie o svojich aktuálnych a nadchádzajúcich výstupoch v reálnom čase vrátane sklonu terénu, vzdialenosti a prevýšenia.

BEZPEČNOSTNÉ FUNKCIE
Ak sa dostanete do nebezpečnej situácie alebo hodinky vyhodnotia, že došlo k nehode, funkcia asistencie a detekcie nehôd3 odošle údaje o vašej polohe vašim núdzovým kontaktom. V predvolenom nastavení je funkcia Detekcia nehôd zapnutá iba pre vybrané profily aktivity.

TRASY
V aplikácii Garmin Connect môžete vytvárať alebo vyhľadávať existujúce trasy, takže vám nikdy nedôjdu miesta vhodné na tréning. Plánovať ich môžete aj na ďalších platformách, ako napríklad Strava a Komoot, a potom ich automaticky synchronizovať so šikovnými hodinkami Forerunner.

MERANIA SRDEČNÉHO TEPU ZO ZÁPÄSTIA
Hodinky nepretržite meria váš srdcový tep4 pomocou nášho snímača srdcového tepu najnovšej generácie a upozornia vás, ak je v kľudovom režime príliš nízky alebo naopak príliš vysoký. Pomáhajú tiež merať, akú veľkú námahu počas aktivít vyvíjate, dokonca aj počas plávania.

FUNKCIA BODY BATTERY™
Sledujte úroveň energie svojho tela, aby ste si vhodne naplánovali aktivity aj odpočinok.

VYLEPŠENÉ SLEDOVANIE SPÁNKU A SKÓRE SPÁNKU
Porozumite regenerácii svojho tela a pripravte sa na tréning vďaka vylepšenej funkcii sledovania spánku. Po prebudení získate skóre spánku a prehľad fáz spánku, okysličenie krvi a dýchanie, spolu s podrobnými postrehmi pre zlepšenie kvality spánku.

SNÍMAČ PULZNÉHO OXYMETRA
Snímač pulzného oxymetruí zo zápästia meria hladinu nasýtenia krvi kyslíkom a poskytuje cenné dáta pre výškovú aklimatizáciu alebo pokročilé sledovanie spánku.

FUNKCIA PRE ŽENY
Aplikáciu Garmin Connect môžete použiť aj na sledovanie menštruačného cyklu alebo priebehu tehotenstva. Zaznamenávajte príznaky, získajte tipy na cvičenie a výživu pomocou aplikácie Sledovanie zdravia žien.

FUNKCIA HEALTH SNAPSHOT™
Zaznamenajte dvojminútovú aktivitu a zistite dôležité štatistiky, ako je srdcový tep, variabilita srdcového tepu, nasýtenie krvi kyslíkom5, dýchanie alebo stres. Potom na svojom kompatibilnom smartfóne vytvorte pomocou aplikácie Garmin Connect™ správu s týmito štatistikami, ktorú môžete zdieľať.

HUDBA NA ZÁPESTÍ
Vstavaný hudobný prehrávač s kapacitou až 500 skladieb a možnosťou sťahovať playlisty z účtu v službe Spotify®, Deezer alebo Amazon Music (môže vyžadovať predplatné).

PLATBY GARMIN PAY™
Bezkontaktné platby Garmin Pay umožňujú do pamäte hodiniek pridať údaje o vašej platobnej karte a platiť na miestach, ktoré prijímajú bezkontaktné platby kartami.6 Zoznam bánk, ktoré podporujú platby Garmin Pay nájdete tu.

MÚDRE OZNÁMENIE
Priamo na hodinkách môžete prijímať e-maily, textové správy a upozornenia, keď vykonáte spárovanie s Apple® or Android™ smartphone. Pri spárovaní s telefónom Android môžete dokonca na textové správy odpisovať.

OVLÁDANIE CHYTRÉHO TRENAŽÉRA TACX
Hodinky môžete prepojiť so šikovnými cyklotrenažérmi Tacx® a ovládať ich alebo zaznamenávať tréning, ktorý na šikovnom trenažéri absolvujete. Dáta z indoor cyklistického tréningu tak dostanete do svojich záznamov rovnako ľahko, ako iné športy.

GARMIN CONNECT
Sledujte informácie o svojom zdraví a kondícii, spojte sa a súťažte s kamarátmi, získavajte odznaky plnením výziev a ďalšie – to všetko v jednej bezplatnej aplikácii nevyžadujúcej žiadne predplatné.

OBCHOD CONNECT IQ™Garmin Connect IQ™ je platforma, pomocou ktorej je možné do hodiniek doprogramovať a dohrať obsah, ako sú vzhľady hodiniek, dátové polia a rôzne aplikácie zamerané nielen na šport a zdravie.

Parametre

Parametre

Výrobca Garmin
Uhlopriečka displeja Nezadané
Aktualizácia máp Neobsahuje mapy
Rozmery balenia, ŠxVxH 9,9 x 9,9 x 9,9 cm
Rozmery zariadenia, ŠxVxH 46,5 x 46,5 x 14,4 mm
Typ displeja transflektívny farebný MIP, dotykový, Corning® Gorilla® Glass DX
Napájanie Batéria
Typ batérie nabíjateľná lithium - ion
Výdrž batérie (pohotovostný režim) do 20 dní v režime smart hodiniek (24/7 monitorovanie pulzu, bez GPS, so solárnym dobíjaním)
Vodotesnosť Áno (50m)
Vysoko-citlivý prijímač Áno
Basemapa Áno
Predinštalované mapy Áno
Možnosť dohrávania máp Áno
Používanie pamäťových kariet Nie
Tras. počítač (rýchlosti, vzdialenosti a pod.) Áno
Snímač srdcovej frekvencie Áno, na zápästí
Snímač rýchlosti/kadencie Áno, voliteľný
Krokomer - Foot Pod Áno, voliteľný
Automatická synchronizácia s PC Áno
Garmin Connect™ kompatibilita Áno
Garmin Training Center® kompatibilita Áno
Virtual Partner® (fiktívny súper) Áno
Okruhy (auto/manual záznam okruhov) Áno
Auto Pause® (zastaví tréning podľa rýchlosti) Áno
Auto Lap® (začne okruh po určitej vzdialenosti) Áno
Auto Scroll (zobrazovanie stránok) Áno
Multi-sport (zmena športového módu) Áno
Pokročilé tréningy (tvorba vlastných tréningov) Áno
Jednoduché tréningy (čas, vzdialenosť, kalórie) Áno
Alarm na tempo/kadenciu počas aktivity Áno
Alarm výkonnostný (pri dosiahnutí cieľa) Áno
Intervalový tréning Áno
Úprava vzhľadu obrazoviek Áno
Dotyková obrazovka Nie
Qwerty alebo ABC klávesnica Nie
Barometrický výškomer Áno
Hodinkové funkcie (čas, dátum, budík) Áno
Kompatibilita s externými zariadeniami (ANT) Áno
Zvukové alarmy/vibrácia Áno/Áno
PC prepojenie USB/Bluetooth/ANT+/Wi-Fi

Obsah balenia

Obsah balenia

  • Forerunner 955 Solar, remienok vhodný pre zápästie s obvodom: 130 - 220 mm,
  • nabíjací/dátový kábel,
  • manuál